Jump to content
Dogomania

jaka karma będzie najlepsza


iwonka341

Recommended Posts

mam takie pytanie, którą karmę wybrać dla szczeniaka w wieku 8 miesiecy i wadze 25-26 kg ? do tej pory jadł najpierw purinę dog chow dla ras duzych póżniej eukanube i do tej pory ją je, nie ma w sumie żadnej różnicy w wyglądzie ani zachowaniu po tych 2 karmach.. obie jadł chętnie. jednak jak teraz czytam to wcale ta eukanuba nie jest taka rewelacyjna.. rc ponoć też jużnie to.. byłabym wdzięczna gdyby ktoś polecił mi jakąs dobrą karmę..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='iwonka341']mam takie pytanie, którą karmę wybrać dla szczeniaka w wieku 8 miesiecy i wadze 25-26 kg ? do tej pory jadł najpierw purinę dog chow dla ras duzych póżniej eukanube i do tej pory ją je, nie ma w sumie żadnej różnicy w wyglądzie ani zachowaniu po tych 2 karmach.. obie jadł chętnie. jednak jak teraz czytam to wcale ta eukanuba nie jest taka rewelacyjna.. rc ponoć też jużnie to.. byłabym wdzięczna gdyby ktoś polecił mi jakąs dobrą karmę..[/QUOTE]

Eukanuba jest starą, sprawdzoną marką i z pewnością jest dobrym wyborem. Dog chow bym odrzuciła, ale Purina Pro Plan jest bardzo ok .Na rynku jest coraz więcej karm i coraz trudniej coś wybrać w tym natłoku. Ja osobiście ufam bardziej starym markom niż nowinkom, ale tak nie innej metody niż dopasowanie karmy dla własnego psa metodą prób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...