Jump to content
Dogomania

iwonka341

Members
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

About iwonka341

 • Rank
  Advanced Member
 1. jestem w szoku.. rónież pomogę...
 2. iwonka341

  czy pies może nabić sobie guza?

  witam, dopiero zauważyłam, że mój pies ma guzka ok 5 cm od nosa o średnicy ok 1 cm.. widziałam go 3 godz temu i nic nie było.. dodam jeszcze, że jest on miłośnikiem wyciągania polan z piwnicy oraz wyrywania sztachet z ogrodzenia do ogródka.. czy mógł on sobie właśnie jakimś polanem czy sztachetą takiego guza? nie sączy się on jest twardy,nie boli go (chyba nie wyrywal sie jak dotykałam spokojnie siedział) czy jutro powinniśmy wracać z mini wakacji do lekarza? pies dalej szaleje na podwórku nie wygląda na chorego.. bardzo będę wdzięczna za odpowiedź..
 3. iwonka341

  czy da się coś zrobić?

  no właśnie nie dzieci na podórku mogą biegać same bo jest dla nich wydzielony dziedziniec.. są ładnie ubrane uczesnae itp w domu też mają nieźle.. matka jest zaniedbana ojca nigdy nie widziałam tylko wczoraj takie byly w sumie 2 razy widziałam je w domu.. nie chciałabym się ujawniać wolałabym anonimowo a jak do schroniska zadzwonie to nie zabiorą?
 4. iwonka341

  czy da się coś zrobić?

  oni chyba nie zaitnerwieniuja od razu.. z reszta jak matak bedzie trzezwa ? anoniimowo mozna złożyć ten donos?
 5. iwonka341

  Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

  co z tą sunią ? po 1 cieczce już chyba można wykonać sterylizację ? czy nie ? w bstoku okres oczekiwania na darmową sterylkę/kastrację wynosi obecnie 2 miesiące w klinice na zielonogórskiej tak w razie czego mówię jakby komuś była potrzebna a w szczególności tej małęj może ekolożka by ją tam zawiozła ?
 6. iwonka341

  podrzucony labrador szuka domu PILNE !

  ja nie sprawdzałam tylko właścicielka chłopak mieszka 2 bloki dalej od stancji jej chłopaka z tego co mi mówiła ;) a chłopak ma już psa więc pewnie będą się widywać
 7. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...

 8. iwonka341

  podrzucony labrador szuka domu PILNE !

  [quote name='kaszanka']gdzie obecnie przebywa pies ?[/QUOTE] nie wieczy wiesz gdzie to, Mońki
 9. iwonka341

  spacer

  chodizło mi, że innych też będzie ograniczać ;) u nas jest ochrona ale ona nic nie może a dzielnicowego to ja nigdy na oczy nie widziałam ;p omijamy omijamy tylko to nic nie da jeśli on będzie bez smyczy jak ją spotkam to jej po prostu uwage zwróce jeśli nie poskutkuje to zgłodzę telefonicznie dzielnicowemu
 10. iwonka341

  Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!

  czy dalej dwa dogi są do adopcji ? interesuje mnie niestety jeden psiak bo jednego już posiadam.. jednak jeśli zmieniliście zdanie chętnie 2go zadoptuje;)
 11. hej osobiście to bardzo chciałabym przygarnąc 2go psiaka :) jednak nie wiem czy to jest odpowiedni moment.. mam 3miesięcznego szczeniaka i wetka strasznie mnie zaciekawiła :) bo był plan na wzięcie 2go szczeniaka z tego samego miejsca. pisaki zostawały by same w domu dopiero od połowy listopada obecny będzie miała ponad 5 miesięcy na 8 godizn.. mieszkam sama w bloku. mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat ? czy powinnam czy nie ? pod koniec września idę z małym do psiego przedszkola bo to mój pierwszy pies :) u rodziców mam działkę 10arową gdzie leon szlaleje jak narazie bo go nie zostawiam samego ciągle jest ze mna a pracuje u pani matki w domu, od paź będę miała samochód tylko, że nigdy nie jeżdziłam sama z psem i czy da się z 2ójką ?
 12. iwonka341

  spacer

  ona jest prokuratorem.. jest dobrze ustawiona nic jej nie zrobią,,
 13. [quote name='Aysel']Słuchajcie, jeśli jest tu ktoś z Bialegostoku i potrzebuje barfu to ja z taką sprawą: Otóż mamy w Suwałkach przedstawicielkę barfu primexa. Sklepy zoologiczne w Białymstoku olewają ją i nie chcą kupować bo sądzą, że się nie sprzeda (nie wiedzieć czemu...). Ja osobiście zamawiam u tej Pani jakieśtam ilości typu 7-8 kg, ale to jest mało, żeby owa Pani goniła z Suwałk do Białegostoku żeby przywieźć mi dostawę. Jeśli ktoś byłby chętny do 'wspólnego' zamówienia to proszę do mnie pisać na gg: 1625025 lub na maila ([email protected]). To dość pilne, bo niedługo chciałabym zamówić (kończy mi się powoli mięsko). A apropo mięsa - są różne rodzaje, i jest bardzo dobrej jakości. Toleruje je mój pies z alergią i druga alergiczka na antybiotyki w drobiu - tuu w ogóle nie ma objawów alergii to znaczy że mięso najwyraźniej z dobrego źródła. Ofertę można znaleźć na necie. Jak coś to pytać. Nie wiem czy to dobry dział, ale do białostockiego wątku mało kto zagląda.[/QUOTE] pisałam do Ciebie na gg jednak nie odpisałaś mi, może szybciej odczytasz tą wiadomość tutaj. jeśli to jest jeszcze aktualne to mogłabym się dołączyć do zamówienia :)
×