Jump to content
Dogomania

iwonka341

Members
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

About iwonka341

 • Rank
  Advanced Member
 1. jestem w szoku.. rónież pomogę...
 2. iwonka341

  czy pies może nabić sobie guza?

  witam, dopiero zauważyłam, że mój pies ma guzka ok 5 cm od nosa o średnicy ok 1 cm.. widziałam go 3 godz temu i nic nie było.. dodam jeszcze, że jest on miłośnikiem wyciągania polan z piwnicy oraz wyrywania sztachet z ogrodzenia do ogródka.. czy mógł on sobie właśnie jakimś polanem czy sztachetą takiego guza? nie sączy się on jest twardy,nie boli go (chyba nie wyrywal sie jak dotykałam spokojnie siedział) czy jutro powinniśmy wracać z mini wakacji do lekarza? pies dalej szaleje na podwórku nie wygląda na chorego.. bardzo będę wdzięczna za odpowiedź..
 3. iwonka341

  piękna młoda suczka szuka domu !

  dziewczyna powiedziała, że suczka może u niej jeszcze jakiś czas zostać.. więc jak narazie dt jest potrzebny jednak ds..
 4. iwonka341

  piękna młoda suczka szuka domu !

  [LIST] [*]ciężko do końca stwierdzic nie miała do czynienia jeszcze z kotami [*]a na ludzi których nie zna to na początką warczy ale póżniej się cieszy... moim zdaniem nie jest grozna [/LIST] tak napisała mi ta znajoma, która ma ją u siebie..
 5. znaleziona tydzień temu na trasie mońki białystok, przy -20 stopniach.. ma około 4-5 miesięcy potrzebny dom jak najszybciej.. [IMG]http://i42.tinypic.com/24gisft.jpg[/IMG]
 6. iwonka341

  czy da się coś zrobić?

  no właśnie nie dzieci na podórku mogą biegać same bo jest dla nich wydzielony dziedziniec.. są ładnie ubrane uczesnae itp w domu też mają nieźle.. matka jest zaniedbana ojca nigdy nie widziałam tylko wczoraj takie byly w sumie 2 razy widziałam je w domu.. nie chciałabym się ujawniać wolałabym anonimowo a jak do schroniska zadzwonie to nie zabiorą?
 7. iwonka341

  czy da się coś zrobić?

  oni chyba nie zaitnerwieniuja od razu.. z reszta jak matak bedzie trzezwa ? anoniimowo mozna złożyć ten donos?
 8. iwonka341

  Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

  narazie jest umówiona na oględziny wet powiedziała, że jeśli nie jest w odpowiednim stopniu rozwinięta typu stałe zęby to nie kwalifikuje się jeszcze na sterylkę.. ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby pokazać ją dla wetki ? dziewczyny wsyztskie jednogłośnie stwierdziłyście, że nie powinnam brać 2 go psa.. jednak na jakiś krótki tymczas oprócz sterylki bym wzięła tylko sunia z tego coe wiem ie ejst za ufna i nie jest przyzwyczajona do dotyku może być cięzko.. tymbardziej, że swojego wariata musiałąbym zamykać.. zobaczymy co jeszcze powie wetka w każdym bądz razie powysyłałam kilka @ i zamiejscilam ogloszenie na portalu mojej miejscowosci i okolic.. może coś się znajdzie tylko, że jak już to trafi na wieś gdzie rónież przypuszma nie znajdzie 'swojego; człowieka..
 9. iwonka341

  chciałabym przygarnąć 2go psa ale..

  wcześniej zastanawiałam się właśnie nad jednym starszym ale macie racje poczekam aż dorośnie :) rodzice mają już starsze psy (po 13(suka) i 12 lat(pies)) i z jednym psem się świetnie w domu dogaduje tamten na wiele mu pozwala natomiast suka kompletnie go nie akceptuje i są odesparowane 1 raz jak mały podszedł od razu się na niego rzuciła. Suka prawdopodobnie ma traumę po szczeniakach (była regularnie szczepiona więc nie wiem jak zaszła w ciążę ale przypuszczam, że lekarz mógł źle ją szczepić na wsi wet jest głównie od bydłą i koni i wtedy to było nie do pomyślenia po co psa szczepić ;f) zatrzymaliśmy jednego psa z miotu, jendak nie akceptowala tych szczeniąt zupełnie uciekała od nich zaraz po porodzie raz nie było jej 3 dni to później ojciec na okres karmienia (małe miały wtedy 2 tyg..) przywiązał ją na łańcuch by wykarmiła.. (pierwszy poroód 8s szczeniąt) na szczęście wszystkie przeżyłya ona nie daje dla żadnego psa podejść..
 10. iwonka341

  chciałabym przygarnąć 2go psa ale..

  suke na pewno wysterylizuję. myslałam, że będzie łatwiej im sie zaakceptować w takim wieku niż później, że mój pies tak jak pies koleżanki, która ma stadnine koni i wzięła sukę do 2 letniego owczarka niemeickiego i pies ja toleruje ale nie do konca akceptuje i nie jest tak szcześlwiy bedąc z aśka i suką jak sam na sam z nią. ok przyjęcłam do wiadmości, że to jeszcze nie czas, dziękuję za uwagi wezme je sobie do serca ;)
 11. iwonka341

  chciałabym przygarnąć 2go psa ale..

  idziemy do skozły od połowy października. pies nie ma problemu typu agresywnego tylko nie pozwala na wiele dla innego psa względem siebie oraz swoejgo otoczenia. do października mieszkam z rodzicami bo moja mama jest w szpitalu i ojciec nie poradzi sobie sam. później wracam do swojego mieszkania poza miastem rodizców. mam odpowiednie warunki 2 duże działki poza maistem w lesie oraz w parku po 1,3 ha ogrodzone gdzie można z psem dużo zdziałać. mam również pieniądze na szkolenie nst psa (mówie o psim przedskozlu) proszę cięnie krytykuj mnie bez głębszej znajmości :)
 12. iwonka341

  Pomocy!!!!!!!!!!!!!!

  co z tą sunią ? po 1 cieczce już chyba można wykonać sterylizację ? czy nie ? w bstoku okres oczekiwania na darmową sterylkę/kastrację wynosi obecnie 2 miesiące w klinice na zielonogórskiej tak w razie czego mówię jakby komuś była potrzebna a w szczególności tej małęj może ekolożka by ją tam zawiozła ?
 13. iwonka341

  podrzucony labrador szuka domu PILNE !

  ja nie sprawdzałam tylko właścicielka chłopak mieszka 2 bloki dalej od stancji jej chłopaka z tego co mi mówiła ;) a chłopak ma już psa więc pewnie będą się widywać
 14. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  Dla kogoś to dwa kliknięcia, dla tych psów to nieoceniona ogromna pomoc...

 15. iwonka341

  podrzucony labrador szuka domu PILNE !

  [quote name='kaszanka']gdzie obecnie przebywa pies ?[/QUOTE] nie wieczy wiesz gdzie to, Mońki
×