Jump to content
Dogomania

3miesieczny łaciaty ASTus - juz w nowym domku! :)


ms_arwi

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kong to taka zabawka dla psa - niezniszczalna :) Można do środka pastę smakową nakładać, wtedy pies musi ściskać zębami Kong żeby wyciskać pastę, a nie jest to takie proste, więc psiak ma zajęcie na trochę :)
np. tutaj są różne Konga:
[url]http://www.zooexpress.pl/go/_search/full_search.php?sess_id=a0811d4a62bc8a6299b2987a926d25a9&search_query_words=kong&x=0&y=0[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Kong to taka zabawka dla psa - niezniszczalna :) Można do środka pastę smakową nakładać, wtedy pies musi ściskać zębami Kong żeby wyciskać pastę, a nie jest to takie proste, więc psiak ma zajęcie na trochę :)
np. tutaj są różne Konga:
[URL]http://www.zooexpress.pl/go/_search/full_search.php?sess_id=a0811d4a62bc8a6299b2987a926d25a9&search_query_words=kong&x=0&y=0[/URL][/QUOTE]tylko te czarne! czerwone ponoć dużo słabsze.
u nas czarne się sprawdziły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina198001']Może mi doradzicie jak oduczyć Soptka kopania dziur w klombie z kwiatami :([/QUOTE]

[quote name='karolina198001']A może jakieś skuteczne odstraszacze zapachowe polecacie :( dzisiaj grzebał już nawet w dużej donicy :( a ma dużo miejsca do biegana, sunię z która szaleją całymi dniami więc nie robi tego z nudy :( jest wyprowadzany, na nudę nie może narzekać :([/QUOTE]


musisz na chłopaka "polować"
jeśli przyłapiesz że zaczyna kopać lub kopie, nie krzycz z daleka, podejdź cicho i spokojnie, stanowczo powiedz FE (pamiętaj jedno słowo, nie gadaj) złap za obrożę i zaprowadź do domu, odeślij na miejsce i słowem się nie odzywaj więcej niż trzeba

za każdym razem kiedy "upolujesz" kopanie, powtarzaj te same czynności i staraj się by FE brzmiało identycznie

jeśli widzisz, że ładnie się bawi, leży, nie kopie - podejdź tak samo spokojnie, nagrodź w postaci czegoś smacznego, pochwal "pieszczotliwym: dobry pies", "dobrze" czy coś tam bla bla bla

"chwilę" to potrwa ale skojarzy sobie że kopanie kończy się powrotem do domu, zakończeniem zabaw a dobra zabawa jest nagradzana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nowe zdjecia Spocia :)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg401/scaled.php?server=401&filename=dscn0461800x600.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4994/dscn0029800x600.jpg[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg198/scaled.php?server=198&filename=dscn0017800x600.jpg&res=landing[/IMG][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3999/dscn0025800x600.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Mnie najbardziej sie podoba z jaka radoscia mala sunia patrzy na Spocia :) Widac, ze z kolega czuje sie wspaniale :)[/QUOTE] Uwielbiają się nawzajem :) Nasza Cola chociaz dużo mniejsza ale zajęła Spota fotel do spania i biedaczek przeniósł sie na dużą kanapę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='karolina198001']Teraz zaczniecie pewnie oceniać mnie negatywnie, ale i tak muszę tutaj napisać :( Muszę poszukac dla Spota nowego domu, nie oddam go byle komu, nie będę się rozpisywała dlacego i wogóle bo jest mi teraz dosyc cięzko :([/QUOTE]

wiesz, raczej powinnaś napisać(mimo, że dosyć ci ciężko) co jest powodem oddania psa, jakie sprawia problemy, jaki ma charakter, stosunek do zwierząt, dzieci itp. konieczne też są aktualne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']wiesz, raczej powinnaś napisać(mimo, że dosyć ci ciężko) co jest powodem oddania psa, jakie sprawia problemy, jaki ma charakter, stosunek do zwierząt, dzieci itp. konieczne też są aktualne zdjęcia.[/QUOTE]

;( agaga ma racje, zdecydowanie powinna pojawic sie informacja o powodach oddania Spocia. To moze znacznie zwiekszyc jego szanse na adopcje...

heh...

Link to comment
Share on other sites

To nie chodzi o niego, a raczej o nas ( u moich dzieciaków stwierdzona astmę i alergię ) :( on jest kochany, jak jest bez smyczy a go zawołam to zaraz przychodzi, na smyczy jak cos poczuje to trochę star się pociągnąć w swoja stronę. Jest z dziećmi, innym psem i kotem 9 kota próbuje pogonić ale to tylko dla zabawy nic mu nie zrobił). Do obcych psów tez jest przyjaźnie nastawiony. Ja go oddam tylko jak będę miała pewność że będzie mu dobrze w innym domu, do kogoś sprawdzonego :(

Link to comment
Share on other sites

A mi tu coś nie pasuje... ;/ Moim zdaniem pies sie znudził, urósł za duży albo zaczął sprawiać problemy. Jeżeli dzieci uczulone to te uczulenie juz by im dawno wyszło a nie po roku czasu jak pies drugi jest poza tym był wczesniej juz pies i kot to dziwne ze nie uczulały tych dzieci.
Egh.. psa po prostu trzeba od nich zabrać i tylko..
szkoda mi pieska.. był u nas co fakt tylko dwa dni na tymczasie ale był naprawde uroczym maluszkiem.
Szkoda że trafił na takich ludzi.
Przydałby sie ktoś kto zrobił by psiakowi dużo ogłoszeń. I dobre zdjęcia. Wziełabym psiaka do siebie zeby nie to ze ja w Anglii :(
Ma ktoś jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina198001']Ja go oddam tylko jak będę miała pewność że będzie mu dobrze w innym domu, do kogoś sprawdzonego :([/QUOTE]

no to tyle dobrze, tylko musisz się upewnić czy w nowym domu za kilka miesięcy alergia nie wystąpi



czy mały jest wykastrowany?
ma czip?
do kiedy ma ważne szczepienia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina198001']teraz jednego i z tym jest problem :( a sprawa jest pilna :( sunia jest starsza więc ciężko będzie jej się przyzwyczać, Spot to młodzik więc chyba będzie mu lżej :([/QUOTE]

a co z sunią i kotem ?? uśpisz ??

[quote name='ms_arwi']A na sunie i kota dzieci nie sa uczulone??? i wczesniej nie byly?[/QUOTE]

strasznie dziwne ...alergia na jednego psa ....cudotwórca ten lekarz że tak wyselekcjonował z 3 zwierzaków zaraz tego alergena ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']no to tyle dobrze, tylko musisz się upewnić czy w nowym domu za kilka miesięcy alergia nie wystąpi



czy mały jest wykastrowany?
ma czip?
do kiedy ma ważne szczepienia?[/QUOTE]

dokładnie :
czip
kastracja
aktualne szczepienia
i umowa adopcyjna

no i RÓB KOBIETO OGŁOSZENIA a nie czekaj na domek z dogo , bo takowego tu pies nie znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'] Wziełabym psiaka do siebie zeby nie to ze ja w Anglii :([/QUOTE]

U mnie byl nieco dluzej i bylam w nim totalnie zakochana, rozwazalismy nawet ze zostanie z nami na zawsze, ale rozsadek wzial gore... Teraz mieszkamy w Poznaniu w nieduzym mieszkaniu bez mozliwosci wypuszczania psiakow do ogrodu i jestem w 6 miesiacu ciazy, wiec nie moge wziac 3eciego psa :/

Karolino, nie obrazaj sie, fakt, eufemistycznie mowiac: nikt nie jest zachwycony cala sytuacja; ale na dogo mnostwo psiakow szuka domow, tak jak bylo powiedziane, tutaj go nie znajduja, musisz go oglaszac, poprosic fundacje o wystawienie jego ŁADNYCH zdjec i ŁADNEGO, RZETELNEGO opisu, moze w lokalnej gazecie zrobic ogloszenia - tak to dziala i tylko tak Spot znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...