Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 28-29.07


Jagoodka

Recommended Posts

Hurraaaa Palermo dziekuje > Przeczytałam :)))Juta jak otworzysz sobie strone tą co Wiesia dała linka to u góry masz normalnie pasek narzędzi i klikasz " widok" potem " kodowanie" potem "więcej" i tam szukasz " cyrylica windows". i stronka jest po rusku .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shilla2004']Wiesia ja jestem tez urzędowym lek.wet i rzeczywiście cos takiego jest ale nawet ja sama sobie nie zdąże tego załatwic !! Biore paszport i dodatkowo to stare świadectwo zdrowia , musi wystarczyc.[/quote]
Mój powiatowy, też jest w kropce bo na oficjalnej stronie G.I.W. nie ma żadnego wzoru jak takie świadecto zdrowia wydane przez kompetentne władze ma wyglądać. Na stronie nie ma wzorca. Obiecała, ze zadzwoni do swych kolegów z Gdańska. Mam się kontaktować jutro.
Psa zaszczepiłem przeciwko wściekliźnie wczoraj, mimo, ze miał jeszcze dwa tygodnie czasu. Przynajmniej z tego powodu nie bedą się wściekać na granicy.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, link się nie otwiera:eviltong: . Więc - w podziękowaniu za pomoc - skopiuję ze stronki, coby nie latać i nie szukać:loveu:
-----------------------------------------------------------------------

[CENTER]Dear friends!
Our club invites you to participate in
TO INTERNATIONAL EXHIBITION OF THE DOGS OF ALL SPECIES OF RANK SAS.IV
[COLOR=#3333cc]THE "CONSTELLATION OF DOGS - 2007"
[/COLOR]On 28 - 29 July 200"goda
Espertizu in the rings is carried out:
29.07.07
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Beginning of rings into 10.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]The beginning of rings at 10.00[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Ring[SIZE=4][COLOR=#0000cc] I [/COLOR][/SIZE]- Peter Harsani[/CENTER]
№ п/п[CENTER]Species
Quantity
1
German sheep dog
[CENTER]19
[/CENTER]

2
Polish lowland sheep dog
2
3
Polish podgolyanskaya sheep dog
1
4
Bullets
1
5
Yuzhnorusskaya sheep dog
1
6
Briar
3
7
Belgian sheep dog
1
8</SPAN>

Malinua [/CENTER]
</SPAN>
[CENTER]1 [/CENTER]
</SPAN>
[CENTER]9 [/CENTER]
</SPAN>
[CENTER]Border of the collie
3
10 </SPAN>
Collies of d/sh </SPAN>
10
11 [/CENTER]
</SPAN>
[CENTER]Collies of k/sh [/CENTER]
</SPAN>
[CENTER]1
12
To shelti
6
13
Bobteyl
2
14
Vel'sh of korgi of pembrok
2
15
Bullets
1
16
Czechoslovak wolf dog

1
17
Scotch tape is the terrier
10
18
Yorkshirskiy terrier
21
19
AKITA </SPAN>
2
20

Alaska tyuey malamut
1
21
Basendzhi </SPAN>

6
22
Western Siberian husky
3
23
Keyeskhund </SPAN>

3
24 </SPAN>
NAKED DOG
2
25 </SPAN>
German dwarfish spitz dog
15
26
German small spitz dog
7
27
SAMOYEDSKAYA THE DOG
7
28
SIBERIAN HUSKIE
2 </SPAN>
29 </SPAN>
To chau-chau </SPAN>

7

Ring [SIZE=4][COLOR=#0000cc]II[/COLOR][/SIZE] - Lyudmila Nikitina

№ in sequence
Species
Quantity
1
American Coker spaniyel'
12
2
English Coker spaniyel'
4
4
KURCHAVOSHERSTNYY RETRIVER
1
5
Labrador retriver
24
6
PRYAMOSHERSTNYY RETRIVER
1
8
CAVALIER KING CHARLES SPANIYEL'
3
9
CONTINENTAL OF THAT SPANIYEL'
1
10
Chinese crested dog
6
11
Lkhasskiy apso
3
13
Mops
16
16
TIBETAN SPANIYEL'
2
17
TIBETAN TERRIER
1
18
French bulldog</SPAN>
4
19
Chikhuakhua
9
20
To shi-ttsu
15
21
Japanese of the cinchonas
1
22
RUSSIAN OF THAT
18

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Ring[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]III[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]- Lavinia Steer[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
№ п/п[CENTER]Species
Quantity
1
American staffordshirter'er
28
2
BORDER THE TERRIER
4
3
Bul'ter'er
3
4
Bul'ter'er is miniature
2
5
Vel'shter'er
5
6
The west of khaylend White is the terrier
12
7
JACK RUSSELL IS THE TERRIER
1
8
Irlanskiy soft-haired wheaten terrier

5
9
Curry Blue are the terrier
5
10
Leyklend the terrier
1
11
Parson Russell is the terrier
1
12
Staffordshirskiy bul'ter'er
3
13
Fox-terrier
12
14
Erdel'ter'er
2
15
Yagdter'er
1
16
Tsvergpincher
22
17
Golden retriver
20

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Ring[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]THE IV[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] - [SIZE=3][COLOR=#990000][FONT=Arial Black]Maria Bruska
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
№ in sequence [CENTER]Species [/CENTER]
Кол-во[CENTER]1
Tsvergshnautser
32
2
Rizenshnautser
3
3
ARGENTIYSKIY GREAT DANE
1
4
Bulldog
12
5
Bernskiy zennenkhund
14
6
Bordeaux great dane
2
7
Bul'mastif
15
8
KAHN KORSO
8
9
K.A DE BO
3
10
CANARY GREAT DANE
2
11
LEONBERGER
1
12
MASTIFF
3
13
Caucasian sheep dog
10
14
Newfoundland
2
15
MITTEL'SHNAUTSER
4
16
German great dane
7
17
KHOVAVART
2

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Ring[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]V[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] - [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Zoran Brankovich[/COLOR][/SIZE][/FONT]
№ in sequence
Species
Quantity
1
Sphere- drink
34
2
Doberman
15
3
German boxer
24
4
Rotveyler
13
5
Russian black terrier
12
6
Central-Asian sheep dog
18
7
Tibetan Mastiff
2
8

Tosa
1
9
Azavak
1
10
Afghan borzoi
3
11
Greykhaund
3
12
Irlanskiy wolfhound
5
13
Salyuki
3
14
Russian hound borzoi
5
15
It uippet
18

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Ring[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]THE VI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] - [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Lokodi Csaba Zsold[/COLOR][/SIZE][/FONT]
№ in sequence
Species
Quantity
1
Tariffs
76
2
6 groups
22
3
7 group
7
4
Bryusel'skiy griffon
3
5
Poodle
26
6
Pekines
10[/CENTER]


Mono-rock exhibitions:Monopedigree exhibitions[B]
[COLOR=#0000ff]28.07.07
[/COLOR][/B]Beginning of rings into 10.00The beginning of rings at 10.00 [CENTER]̶';.Maria Bruska
1. [COLOR=#0000ff]SPHERE - DRINK[/COLOR] - [B][FONT=Arial]the rank of exhibition "CONQUEROR OF CLUB" - examination carries out[/FONT][/B]
[B]2. [/B][COLOR=#0000ff]TSVERGPINCHER[/COLOR][B][COLOR=#0000ff] -[/COLOR] [FONT=Arial]rank of exhibition "candidate in the champions of club"
[/FONT][/B][/CENTER]
[FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]̶';.Zoran Brankovich[/COLOR][/SIZE][/FONT][B]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]1. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]TSVERGSHNAUTSER[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000] - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]the rank of exhibition "candidate in the champions of club" - examination carries out
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]2.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]CHAU - CHAU[/COLOR][/SIZE][/FONT] - [SIZE=3][B][FONT=Arial]the rank of exhibition "CONQUEROR OF CLUB"
[/FONT][/B][FONT=Arial Black][COLOR=#990000]3.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]American stafordshirskiy terrier[/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial] -[/FONT][/B][/SIZE][B][SIZE=3][FONT=Arial] rank of the exhibition
"candidate in the champions of club"
[/FONT][/SIZE][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]̶';.Peter Harsani
1. [/COLOR][COLOR=#0000ff]UIPPET[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][B][FONT=Arial] - rank of exhibition "candidate in the champions of club"
[/FONT][/B][FONT=Arial Black][COLOR=#990000]2.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]FOX-TERRIER[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#0000ff] - [/COLOR][B][FONT=Arial][SIZE=3]rank of exhibition "candidate in the champions of club"[/SIZE][/FONT][/B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial Black][B][SIZE=3]̶'; [/SIZE][/B][SIZE=3]GERMAN SHEEP DOG[/SIZE][SIZE=3][B] -[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][B][FONT=Arial][SIZE=3] the rank of exhibition "candidate in the champions of club" - the examination
carries out -[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Hans - Lyudger Goke (Germany - expert SV) [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=#990000][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]̶'; [/B]GERMAN BOXER[B] -[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#0000ff] [/COLOR][B][FONT=Arial][SIZE=3]rank of exhibition "candidate in the champions of club"
- examination is carried out[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#990000]Aleksandr Balashov [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja ponawiam prośbę:
Czy miałby ktoś możliwość zabrać suczkę rasy seter irlandzki. W naszej rasie była zgłoszona jeszcze jedna suka, ale nie będzie jej na wystawie. Więc Hawana jest sama. Ona na prawdę nie będzie sprawiała żadnych problemów (może jedynie wymiotować w drodze na wystawę, ale na wszelki wypadek podam jej tabletkę).
Dowiozę ja na wybrane miejsce na trasie, albo do miejsca wyjazdu.
Jeżeli chodzi o wjazd z nie swoim psem (bądź też psa bez właściciela) to dowiedziałam się, że nie ma z tym problemu. Mogę jeszcze dla świętego spokoju napisać upoważnienie. Oprócz tego będzie miała wszystkie potrzebne papiery.
Oczywiście pokryje koszty przewozu suczki.

Link to comment
Share on other sites

Wiesia ja biore cos takiego , to jest wlaściewie odpowiednik paszportu ale takie wzory są dostepne teraz w Inspektoratach wet:[URL]http://www.wetgiw.gov.pl/old/przywoz/swiadectwa/zwierzeta/psy%20nie%20komercyjne.pdfTamte[/URL] stare siawdectwa zdrowia sa dawno wycofane a wzór wygladał tak:ŚWIADECTWO LEKARSKO-WETERYNARYJNE dla psa / kota (przewozy, wystawy, pokazy, giełdy,itp.) Miejsce przeznaczenia:..I. Opis psa / kota: Nazwa:......................................................... Płeć:........................................... Maść:............................Rasa:........................................................................... Wiek:................................. Znaki szczególne:.................................................II. Nazwisko i imię oraz adres właściciela:………………………………………………………………………. ……………………………………………………………………….……………………………………………………………………….………………………………………………………………………. III. Informacje sanitarne: Niżej podpisany lekarz weterynarii stwierdza co następuje:1. Zwierzę zostało w dniu .......................... zaszczepione przeciwko wściekliźnie przy użyciu urzędowo dopuszczonej szczepionki.Nazwa szczepionki:…………………..Seria:................... 2. W dniu badania zwierzę nie wykazywało klinicznych objawów chorobowych, w tym wścieklizny.3. Zwierzę pochodzi z miejscowości, w której w ciągu 30 dni poprzedzających badanie nie został urzędowo stwierdzony żaden przypadek wścieklizny.4. Świadectwo jest ważne przez 10 dni od daty podpisu lekarza weterynarii. Wystawiono w :……………………...dnia:.......................................... ..................................... podpis i pieczątka

przepraszam ale tu chyba nie ma mozliwości poprawiania postów wklejam jeszcze raz link do wzoru:[URL]http://www.wetgiw.gov.pl/old/przywoz/swiadectwa/zwierzeta/psy%20nie%20komercyjne.pdf[/URL]

Szef u mnie też nic nie wie wszyscy robia wielkie oczy więc sznas na zdobycie czegokolwiek do piatku nie ma. Mysle ż ewszyscy wyjezdzający sa w takiej samej sytuacji więc musimy jechac tak jak mamy .

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila rozmawialam z "moja" powiatowa lekarz weterynari i powiedzial mi ze po naradzie doszli do wniosku ze prawdopodobnie jednak to pozwolenie nie dotyczy psow na wystawy.
Takze tylkoswiadectwo powinno byc OK.
To chyba pierwsza w miare dobre wiadomosc.

A czy ktos ma wiadomosci jak wyglada sprawa przekroczania granic w jedna i druga strone?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie
Tak więc - mam 40 psów w konkurencji, właśnie dzwoniłam....:placz: :flaming:
Mam wpisy w paszporcie u weta normalnego : wścieklizna, inne szczepienia, badanie kliniczne. A w sobotę jadę do powiatowego (dziś byłam z małym gratisem...:cool3: ) po okrągłą pieczątkę w aktulizacji i po zaświadczenie.
Tak więc OK

Link to comment
Share on other sites

[quote=Juta;A w sobotę jadę do powiatowego po okrągłą pieczątkę w aktulizacji i po zaświadczenie.
Juta, o jaką aktualizcję chodzi?Moja powiatowa lekarz po kilku telefonicznych rozmowach wreszczie porosiła mnie abym przyniósł paszport psa, by mogła przygotowac zaświadczenie. Czy to w paszporcie jest ta aktualizacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']Juta: Będę jutro dzwonić[/quote]


Ok. Czekam:loveu:

A ja z innej beczki. Chcę spytać, może ktoś ma jakieś doświadczenie w takiej sprawie?
Na stronie w katalogu przedwystawowym podana jest liczba kilkunastu psów w mojej rasie. A gdy wczoraj do nich dzwoniłam powiedzieli mi, że jest kilkadziesiąt:crazyeye:
Wydaje mi się, że podaliby tą ilość w katalogu, co nie??? Przecież katalog powstaje już po zamknięciu przyjmowania. Spojrzałam dziś na stronę myśląc, że może sędzia ma kilkadziesiąt psów ogółem lub że tyle jest przede mną. Ale liczba się nie zgadza. Co myślicie? Przyznam, że trochę zdrętwiałam.... Czy spotkaliscie się z czyms takim???

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A ja z innej beczki. Chcę spytać, może ktoś ma jakieś doświadczenie w takiej sprawie?
Na stronie w katalogu przedwystawowym podana jest liczba kilkunastu psów w mojej rasie. A gdy wczoraj do nich dzwoniłam powiedzieli mi, że jest kilkadziesiąt:crazyeye:
Wydaje mi się, że podaliby tą ilość w katalogu, co nie??? Przecież katalog powstaje już po zamknięciu przyjmowania. Spojrzałam dziś na stronę myśląc, że może sędzia ma kilkadziesiąt psów ogółem lub że tyle jest przede mną. Ale liczba się nie zgadza. Co myślicie? Przyznam, że trochę zdrętwiałam.... Czy spotkaliscie się z czyms takim???[/QUOTE]

Oni mieli jakieś problemy z tym elektronicznym zgłoszeniem Jak ja do nich dzwoniłam (tzn moja mama) to mi powiedzieli, ze Hawany nie ma w katalogu, ale to pewnie przez ten formularz. Powiedzieli, że mam przyjeżdżać razem z "rejestracją" (chyba zgłoszeniem) i rodowodem i mnie przyjmą bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']Oni mieli jakieś problemy z tym elektronicznym zgłoszeniem Jak ja do nich dzwoniłam (tzn moja mama) to mi powiedzieli, ze Hawany nie ma w katalogu, ale to pewnie przez ten formularz. Powiedzieli, że mam przyjeżdżać razem z "rejestracją" (chyba zgłoszeniem) i rodowodem i mnie przyjmą bez problemu.[/quote]

no to sporo ryzykujesz bo to co mówia a to co jest faktycznie to dwie rózne rzeczy no ale jak bardzo chcesz to możesz próbowacJuta ja wolałam juz o nic sie nie pytac okaże sie na miejscu ile mam konkurencji z katalogu na stronie wynika że 15 ale co bedzie to zoabczymy hahaha. ja chciałam miec tylko pisemne potwierdzenia przyjęcia psa na wystawe i DOSTAŁAM faksem z elegancka pieczatka dla każdego psa osobno i SUPER. A doswidczenie moja znajoma to miała tam takie że : w trakcie oceny dojechal pies nie ujety w katalogu , po przyjacielskim przywitaniu sie z sedzia wszedł na ring wygrał co bylo do wygrania i pojechal sobie do domu. Reszta wystawców została z opuszczonymi do ziemi szczekami no ale to Rosja:)))

Link to comment
Share on other sites

A co ma zrobić? To jest ich wina. Jeszcze wysyłałam to zgłoszeniu kilka krotnie, dla pewności. Zrobiłam też Print Screen'a. ([url]http://img412.imageshack.us/img412/9255/zglopyn6.png[/url])

[quote]A doswidczenie moja znajoma to miała tam takie że : w trakcie oceny dojechal pies nie ujety w katalogu , po przyjacielskim przywitaniu sie z sedzia wszedł na ring wygrał co bylo do wygrania i pojechal sobie do domu. Reszta wystawców została z opuszczonymi do ziemi szczekami no ale to Rosja:smile:))[/quote]Sama piszez ze w Rosji cos takiego (ze wchodzi pies nie ujęty w katalogu) jest możliwe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...