Jump to content
Dogomania

Ca de bou- 48 godzin na ratunek spod igły


Krejzo

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie chciałem tego pisać ale napiszę. Wg wszelkich wcześniej uzyskanych informacji bezpośrednio od właścicielki Pitagoras powinien dzisiaj pojechać do nowego domu. Niestety wszelkie próby wyciągnięcia informacji o przyszłym właścicielu - kto, gdzie dokładnie mieszka skończyły się fiaskiem. Niestety również nie zostanie na 99% spisana żadna umowa adopcyjna a takie propozycje wychodziły z mojej strony. Była chęć przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Nie będę bił piany bo i tak dużo nerwów zjadłem na tej sprawie więc pozostaje mi życzyć psiakowi ciepłego posłania i aby nigdy nie musiał już przechodzić przez takie chwile. Więcej, jeśli ktoś ma jakieś pytania, mogę pisać na pw. Jak dla mnie temat uważam za zamknięty...
P.S. [B]kasumi[/B], dzięki za Twoją pomoc, szkoda, że nie udało się nagrać tematu do końca.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że jednak nadal w tym wszystkim kuleje właścicielka?
Miała już jakiś czas temu podesłać dane osoby z Radomia u której miałam przeprowadzić wizytę przedadopcyjną i do dzisiaj jest cisza.
Czy może źle zrozumiałam i państwo z Radomia odpuścili?

Link to comment
Share on other sites

[B]doddy[/B] widzę, że jesteś w temacie. Pani tak samo wysyłała mi namiary na ludzi z Radomia i do dzisiaj ich nie otrzymałem a kontakt telefoniczny łagodnie określając "urwał się" niestety. Jedyna nadzieja, że wszystko doszło do skutku a ludzie, do których pojechał Pituś są odpowiedzialni i drobne potyczki nie zmienią ich dobrego nastawienia.

Link to comment
Share on other sites

Cztery Łapy Do Adopcji udostępniła zdjęcie użytkownika Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu.
Zdjęcia na tablicy
PILNIE szukamy domu tymczasowego lub stałego dla tego psiaka.
"Samiec, 3 letni, ...rasa ca de bou, wykastrowany, wychowany z dziećmi, mieszka z rottkami ma 10 dni życia. Kolejny pies z Niemiec.
Pies musi pilnie opuścić Niemcy, dostał wyrok, zostanie uśpiony.
Psiak szuka domu tymczasowego, stałego. Właściciele są zrozpaczeni, niestety muszą psa szybko oddać poza granicę Niemiec.
Niestety, publicznie mamy zakaz pisania dlaczego.
Psiak chowany w domu."

Więcej informacji znajdziecie u Fundacji AST.Zobacz więcej
Przez: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu


Cytat z F.B.
nie umiem skanować tekstu . ,zdjecie było w srodku tekstu .,ten sam pies.

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

To stara wiadomość. Baa pierwsza wersja podana przez właścicielkę... Nie ukrywam, że ja wymiękłam już. Właścicielka zmienia wersje, miała przesłać informacje aby sprawdzić 2 chętne domy, a cisza nastała. Konkretów brak. Nie wiem co się dzisiaj dzieje z Pitagorasem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...