Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='bety']No nareszcie :roll: mi się zdjęcia otworzyły tak to widziałam ich 50% :mad:
No to najładniejsza jest ta sunia [URL]http://i50.tinypic.com/2cpuz5h.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
Pzdr[/QUOTE]

A ta jak zwykle faworyzuje czarniawe:evil_lol: ;)

[quote name='Shirai - Koki']Cudowne maluszki, ale mi to w oczko wpadla ta ciemna panieneczka :loveu:[/QUOTE]

No proszę....następna:evil_lol:;)
Ta ciemna dziewczynka pewnie nieraz pojawi się w galerii akit-będzie je miała do towarzystwa w nowym domku:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']Aaaaa....tego nie powiem:eviltong: przyszła właścicielka czasami zagląda na DGM,sama niech napisze,nie mogę jej wyprzedzać;)[/QUOTE]

Co racja to, racja bede czekac cierpliwie, az sie sama ujawni ... a narazie czekam na wiecej zdjec rosnacych maluszkow, tym bardziej, ze nigdy nie widzialam zupelnie malych i kilku tygoniowych shibek !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Swobodziak']A mnie się podoba bardzo 'Jasna".Witam i pozdrawiam:)[/QUOTE]

Ciekawe dlaczego mnie nie dziwi,że podoba Ci sie Jasna?;):evil_lol:
Witaj w AB!!!:multi::lol::multi: Zapraszam do pisania,czytania,wklejania,klejenia:razz:,marudzenia czyli wszystko można,poza jednym.....nie można źle pisać i źle mówić o szybalutach i akitach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ciekawe dlaczego mnie nie dziwi,że podoba Ci sie Jasna?;):evil_lol:
Witaj w AB!!!:multi::lol::multi: Zapraszam do pisania,czytania,wklejania,klejenia:razz:,marudzenia czyli wszystko można,poza jednym.....nie można źle pisać i źle mówić o szybalutach i akitach:diabloti:[/QUOTE]

To jasne dlaczego podoba mi się Jasna bo...będzie u nas:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'].... czyli wszystko można,poza jednym.....nie można źle pisać i źle mówić o szybalutach i akitach:diabloti:[/QUOTE]

Straszne, cenzura nawet u akit Baby!!!
Newet nie wolno wspomniec, ze to wszystko cwane, chytre i podstepne japonce??? Wstydz sie Lilka, ze prawdy biednym kupcom Twoich potomstw nie powiesz! Straszne!

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']... czyli wszystko można,poza jednym.....nie można źle pisać i źle mówić o szybalutach i akitach:diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Darius']Straszne, cenzura nawet u akit Baby!!!
Newet nie wolno wspomniec, ze to wszystko cwane, chytre i podstepne japonce??? Wstydz sie Lilka, ze prawdy biednym kupcom Twoich potomstw nie powiesz! Straszne!

:loveu:[/QUOTE]

Eeeeeeeee tam a kto by się tam przejmował słowami Lilki :eviltong::diabloti:, jak będzie trzeba to same złe rzeczy będziemy pisać.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Straszne, cenzura nawet u akit Baby!!!
Newet nie wolno wspomniec, ze to wszystko cwane, chytre i podstepne japonce??? Wstydz sie Lilka, ze prawdy biednym kupcom Twoich potomstw nie powiesz! Straszne!

:loveu:[/QUOTE]


Iiiiiiiii taaaam:roll:jaka cenzura:cool3:
A te cechy charakteru japońców to same.....superlatywy:diabloti: Nastały takie czasy,że trza być i chytrym i podstępnym,a o cwaności to nie wspomnę....:evil_lol:
I nie będę sie wstydzić:eviltong:
A prawdę "biednym kupcom" mówię,bo te moje szybaluty to .....podwójnie takie,jak je określiłeś:diabloti::diabloti::diabloti:.Kocham je za to i spadam do wyra,które mi grzeje Misaki i Baba:lol:/na zewnątrz jest już u mnie -17..../

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Eeeeeeeee tam a kto by się tam przejmował słowami Lilki :eviltong::diabloti:, jak będzie trzeba to same złe rzeczy będziemy pisać.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr[/QUOTE]

Eeeee.....:mad:ja Ci dam trzeba!:mad:,ja Ci popiszę !:mad:....same złe rzeczy...patrzcie no :razz:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Eeeee.....:mad:ja Ci dam trzeba!:mad:,ja Ci popiszę !:mad:....same złe rzeczy...patrzcie no :razz:![/QUOTE]

Bo ja "zła kobieta" jestem przecież :evil_lol: (przynajmniej tak niektórzy uważają - pewnie wiesz którzy ;))

[quote name='Asiaczek']Aaaaaaa, i wszystko jasne!
Gratuluję nowego nabytku i [B]współczuwam[/B];)

pzdr.[/QUOTE]

Oooooooo właśnie dobrze to ujęłaś. :evil_lol:;)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie :),gdybym był strachliwy pomyślałbym sobie,że to nie shiba tylko bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem:),ale szczęśliwie raczej przemyślalem moje a właściwie nasze calej rodziny decyzje i mam nadzieję,że sprostamy temu aby sunia miala u nas najlepsze warunki do życia a my bedziemy czerpali radość z obcowania na codzien z tą rasą,....ale wszystkim zapobiegliwym dziękuję za cenne rady zawsze chętnie z każdej mądrej rady skorzystam:)

Pozdrawiam serdecznie:)

Mariusz z rodziną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaaaaa, i wszystko jasne!
Gratuluję nowego nabytku i współczuwam;)

pzdr.[/QUOTE]

:obrazic:o żesz Ty.....:diabloti:

[quote name='bety']Bo ja "zła kobieta" jestem przecież :evil_lol: (przynajmniej tak niektórzy uważają - pewnie wiesz którzy ;))



Oooooooo właśnie dobrze to ujęłaś. :evil_lol:;)

Pzdr[/QUOTE]

Uważają,bo goopie /mówię o tych tam.../:stupid:
A ja to ujme tak::obrazic::eviltong:

[quote name='Uruwashii']Straszne słodziaki:loveu::loveu::loveu: jak wyrosną to napewno pokaża japoński charakterek:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Na pewno pokażą:evil_lol:=> ugryzą Asiaczka i Kaśke w tyłek:turn-l:

[quote name='Swobodziak']Spokojnie :),gdybym był strachliwy pomyślałbym sobie,że to nie shiba tylko bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem:),ale szczęśliwie raczej przemyślalem moje a właściwie nasze calej rodziny decyzje i mam nadzieję,że sprostamy temu aby sunia miala u nas najlepsze warunki do życia a my bedziemy czerpali radość z obcowania na codzien z tą rasą,....ale wszystkim zapobiegliwym dziękuję za cenne rady zawsze chętnie z każdej mądrej rady skorzystam:)

Pozdrawiam serdecznie:)

Mariusz z rodziną[/QUOTE]

A Ty ich,Mariusz nie słuchaj:hmmmm: one żyją w nudnym świecie,nie mają szybowych rozrywek,to i ...zazdraszczają:grin::cool:8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']:
Uważają,bo goopie /mówię o tych tam.../:stupid:
A ja to ujme tak::obrazic::eviltong:



Na pewno pokażą:evil_lol:=> ugryzą Asiaczka i Kaśke w tyłek:turn-l:


A Ty ich,Mariusz nie słuchaj:hmmmm: one żyją w nudnym świecie,nie mają szybowych rozrywek,to i ...zazdraszczają:grin::cool:8)[/QUOTE]

Ja wiem że ci "ten teges" :stupid:są "mądrzy inaczej" :diabloti:

A Kaśka się nie boi bo na takie gady ma swoje sposoby. :eviltong:

Nudny świat :crazyeye:(dobre sobie) - ja mam rozrywkę amerykańską - znaczy rodeo na śniegu bo moje psy dostały właśnie głupawki.:p

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

...taaaa, zazdraszczam jak chol...era!
Ja z kolei mam rozrywkę solną, bo u mnie na osiedlu sypią solą bez opamiętania. Do tego kilka stopni poniżej zera i ze spacerów - nici... Baski zaraz podnoszą nogi do góry i piiiiiiiiszczą..... A ja, niedobra włąścicielka, czyszczę im poduszeczki. i tak co kilka metrów:mad:...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']...taaaa, zazdraszczam jak chol...era!
Ja z kolei mam rozrywkę solną, bo u mnie na osiedlu sypią solą bez opamiętania. Do tego kilka stopni poniżej zera i ze spacerów - nici... Baski zaraz podnoszą nogi do góry i piiiiiiiiszczą..... A ja, niedobra włąścicielka, czyszczę im poduszeczki. i tak co kilka metrów:mad:...

Pzdr.[/QUOTE]

Zamień baski na akity to z nadworza zimą nie wyjdziesz, za łeb je do domu trza ciągnąć - czym więcej śniegu tym większa frajda. :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Swobodziak']Spokojnie :),gdybym był strachliwy pomyślałbym sobie,że to nie shiba tylko bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem:),[/QUOTE]

Drobna poprawka - bomba to to jest, tylko nie zegarowa i nie z opoznionym zaplonem:evil_lol: Funkcjonuje z nienacka i od zaraz!

Moja ruda akitowa zezarla mi od pierwszego dnia tyle, ze niezly samochod mozna by kupic. Mariusz, to jednak szybko mija, gwarantuje. Za dwa lata uspokoi sie...:diabloti:

Powaznie - zycie Wam sie zmieni, nudno juz nie bedzie nigdy. One zawsze cos wymysla:p

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

Nie liczymy na nudę ,wręcz przeciwnie :)w innym przypadku nie logowalbym się na tym forum tylko na takim w którym watkiem głównym byłoby gderanie o tym jak to jest źle a może byc jeszcze źle i żle....ale coż skoro chcecie wylac na mnie kubeł zimnej wody w ten mróz:)to niepotrzebnie bo po spacerku z moimi psami i tak jestem mokry:)

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ja wiem że ci "ten teges" :stupid:są "mądrzy inaczej" :diabloti:

A Kaśka się nie boi bo na takie gady ma swoje sposoby. :eviltong:

Nudny świat :crazyeye:(dobre sobie) - ja mam rozrywkę amerykańską - znaczy rodeo na śniegu bo moje psy dostały właśnie głupawki.:p

Pzdr[/QUOTE]

Hiiihiii:evil_lol: A bałwana z Ciebie nie robią te amerykańce?:diabloti:

[quote name='Asiaczek']...taaaa, zazdraszczam jak chol...era!
Ja z kolei mam rozrywkę solną, bo u mnie na osiedlu sypią solą bez opamiętania. Do tego kilka stopni poniżej zera i ze spacerów - nici... Baski zaraz podnoszą nogi do góry i piiiiiiiiszczą..... A ja, niedobra włąścicielka, czyszczę im poduszeczki. i tak co kilka metrów:mad:...

Pzdr.[/QUOTE]

Oooo,to pracowite masz spacery, nie zazdraszczam:shake: nic tylko kamasze trza baskom obstalować:eviltong:

[quote name='bety']Zamień baski na akity to z nadworza zimą nie wyjdziesz, za łeb je do domu trza ciągnąć - czym więcej śniegu tym większa frajda. :)
Pzdr[/QUOTE]

Ja na moją trzode to sie wydzieram z domu,coby łaskawie nawrociły sie z podwórka,ale one to mają głęboko w duszy,a najgorzej to z mendą Misaki:mad:ją to trzeba ganiać po ogrodzie/najlepiej to wychodzi Darkowi:evil_lol:,nie napisze co on do niej krzyczy;):diabloti:/

[quote name='Darius']Drobna poprawka - bomba to to jest, tylko nie zegarowa i nie z opoznionym zaplonem:evil_lol: Funkcjonuje z nienacka i od zaraz!

Moja ruda akitowa zezarla mi od pierwszego dnia tyle, ze niezly samochod mozna by kupic. Mariusz, to jednak szybko mija, gwarantuje. Za dwa lata uspokoi sie...:diabloti:

Powaznie - zycie Wam sie zmieni, nudno juz nie bedzie nigdy. One zawsze cos wymysla:p



Serwus
Darius[/QUOTE]

Fakt!:eviltong: Darius....jutro jest dziewiętnastego grudnia.....:razz:;)


[quote name='Swobodziak']Nie liczymy na nudę ,wręcz przeciwnie :)w innym przypadku nie logowalbym się na tym forum tylko na takim w którym watkiem głównym byłoby gderanie o tym jak to jest źle a może byc jeszcze źle i żle....ale coż skoro chcecie wylac na mnie kubeł zimnej wody w ten mróz:)to niepotrzebnie bo po spacerku z moimi psami i tak jestem mokry:)

pozdrawiam:)[/QUOTE]

Oni tak zawsze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
To te Twoje kudłacze też Ci robią rodeo?:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...