Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='bety'][CENTER]
[SIZE=4][SIZE=2][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4][B][I]A KTO TO JEST LILKA????????[/I][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/quote]

Byla tu kiedys taka... Podobno zalozyla ten watek... Ale ja jestem za mloda by to pamietac :roll: Ludzie mowia, ze Lilka opuscila kiedys swoj watek, a wladze przejeli wszyscy, ktorzy chcieli- wklejali zdjecia, dystkutowali o czym popadnie... Tak slyszalam.. :roll:

:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]lady m[/B] - dobrze słyszałaś! Ludziska wypisywali różne takie... Ja też i wcale nie będę się ukrywać! A wszystko to, bo... .Ciebie kocham, Matagi!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
A co! Wolno Tubisiom, wolno i mnie... "Nawet biedny krawiec ma prawo do odrobiny szczęścia" - wiecie, skąd ten cytat?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety'][CENTER]
[SIZE=4][B][I]:crazyeye:[/I][/B][SIZE=2] :evil_lol: :eviltong: ;) :cool3: :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4][B][I]A KTO TO JEST LILKA????????[/I][/B][/SIZE]
:crazyeye: :evil_lol: :eviltong: ;) :cool3: :diabloti:
HI HI HI HI HI HI HI HI HI HI HI[/CENTER]
[/quote]

No właśnie ja tak powtarzam za wami "Lilka, Lilka"... Ale kto to ta Lilka? :diabloti: Muszę się mojej Ambry spytać - może wie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akitka']No właśnie ja tak powtarzam za wami "Lilka, Lilka"... Ale kto to ta Lilka? :diabloti: Muszę się mojej Ambry spytać - może wie... :evil_lol:[/quote]

Może TA :evil_lol: Lilka :evil_lol: powinna swoje zdjęcie tutaj zamieścić w pierwszej kolejności :diabloti: to może ją rozpoznamy i sobie przypomnimy która to jest. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A co! Wolno Tubisiom, wolno i mnie... "Nawet biedny krawiec ma prawo do odrobiny szczęścia" - wiecie, skąd ten cytat?
Pzdr.[/quote]
Nie kojarzę cytatu - ale ja dziś ledwo przytomna jestem. Jakaś podpowiedź?
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Może TA :evil_lol: Lilka :evil_lol: powinna swoje zdjęcie tutaj zamieścić w pierwszej kolejności :diabloti: to może ją rozpoznamy i sobie przypomnimy która to jest. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pzdr[/quote]

Zacny pomysł, zacny... :cool3: Powinien zostać nagrodzony zimnym piwem... :beerchug: Oczywiście od osoby zamieszczonej na zdjęciu... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha'][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4674/rudaeo7.jpg[/IMG]

Witam !
spełnienie życzeń czyli chcecie to macie
podwójny rudzielec-ten wyższy i w spodniach to ponoć LILKA:evil_lol:[/quote]

A komu Lilka grozi palcem? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha'][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4674/rudaeo7.jpg[/IMG]

Witam !
spełnienie życzeń czyli chcecie to macie
podwójny rudzielec-ten wyższy i w spodniach to ponoć LILKA:evil_lol:[/quote]

Ooooo, coś zaczynam kojarzyć - chyba już wiem, kto to jest Lilka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Nie kojarzę cytatu - ale ja dziś ledwo przytomna jestem. Jakaś podpowiedź?
Pzdr[/quote]
Anatewka...

[quote name='lady_m']Czyzby "Skrzypek na dachu" ? ;)[/quote]
Ach, Ty! A skąd to znasz, co? BRAWO!!! To mój ulubiony cytat z tego filmu...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akitka']Ooo... Lilka... :lol: nareszcie wróciłaś. :multi: Czekam aż nadrobisz zaległości i wstawisz tu zdjęcia jakieś. ;)[/quote]

Trudno mi nadrabiac te zaległości,bo wczoraj po południu znowu łajdaczka tepsa zabrała mi net!!!:-x :x :snipersm: Padło coś pt:"ADSL".Naprawione zostało godzine temu:mad: :2gunfire: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
[CENTER][SIZE=4][B][I]:crazyeye:[/I][/B][SIZE=2] :evil_lol: :eviltong: ;) :cool3: :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4][B][I]A KTO TO JEST LILKA????????[/I][/B][/SIZE]
:crazyeye: :evil_lol: :eviltong: ;) :cool3: :diabloti:
HI HI HI HI HI HI HI HI HI HI HI[/CENTER]

WITAJ WŚRÓD INTERNETOMANIAKÓW.
Pzdr Kaśka :lol:[/quote]

[SIZE=5][COLOR=indigo]O Żesz TYYYYYY!!!!:mad: :mad: :mad: :obrazic: :obrazic: :obrazic: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#4b0082]W Białymstoku Ci przypomnę hhiiiiihiiiiihaaachaaaa:evil_lol: :grin: .[/COLOR]
[COLOR=#4b0082]Helołłłłł Kasia!:lol: :iloveyou: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lady_m']Byla tu kiedys taka... Podobno zalozyla ten watek... Ale ja jestem za mloda by to pamietac :roll: Ludzie mowia, ze Lilka opuscila kiedys swoj watek, a wladze przejeli wszyscy, ktorzy chcieli- wklejali zdjecia, dystkutowali o czym popadnie... Tak slyszalam.. :roll:

:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Podobno!:p Historii młoda damo trza sie nauczać!I jeszcze kilku innych religii i tym podobnych!?Nasz wspaniały Roman zadba o to!Wyszkoli całe te nowe niedouczone pokolenie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A co ludzie mówią to nie zawsze prawda:shake: :evil_lol: :eviltong: ,choć zawsze cus w tym jest.....:roll: :eviltong:
Lilka z akitami i Waleczną Babą /władczynią WSZYSTKIEGO NA ŚWIECIE I WE WSZECHŚWIECIE:diabloti: /władzy nie oddała!Poszła do remontu:evil_lol: ,bo jej mendowata tepsa wsio popsuła i okradła z hasłów wlasnościowych tylko jej przypisanych:mad: :angryy: I nie wklejali tu niczego żadne przypadki i wynalazki,bo wiedzieli by z kim zadzierają![B][SIZE=5]O![/SIZE][/B]
A pisali ,dyskutowali ,wklejali tylko CI WYBRANI!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
Zrozumiano?;) :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...