Jump to content
Dogomania

Silver pies po wypadku znalazł dom


abra64

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='antiocha']yolanovi groszy nie przyjmuję ;) Na leczenie na konto fundacji a dla Silvka przyjmuję smakołyki itp w formie materialnej ;) Potem będzie mnie US ganiać, że na nieszczęściu psa zarabiam ;)[/QUOTE]
ok, już wiem, że kasa na konto Fundacji. Przez gapiostwo, charakterystyczne już dla mojego wieku, nie dopatrzyłam. A co do smakołyków to niewykluczone, że coś sie "maluchowi" podrzuci :)

Link to comment
Share on other sites

DT się nie chwali więc ja pozwolę sobie wrzucić fotkę z forum SOS HUSKY ;)

Silver jest po RTG, pan doktor zadowolony z postępów w leczeniu, zalecenia na najbliższy czas- ruch ograniczony do minimum, kość była bardzo paskudnie złamana, na wiele malutkich kawałeczków, najbliższe 2 miesiące będą decydujące w kwestii powrotu do zdrowia i sprawności

i jeszcze post Anity:

[QUOTE][B][B]Dziewczyny w DT martwią się ,że chłopak mało wazy i...nie jest zbytnim pożeraczem jedzenia- wybredny jest.
Dostał zastrzyki przeciwbólowe. Na razie między psiakami - Silverem a domownikami - Nuką i Bezą jest dobrze, Beza trochę się go boi - bo chłopak dziwnie wygląda w tym kołnierzu [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. W domu spokojny ale pamiętajmy ze chłopak jest non stop na lekach [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/B][/B][/QUOTE][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6366/img4278n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Silvek zakochany w Bezce :x Trzeba dobrze pilnować bo chętnie by na tylnych łapach stawał ;) Z Nuką kłócą się przez bramkę i marszczą pyski, ale jak przechodzą obok siebie nie ma zatarć (ufff... tego się obawiałyśmy...). Koty chodzą innymi drogami więc z nimi się nie widuje :) Także z domownikami jest ok...
Zostawiany sam lamentuje przez pierwszych kilka minut ale potem się ładnie uspokaja... Z załatwianiem też nie ma problemu. Robi się niespokojny, to wynosimy go na dwór i efekty od razu. Noc pięknie przespał.
Strasznie się garnie do człowieka! Nie ma problemów przy jedzeniu (w sensie z człowiekiem, bo wybredny jest - wczoraj dostał papkę warzywno-owocową z jajkiem i szyjke indyczą z podrobami... Zjadł żołądek i trochę wylizał jarzynę z jajka... dziś mu to ugotowałam z ryżem, to zjadł szyjkę i resztę zostawił... w ogóle nie wiem jakie jedzenie przy jego "nieruchawym" trybie życia będzie najlepsze aby nie było problemów z kupą itd...). Ładnie się też daje czesać.
Do niedzieli ma leki przeciwbólowe... Zobaczymy co się będzie potem działo...
Generalnie na dzień dzisiejszy: młody, wesoły, przyjazny piesio :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Silvek to dzieciątko jeszcze! Od razu stwierdziłam, że starsze od naszej Bezki to to nie może być (a ona ma 1,5 roku)... I Pani Weterynarz, u której dzisiaj byliśmy na zastrzykach, potwierdziła nasze przypuszczenia... Stwierdziła że 2 lat to on na 200% nie ma... Ona nawet o jakieś 8-9 miesięcy by się pokusiła, ale profilaktycznie koło roku mu daje (1-1,5 roku to maks!)...

Musimy mu zacząć trochę dogadzać, aby miał siłę dochodzić do siebie. Nie chce za bardzo jeść, wybrzydza, póki co pokusi się na ryż z puszką (kupiłam jakąś co niby 53% mięsa ma, ale cenę swoją też...).

Mam nadzieję, że skoro to młodzieniaszek szybko będzie dochodził do zdrowia, jednak pewnie rehabilitacja będzie niezbędna...

Link to comment
Share on other sites

Relacja z dzisiaj :)
[QUOTE]Dostał dzisiaj zastrzyki. Jeden był taki gęsty, mleczny więc wył niemiłosiernie...
Chciałby się bawić, ale niestety łapka mu to uniemożliwia. Ładnie zagoiła się pierwsza ranka - zszedł strupek przy nosie i już to ładnie wygląda... Niestety ta rana między uszami za ładna nie jest. Pani doktor powiedziała, że dość głębokie to i dłużej będzie się goiło (trochę mu się ślimaczy, ale wczoraj psiknęła mu to sreberkiem i jak zejdzie to octeniseptem będziemy psikać). Łapka bez zmian.. Ma lekko opuchniętą, ale nie mocniej niż w piątek jak widział go dr Skolik. [/QUOTE]I zdjęcie kawalera

[IMG]http://img807.imageshack.us/img807/4325/img4300r.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Troszkę mam zajęć ale już znalazłam chwilkę :)

Psiak coraz spokojniejszy. Wczoraj miał wyciągane szwy. Póki co wszystko się goi - jak dobrze pójdzie za 3 tygodnie zacznie stawać na chorej łapce. Niestety za 4-6 miesięcy (jak kość całkowicie się zrośnie) będzie czekała go kolejna operacja - odzyskiwania gwoździa chirurgicznego (sam gwóźdź to koszt kilku tysięcy, a po sterylizacji może on być ponownie użyty, ponieważ jest to rzecz niezużywalna). Kołnierz myślimy że ponosi jeszcze kilka dni (musi mu rana na łebku ładnie przyschnąć).

Powoli Mały zaczyna czuć się bezpiecznie. Już tak tragicznie nie lamentuje i nie wymusza bezwzględnej uwagi. Szybko łapie, jest młody i wyrośnie z niego na moje oko fajny piesio ;)

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*]Dziewczyny dostałam taką odpowiedż na ogłoszenie, które umieściłam na tablicy, nie znam się na psach tej rasy, więc może osoba , która się zna odpowie na to zapytanie na adres , który jest podany

[*]

[*]

[*] [B]Data:[/B] środa, 29. lutego [B][email protected][/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/?search%5Bcreator%5D=qQS1"][/URL]
[*]
[URL="http://tablica.pl/oferty/?search%5Bcreator%5D=qQS1"][/URL]
Witam! Jesteśmy zainteresowani adopcją Silvera.
Mamy w domu dominującą małą suczkę- kundelka nie wiem czy "dogada się" z Silverem. Mamy dom i nie ukrywam, że szukam psa który potrafi obronić. Pies absolutnie nie będzie na łańcuchu ani w kojcu.Proszę o informacje. R. Marzec


[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...