Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania.

A może po prostu szukam podstępu.
No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania.

A może po prostu szukam podstępu.
No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :([/QUOTE]

no coż....może następnym razem
a jak to jest dalej, potem w ankiecie krakvetu już nie można głosować na was tylko na azyl jesli wygra na dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania.

A może po prostu szukam podstępu.
No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :([/QUOTE]
Trzeba jeszcze rozsylać PW i na watkach zapraszać do głosowania.

Z tymi jednopostowymi dogomaniakami - rzeczywiście dziwne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']no coż....może następnym razem
a jak to jest dalej, potem w ankiecie krakvetu już nie można głosować na was tylko na azyl jesli wygra na dogomanii?[/QUOTE]


nie wiem nigdy wcześniej nie głosowałam, teraz jest pierwszy raz. Powiem szczerze, że pewnie tak trzeba ...ale ja swój głos i tak oddam na moją mamę-nawet jeśli miałby to być jedyny-symboliczny :) a i tak przecież wygra schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Trzeba jeszcze rozsylać PW i na watkach zapraszać do głosowania.

Z tymi jednopostowymi dogomaniakami - rzeczywiście dziwne.[/QUOTE]


sprawdzilam, maja dzis utworzone konta....


[quote name='missiaa']nie wiem nigdy wcześniej nie głosowałam, teraz jest pierwszy raz. Powiem szczerze, że pewnie tak trzeba ...ale ja swój głos i tak oddam na moją mamę-nawet jeśli miałby to być jedyny-symboliczny :) a i tak przecież wygra schronisko.[/QUOTE]

nie będziesz odosobniona:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A to nie chodzi o wyłonienie jednego kandydata z dogo?[/QUOTE]

o to pewnie chodzi, dlatego Wy głosujcie jak trzeba.
Ja po prostu ... no sama rozumiesz to moja mama... wiem jak jej ciężko jest kiedy ona sama..pieniędzy mało.. a do wykarmienia tyle psich ogonów, bo nie da się odmówić pomocy następnemu, kiedy tego potrzebuje, a tym samym do adopcji idzie nie wiele.
Po prostu wiem jak jest ciężko... i sumienie nie pozwoli zagłosować mi na kogoś innego..nawet jeśli oddałabym na nią głos jako jedyna, to będę spać spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie!!
Mam radosne wieści!Muszę się i tutaj z Wami nimi podzielić:)
Ajax znalazł dom!! Czekał na niego ponad dwa lata.
Wielkie podziękowania dla INGI :)
Wreszcie nie będą go maltretować inne psy. Od dziś został stróżem i będzie pilnował firmy, do towarzystwa będzie miał mnóstwo mężczyzn.
Nareszcie będzie miał swój kąt, którego tak potrzebował.
Trzymajcie kciuki za niego, żeby wszyscy pracownicy go pokochali, a on nie podgryzał,podszczypywał, obskakiwał...choć w jego przypadku to chyba nie możliwe- bo to było duże,trudne i wieczne psie dziecko:)
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/ajax/ajax10[/IMG]

CIESZĘ SIĘ:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']:oops: nie chcę się ludziom aż tak narzucać:( tym bardziej jak ich nie znam.[/QUOTE]

wrecz odwrotnie! ja dostaje wiad na pwi w profilu od ludzi kt nie znam, nie ma w tym nic zlego. ja tak rozsylam i jesli to komus prezeszkadza, to moga mnie zablokowac, z tym ze wtedy ja na ich watki, bazarki itd tez wchodzic nie bede....

[quote name='Justyna Lipicka']ja dostałam od kogoś kogo nie znam na schronisko w BP, ale nie zareagowałam z wiadomych powodów:) dlatego uważam, że warto wysyłać przez PW, jak ktoś nie będzie chciał głosować to że tak brzydko powiem oleje wiadomość...:([/QUOTE]

dokladnie! mozna zawsze takie wiadomosci wyczyscic w skrzynce...

[quote name='missiaa']Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania.

A może po prostu szukam podstępu.
No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :([/QUOTE]


jesli kazdej/mu z nas uda sie rozeslac po 10 zaproszen, m.in. wpisujacinfo na watkach ktore kazda/y z nad odwiedza, to moze sie uda! nie rezygnujmy tak od razu....

[quote name='barb']Trzeba jeszcze rozsylać PW i na watkach zapraszać do głosowania.

Z tymi jednopostowymi dogomaniakami - rzeczywiście dziwne.[/QUOTE]


Nam tez wolno pozakladac dodatkowe konta lol
ale najchetniej zglosilabym to do moderatora!

[quote name='missiaa']o to pewnie chodzi, dlatego Wy głosujcie jak trzeba.
Ja po prostu ... no sama rozumiesz to moja mama... wiem jak jej ciężko jest kiedy ona sama..pieniędzy mało.. a do wykarmienia tyle psich ogonów, bo nie da się odmówić pomocy następnemu, kiedy tego potrzebuje, a tym samym do adopcji idzie nie wiele.
Po prostu wiem jak jest ciężko... i sumienie nie pozwoli zagłosować mi na kogoś innego..nawet jeśli oddałabym na nią głos jako jedyna, to będę spać spokojnie.[/QUOTE]

nie martw sie, sama nie bedziesz

[quote name='ewunian']A może po prostu dojdziemy z PB jakoś do porozumienia i odstąpią choć 1/4 "nagrody"? Kilka razy tak widziałam, że kiedy wygrywał ktoś z Dogo (ostatni przypadek to chyba było zwycięstwo Pipi) to dzielił się z kimś wygraną...[/QUOTE]

nie wiem czy ta 'gra' na tym polega, ale mozemy przedyskutowac i ewentualnie cos takiego zaproponowac...

[quote name='missiaa']Słuchajcie!!
Mam radosne wieści!Muszę się i tutaj z Wami nimi podzielić:)
Ajax znalazł dom!! Czekał na niego ponad dwa lata.
Wielkie podziękowania dla INGI :)
Wreszcie nie będą go maltretować inne psy. Od dziś został stróżem i będzie pilnował firmy, do towarzystwa będzie miał mnóstwo mężczyzn.
Nareszcie będzie miał swój kąt, którego tak potrzebował.
Trzymajcie kciuki za niego, żeby wszyscy pracownicy go pokochali, a on nie podgryzał,podszczypywał, obskakiwał...choć w jego przypadku to chyba nie możliwe- bo to było duże,trudne i wieczne psie dziecko:)
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/ajax/ajax10[/IMG]

CIESZĘ SIĘ:)[/QUOTE]

no to sie baarzdo ciesze z toba! tylko mam nadzieje ze stroz bedzie siedzial w ocieplonej budzie a nie na lancuchu na polu...? Ufam, ze miejsce docelowe jest sprawdzone ;)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, mam do was sprawe, bo iwoniam tego nie napisze (i pewnie mnie zabije za to ze ja to napisze), a ja jestem za daleko aby fizycznie pomoc...

Czy ktos (wchodzi w gre Krakow i okolice na poczatek) moze iwoniam pomoc - chodzi o wziecie jakiegos pieska na DT, ona ma teraz chyba 12 psow na BDT u siebie plus zaraz beda kolejne, sporo z nich chorych, tak samo z kotami...
wiem, ze ona wyglada na bohaterke i w ogole, ale a tyloma zwierzakami i mala Natalia na 28m2 to mozna swira dostac, nie mowiac juz, ze ona wlasciwie nie sypia...

Jak nie mozna wziac psiaka, to moze chociaz ktos podjechalby pare razy w tyg (Ikusia i Kejsi - wiem ze czasem bywacie) aby pomoc np w posprzataniu qpek w ogrodzie, wyprowadzeniu paru psiakow, nakarmieniu innych, umyciu w wannie szczeniakow lub innych psiakow itp... takie typowe sprawy codziennie, aby iwoniam mogla np wziac Natalie na spacer na godzine, albo chociaz odpisac tu na wiadomosci albo nawet na meile.. Ja czasem chce to pomoc zrobic, ale jej skrzynke meilowa ona najlepiej ogarnia (setki meili dziennie - ogloszenie, wysylanie zdjec potencjalnym kandydatom na psich opiekunow, z ktorych wiekszosc nawet nie odpisze z podziekowaniem za nie...)

Nie chodzi tu o przejecie calosci domu albo calodziennej wizycie, ale tak na godzine-dwie w tyg chociaz pare osob by sie przydalo.

Ja z daleka widze, ze ona nie wyrabia, a wiem ze ona wprost nie poprosi o pomoc,
czy ktos moze pomoc?

Wiem ze to apel w desperacji, ale ja widze ze jak iwoniam nie pomozemy, to ona sie biedna zalamie :( a wtedy ani olkuszakom ani innym psiakom nie pomozemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']
no to sie baarzdo ciesze z toba! tylko mam nadzieje ze stroz bedzie siedzial w ocieplonej budzie a nie na lancuchu na polu...? Ufam, ze miejsce docelowe jest sprawdzone ;)[/QUOTE]

miejsce sprawdzone. Będzie mieszkał w kojcu a od godz. 15 do 7 rano będzie biegał luzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Sluchajcie, mam do was sprawe, bo iwoniam tego nie napisze (i pewnie mnie zabije za to ze ja to napisze), a ja jestem za daleko aby fizycznie pomoc...

Czy ktos (wchodzi w gre Krakow i okolice na poczatek) moze iwoniam pomoc - chodzi o wziecie jakiegos pieska na DT, ona ma teraz chyba 12 psow na BDT u siebie plus zaraz beda kolejne, sporo z nich chorych, tak samo z kotami...
wiem, ze ona wyglada na bohaterke i w ogole, ale a tyloma zwierzakami i mala Natalia na 28m2 to mozna swira dostac, nie mowiac juz, ze ona wlasciwie nie sypia...

Jak nie mozna wziac psiaka, to moze chociaz ktos podjechalby pare razy w tyg (Ikusia i Kejsi - wiem ze czasem bywacie) aby pomoc np w posprzataniu qpek w ogrodzie, wyprowadzeniu paru psiakow, nakarmieniu innych, umyciu w wannie szczeniakow lub innych psiakow itp... takie typowe sprawy codziennie, aby iwoniam mogla np wziac Natalie na spacer na godzine, albo chociaz odpisac tu na wiadomosci albo nawet na meile.. Ja czasem chce to pomoc zrobic, ale jej skrzynke meilowa ona najlepiej ogarnia (setki meili dziennie - ogloszenie, wysylanie zdjec potencjalnym kandydatom na psich opiekunow, z ktorych wiekszosc nawet nie odpisze z podziekowaniem za nie...)

Nie chodzi tu o przejecie calosci domu albo calodziennej wizycie, ale tak na godzine-dwie w tyg chociaz pare osob by sie przydalo.

Ja z daleka widze, ze ona nie wyrabia, a wiem ze ona wprost nie poprosi o pomoc,
czy ktos moze pomoc?

Wiem ze to apel w desperacji, ale ja widze ze jak iwoniam nie pomozemy, to ona sie biedna zalamie :( a wtedy ani olkuszakom ani innym psiakom nie pomozemy.[/QUOTE]

Ja mogę zaproponować, że od października.. gdy będę mieć w planie na uczelni okienka miedzy zajęciami to z miłą chęcią pomogę. Na coś się przydam, zamiast bezczynnie wyczekiwać po parę godzin od jednych zajęć do następnych. I bym pomogła i przynajmniej bym się nie nudziła. Ale to dopiero od października, wtedy zacznę jeździć na uczelnię do Krakowa. Jeszcze nie mam planu, ale znając UR to możliwe, że zrobią mi takie dziury między zajęciami, ze hej jak to co roku bywa. Więc jeśli Iwona będzie zainteresowana moją pomocą, to się przydam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Z kabaczków chętnie zrobię bigos wegański. Jest przepyszny!!!

Już mi ślinka cieknie....jak Fiordowi przed miską :)

A ja zupki dyniowej nie potrafię dobrej ugotować:( Zawsze jakaś mdła i bezsmakowa breja mi wychodzi. Już się nie wygłupiam i nie gotuję, bo wstyd mi. Ale dyniowy "jabłecznik" całkiem, całkiem niezły piekłam.
Gdybyś jechała popołudniową porą, piszę się na opiekunkę do Natalki, kiedy ty po drzewach skakać będziesz:)[/QUOTE]

Ikusia, ok. Pojedziemy po Twojej pracy, ale już wiem, ze na pewno nie w poniedziałek tylko w kolejne dni, bo poniedziałek caly już "ustawiony"

Piszę się na wszystko co wege i vege :)
kiedyś wpadnę podstępem i porwę Ci trochę z kuchni ;) pod pretekstem wyjścia do toalety, heh ;)

[quote name='Justyna Lipicka']Jak jakaś gmina zgłasza że ma psa po wypadku to chyba licy na to że hycel zawiezie go do normalnego schroniska z wetem...
Zaraz dam do podpisu głosowanie na Magdę
Szkoda że ja tak daleko bo bym wszystkie warzywa i owoce kupiła :)
Coś marnie ostatnio z adopcjami, Kora słodko wygląda, nie była bardziej smutna po spotkaniu?[/QUOTE]

Kora po spotkaniu z Sarcią była super. Radość nie do opisania dla nich obu.
Nigdy nie widziałam także tak szczęśliwej Sarci !

[quote name='keria']Czy wiadomo coś o tym psiaku? Kiedy wraca do Olkusza? Jaki ma charakter? Jaki jest duży?[/QUOTE]

Keria - spytam jutro mamy missieek/missii

[quote name='keria']To nie muszę się logować w krakvecie?[/QUOTE]
przy ostatecznym głosowaniu musisz
głosowanie rusz 16.09.12

[quote name='Ikusia']No to wreszcie wszystko wiem. Na dogo głosowałam, na krakvecie się zarejestrowałam i "poznałam", ale głosowania nie znalazłam. Dzięki Malawaszko, teraz kapuje, a już do okulisty się wybierałam:evil_lol:.[/QUOTE]

:)
jak pierwszy raz szukałam głosowania to także myślałam, żem jest ślepa..
[quote name='Ati']Iwoniam, powinnas miec wplyw na koncie dla wyzlowatego od SoS dla Wyzlow[/QUOTE]

zaraz napiszę o wszystkich wpływach
Wczoraj jak dotarłam to była już 2ga i awaria do min 2:40, później poszłam spać.
Mam już kilak wpłat.

[quote name='Malgoska']tam dopiero po 16 wrzesnia ruszy ankieta
teraz jest jakis wybor wspolnego kandydata z dogo, a potem wszyscy z dogo na niego głosuja w kravecie, tak zrozumialam...[/QUOTE]

wierze, że mimo wszystko "nam" się uda.

[quote name='giezeta']A to jest głosowanie wewnętrzne dogomanii? Do wyłonienia dogomaniackiego schroniska w głosowaniu przed głosowaniem w KrakVecie??[/QUOTE]
tak
[quote name='keria']W takim razie ja oddałam głos w ankiecie dogomanii, oczywiście na mamę missieek, mam nadzieję że wygramy choć zapewne wielkie potrzeby są wszędzie.[/QUOTE]
tak, wszędzie, ale jak pisały cioteczki - nie każdy jest dofinansowany.
[quote name='tatankas']Ja zagłosowałam na was dziewczyny,choć rzadko tu jestem to cały czas z wami ;)[/QUOTE]

Dziękuję Tatankas !
[quote name='Malgoska']ja wysylam kilkadziesiat pw dziennie, wylece z roboty bo dzis siedzialam caly czas na dogo; szefa nie bylo ;)
i wiele osób weszło ale....
zdarzyły sie tez przypadki ze zaglosowali na pozostalych, po moim przypomnieniu, ja wiem, że wszystkie pieski w potrzebie ale mama missieek tez...
zerknelam na wyniki, niestety przewaga coraz wieksza......na nasza niekorzysc, dzis juz nie dam rady powysylac nic jutro raczej tez nie:([/QUOTE]

Ja postaram się rozesłać teraz
[quote name='Malgoska']sprawdzilam, maja dzis utworzone konta....
nie będziesz odosobniona:)[/QUOTE]

nienawidzę OSZUSTÓW !!!!!
[quote name='missiaa']o to pewnie chodzi, dlatego Wy głosujcie jak trzeba.
Ja po prostu ... no sama rozumiesz to moja mama... wiem jak jej ciężko jest kiedy ona sama..pieniędzy mało.. a do wykarmienia tyle psich ogonów, bo nie da się odmówić pomocy następnemu, kiedy tego potrzebuje, a tym samym do adopcji idzie nie wiele.
Po prostu wiem jak jest ciężko... i sumienie nie pozwoli zagłosować mi na kogoś innego..nawet jeśli oddałabym na nią głos jako jedyna, to będę spać spokojnie.[/QUOTE]

missia - nie martw się - kilkadziesiat głosów "naszych - olkuskich" będzie.
[quote name='missiaa']Słuchajcie!!
Mam radosne wieści!Muszę się i tutaj z Wami nimi podzielić:)
Ajax znalazł dom!! Czekał na niego ponad dwa lata.
Wielkie podziękowania dla INGI :)
Wreszcie nie będą go maltretować inne psy. Od dziś został stróżem i będzie pilnował firmy, do towarzystwa będzie miał mnóstwo mężczyzn.
Nareszcie będzie miał swój kąt, którego tak potrzebował.
Trzymajcie kciuki za niego, żeby wszyscy pracownicy go pokochali, a on nie podgryzał,podszczypywał, obskakiwał...choć w jego przypadku to chyba nie możliwe- bo to było duże,trudne i wieczne psie dziecko:)
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/ajax/ajax10[/IMG]

CIESZĘ SIĘ:)[/QUOTE]
Strasznie się z Tobą cieszę !
Teraz na prośbę Twojej mamy sprawdzam adopcje bukowniańskie, jak skończę wyślę wam emailem "wyniki"

[quote name='barb'][...]

Ikusiu,Iwoniam - tak jak chciałyście - ogłoszenia Erinki usunięte.[/QUOTE]

Dzięki
nie chcę ludzi złościć, bo oni chcą takie puchate kocie kulki, a jak im proponuję persa zabranego z Olkusza to mówią, że persa nie..
NIech dzwonią Ci, którzy rzeczywiście kotka chcą "zwykłego", a nie tylko Erinke
a tak nawiasem mówiąc- po usunięciu Erinki był dzis tel o KOWU - i w jego sprawie wysłalam niedawno 2 emaile :)
oba domki w Krakowie
Trzymajcie kciuki !

[quote name='missiaa']Jest piękny, pomimo tych krzywych łap:) Ale był nie adopcyjny, więc nowy dom dla niego to wielki sukces. Taki z niego smakosz kup :-P[/QUOTE]

widzisz - nawet nie nieadopcyjne da sie wy-adoptować :)
pocieszam samą siebie.. ja nieadopcyjnych mam teraz większość.
[quote name='krakowianka.fr']Sluchajcie, mam do was sprawe, bo iwoniam tego nie napisze (i pewnie mnie zabije za to ze ja to napisze), a ja jestem za daleko aby fizycznie pomoc...

Czy ktos (wchodzi w gre Krakow i okolice na poczatek) moze iwoniam pomoc - chodzi o wziecie jakiegos pieska na DT, ona ma teraz chyba 12 psow na BDT u siebie plus zaraz beda kolejne, sporo z nich chorych, tak samo z kotami...
wiem, ze ona wyglada na bohaterke i w ogole, ale a tyloma zwierzakami i mala Natalia na 28m2 to mozna swira dostac, nie mowiac juz, ze ona wlasciwie nie sypia...

Jak nie mozna wziac psiaka, to moze chociaz ktos podjechalby pare razy w tyg (Ikusia i Kejsi - wiem ze czasem bywacie) aby pomoc np w posprzataniu qpek w ogrodzie, wyprowadzeniu paru psiakow, nakarmieniu innych, umyciu w wannie szczeniakow lub innych psiakow itp... takie typowe sprawy codziennie, aby iwoniam mogla np wziac Natalie na spacer na godzine, albo chociaz odpisac tu na wiadomosci albo nawet na meile.. Ja czasem chce to pomoc zrobic, ale jej skrzynke meilowa ona najlepiej ogarnia (setki meili dziennie - ogloszenie, wysylanie zdjec potencjalnym kandydatom na psich opiekunow, z ktorych wiekszosc nawet nie odpisze z podziekowaniem za nie...)

Nie chodzi tu o przejecie calosci domu albo calodziennej wizycie, ale tak na godzine-dwie w tyg chociaz pare osob by sie przydalo.

Ja z daleka widze, ze ona nie wyrabia, a wiem ze ona wprost nie poprosi o pomoc,
czy ktos moze pomoc?

Wiem ze to apel w desperacji, ale ja widze ze jak iwoniam nie pomozemy, to ona sie biedna zalamie :( a wtedy ani olkuszakom ani innym psiakom nie pomozemy.[/QUOTE]

no i się popłakałam...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']miejsce sprawdzone. Będzie mieszkał w kojcu a od godz. 15 do 7 rano będzie biegał luzem.[/QUOTE]

fajnie, ze ma dom..

[quote name='missiaa']Ja mogę zaproponować, że od października.. gdy będę mieć w planie na uczelni okienka miedzy zajęciami to z miłą chęcią pomogę. Na coś się przydam, zamiast bezczynnie wyczekiwać po parę godzin od jednych zajęć do następnych. I bym pomogła i przynajmniej bym się nie nudziła. Ale to dopiero od października, wtedy zacznę jeździć na uczelnię do Krakowa. Jeszcze nie mam planu, ale znając UR to możliwe, że zrobią mi takie dziury między zajęciami, ze hej jak to co roku bywa. Więc jeśli Iwona będzie zainteresowana moją pomocą, to się przydam:)[/QUOTE]

Dzięki missia
chętnie skorzystam
mogę po Ciebie podjeżdżać na 29 listopada i potem Cię tam odwozić, abyś nie musiała tracić czasu na dojazdy, bo do mnie nie ma z Mickiewicza bezpośredniego połączenia.

Link to comment
Share on other sites

póki nie ma awarii to szybko napiszę:

Wyżełek - będzie mieć jednak na imię JOKER - dojechał dziś dzięki panu z Racławic do Amoka więc od dziś jest już taki 100% nasz ! :)

wpłaty na Jokerka do dnia dzisiejszego:

majowa: 50zł
justyna lipicka: 20zł
ika & sonia z mamą: 30zł
panna marple: 200zł
sos dla wyżłów: 110zł
maciek6778: 50zł

łącznie 460zł !!!!

woooooooooooow !
mamy na więcej niż 1 miesiąc dla Jokerka !!!

Ja nie mam już z czego dołożyć, ale ja będę go odwiedzać :)
[COLOR=#a52a2a][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][B] BARDZO, BARDZO !! WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA JOKERA!!!!
[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]Będę u niego w niedzielę, zrobię zdjęcia i będę teraz męczyć Iwonkę z Amoka o informacje o nim
Ten pies ma w sobie tyle życia..
Musi znaleźć dom !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Słuchajcie!!
Mam radosne wieści!Muszę się i tutaj z Wami nimi podzielić:)
Ajax znalazł dom!! Czekał na niego ponad dwa lata.
Wielkie podziękowania dla INGI :)
Wreszcie nie będą go maltretować inne psy. Od dziś został stróżem i będzie pilnował firmy, do towarzystwa będzie miał mnóstwo mężczyzn.
Nareszcie będzie miał swój kąt, którego tak potrzebował.
Trzymajcie kciuki za niego, żeby wszyscy pracownicy go pokochali, a on nie podgryzał,podszczypywał, obskakiwał...choć w jego przypadku to chyba nie możliwe- bo to było duże,trudne i wieczne psie dziecko:)
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/ajax/ajax10[/IMG]

CIESZĘ SIĘ:)[/QUOTE]

[quote name='missiaa']miejsce sprawdzone. Będzie mieszkał w kojcu a od godz. 15 do 7 rano będzie biegał luzem.[/QUOTE]



on jest sliczny, moja Sonia tez ma krzywe nogi i też jest piękna, troche sie obawiam czy to aby pies do firmy jak mówisz, że to taki wieczny szczeniak, daleko pojechał?



[quote name='iwoniam']póki nie ma awarii to szybko napiszę:

Wyżełek - będzie mieć jednak na imię JOKER - dojechał dziś dzięki panu z Racławic do Amoka więc od dziś jest już taki 100% nasz ! :)

wpłaty na Jokerka do dnia dzisiejszego:

majowa: 50zł
justyna lipicka: 20zł
ika & sonia z mamą: 30zł
panna marple: 200zł
sos dla wyżłów: 110zł
maciek6778: 50zł

łącznie 460zł !!!!

woooooooooooow !
mamy na więcej niż 1 miesiąc dla Jokerka !!!

Ja nie mam już z czego dołożyć, ale ja będę go odwiedzać :)
[COLOR=#008000][SIZE=4][B] BARDZO, BARDZO !! WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA JOKERA!!!!
[/B][/SIZE][/COLOR]Będę u niego w niedzielę, zrobię zdjęcia i będę teraz męczyć Iwonkę z Amoka o informacje o nim
Ten pies ma w sobie tyle życia..
Musi znaleźć dom !![/QUOTE]

Będzie jeszcze bazar na Jokerka jak się odrobię, mam trochę zaległości już niestety mniej czasu niż w wakacje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']

Dzięki missia
chętnie skorzystam
mogę po Ciebie podjeżdżać na 29 listopada i potem Cię tam odwozić, abyś nie musiała tracić czasu na dojazdy, bo do mnie nie ma z Mickiewicza bezpośredniego połączenia.[/QUOTE]

jakbyś musiała podjeżdzać po mnie to sama byś traciła cenny czas.zobaczymy i dogadamy się w październiku gdy już będę mieć plan:)

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam
cyt...,,[B][SIZE=4][COLOR=#008000]BARDZO, BARDZO !! WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA JOKERA!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B]Będę u niego w niedzielę, zrobię zdjęcia i będę teraz męczyć Iwonkę z Amoka o informacje o nim
Ten pies ma w sobie tyle życia..
Musi znaleźć dom !! "
zdjecia bardzo sie przydaja do ogloszen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...