Jump to content
Dogomania

Budapeszt 2xCACIB 27-28.05.2007


Biraroxy

Recommended Posts

[quote name='narisowa']dzięki serdeczne, to sobie pooglądałam, a teraz się zastanawiam, w maju mam zgłoszoną litwę i zaraz jechać w drugą stronę? no może i to niezły pomysł[/quote]

Jak masz dobrą passę , to idź za ciosem.

Mnie bardzo przypadły do gustu węgierskie wystawy.Zwłaszcza dlatego,że blizej mi na nie było niejednokrotnie, niż na niektóre w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Für unseren ausländischen Ausstellern!!! Mit der Einzahlung des jährlichen Ungarischen Terrier Klub Mitgliedsbeitrages (12.000,- HUF/50 EUR), können Sie sich in alle Ungarischen Ausstellungen mit Ermäßigung anmelden: [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]CACIB (5.000,- HUF/20 EUR) és CAC, KLUB (3.000,- HUF/15 EUR)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff9900][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[/CENTER]
[B][I][FONT=Arial] przetłumaczcie mi o co w tym chodz?prosze[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Für unseren ausländischen Ausstellern!!! Mit der Einzahlung des jährlichen Ungarischen Terrier Klub Mitgliedsbeitrages (12.000,- HUF/50 EUR), können Sie sich in alle Ungarischen Ausstellungen mit Ermäßigung anmelden: [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Verdana]CACIB (5.000,- HUF/20 EUR) és CAC, KLUB (3.000,- HUF/15 EUR)
[COLOR=Black]Do zagranicznych wystawcow. Zapisujac sie do Wegierskiego Klubu terriera, skladka roczna 50 Euro mozna liczyc na znizki w oplatach na wystawie: CACIB 20 Euro, CAC/Klub 15 Euro[/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']A czy może ktoś polecić jakieś namiary na tanie noclegi w okolicach Budapesztu. Mam namiar na camping w Kecemet.

Michał[/quote]

Hotel Etap, może nie najtańszy ale wygodnie i bez problemów językowych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']A czy może ktoś polecić jakieś namiary na tanie noclegi w okolicach Budapesztu. Mam namiar na camping w Kecemet.

Michał[/quote]

Michał, proszę bardzo, sprawdzony, fajnie, tanio symapatycznie.

[URL]http://www.csilleberciszabadido.hu/prices.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. pewnie teraz wyskocze jak przysłowiowy "Filip z konopii" :roll:
ale czy ktoś mi może powiedzieć na ile wcześniej trzeba tam rezerwować noclegi? i czy dogadam się telefonicznie np. po angielsku ? bo jakoś po ichniejszemu :crazyeye: to się nie widzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Michał, proszę bardzo, sprawdzony, fajnie, tanio symapatycznie.

[URL]http://www.csilleberciszabadido.hu/prices.htm[/URL][/quote]
A daleko to od Hungexpo?

[quote name='anovi']Hmm.. pewnie teraz wyskocze jak przysłowiowy "Filip z konopii" :roll:
ale czy ktoś mi może powiedzieć na ile wcześniej trzeba tam rezerwować noclegi? i czy dogadam się telefonicznie np. po angielsku ? bo jakoś po ichniejszemu :crazyeye: to się nie widzę :evil_lol:[/quote]
Ja piszę na Aęgry po angielsku. Ale na pewno lepiej po niemiecku. Na Węgrzech ten ostatni język jest bardziej popularny.
Ja tez już teraz będę rezerwować...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tam gdzie blisko do Hungexpo i tanio...
Sama jeszcze nie wiem...
Pzdr.[/quote]
Ty to masz kochana marzenia - blisko i tanio :evil_lol: Chyba się wybiorę do Ciebie na szkolenie :lol: - bo jak wczoraj szukałam noclegu.. .to :mdleje:i jeszcze ten język [SIZE=1](czytać się tego nie da a co do piero mówić - tak na marginesie jestem dla Nich pełna podziwu, że sobie języków nie połamią :lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek. A może byśmy się do Ciebie z noclegiem podczepili. W okolicach Budapesztu ( lub w nim samym ) chciałbym być już w piątek przed wystawami. Czyli biorę pod uwagę 2 noclegi. A Ty masz smykałkę i samozaparcie w wynajdywaniu ciekawych lokalizacji ( czegu już doświadczyłem ).

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hotele ETAP - w całej Europie nie sa tanie...
Pzdr.[/quote]

Asiu tak, ale przynajmniej wiem, że się dogadam i mogę przez internet rezerwowac termin na spoko.Ale teraz nie sprawdze dostępności , bo mają jakieś problemy techniczne na stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Asiaczek. A może byśmy się do Ciebie z noclegiem podczepili. W okolicach Budapesztu ( lub w nim samym ) chciałbym być już w piątek przed wystawami. Czyli biorę pod uwagę 2 noclegi. A Ty masz smykałkę i samozaparcie w wynajdywaniu ciekawych lokalizacji ( czegu już doświadczyłem ).

Michał[/quote]
Michał, my jedziemy na 2xCACIB + Klubowa coursingowców. A więc w grę wchodza noclegi sobota/niedziela i niedziela/poniedziałek. Na razie sprawdzam hotele, motele itp. Na pewno dam znać, jak wynajdę coś dobrego.

[quote name='Kika']Asiu tak, ale przynajmniej wiem, że się dogadam i mogę przez internet rezerwowac termin na spoko.Ale teraz nie sprawdze dostępności , bo mają jakieś problemy techniczne na stronie.[/quote]
Ja tez rezerwowałam do tej pory mailem. A pisałam po angielsku, bo niemieckiego ni w ząb!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...