Jump to content
Dogomania

Zawody KORCZEW 24-25.02.2007


karlaaa

Recommended Posts

KORCZEW
[B]24.02.2007 - 25.02.2007[/B]

[B]Powiedzcie mi coś więcej o tych zawodach[/B],
jak tam dojechać, co bedzie, jak nie będzie śniegu :placz:
i w jakiej klasie najlepiej startować z jednym psem?
Myślałam nad rowerem ale jak będzie śnieg, to kiepsko to widze...

Link to comment
Share on other sites

Hej karlaaa!

To będą zawody na śniegu, więc nie będzie klasy bikejoring (rower).
Z 1 psem będziesz mogła wystartowac na nartach w klasie skijoring = SJ lub w pulce - też na nartach.

Sprzęt musisz mieć raczej własny.
Na stronie [URL="http://www.mushing.pl"]www.mushing.pl[/URL] pewnie pojawią sie wkrótce szczegółowe informacje co do warunków uczestnictwa.
Jeśli chodzi o takie ogólne: to trzeba miec zaświadczenie od lekarza sportowego (dla siebie) że można wziąć udział w zawodach i aktualne szczepienia i czip/tatuaż dla psa.
Ale moga pojawić się dodatkowe warunki, bo to będą zawody zaliczane do Pucharu Polski.

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za informacje :)
Narty niby mam ale coś ostatnio dawno temu jeździłam. Na desce pewnie nie ma możliwości wystartowania co? Więc muszę odświerzyć wykorzystywanie dwóch nóg :roll:
Ciekawe co zrobie jak pies mi stanie w miejscu lub pobiegnie w drugą strone, a ja co - za nim, bo wyjścia nie ma :)
Czy to musza być jakieś specjalne narty :razz: pytam bo nie wiem
i najlepiej chyba mieć psa przypiętego do pasa, którego w efekcie jeszcze nie kupiłam.
Pies musi mieć czip? czy wystarczy tatuaż?
Kolejne pytanie :)
czy muszę należeć do jakiegoś związku? grupy? zespołu? czy mogę tak po prostu przyjechać i wziąć udział w zawodach, oczywiście po wcześniejszym zgłoszeniu się.
No to chyba tyle... narazie

Link to comment
Share on other sites

Nie wie ktos moze przypadkiem czy nie bedzie canicrossu na tych zawodach?? bo w tatmym roku czy 2 lata temu byl, a jak to bedzie w tym roku?? pytam z czystej ciekawosci, bo w tatmym roku bylem jako widz :P:P i w trym roku tez bede i tez jako widz :) chcialem wystartowac ze swoim pieskiem, ale za pozno zaczelismy ise przygotowywac tzn dopiero od tygocnia zaczalem z pieskiem biegac, pies da rade gorzej ze mna :P takze ten rok odpada:P moze w nastepnym :P ttylko ciekaw jestem czy wogole jest ta dyscyplina :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...