Jump to content
Dogomania

Akcja "Dlaczego warto przagarnąć staruszka?"


Nikki

Recommended Posts

Nigdy los psich staruszków nie był mi obojętny. Sama dwa lata temu wzięłam ze schroniska "niby" spokojnego, sześcioletniego psa. "Niby", bo jak się okazało, Lenka mimo wieku (6 lat dla większego psa to nie tak mało) zachowuje się dosłownie jak szczeniak.

Sunia jest wierna, oddana, lubi się przytulać, a do tego jest śliczna :loveu: czasem się śmiejemy, że gdy zmarszczy czoło to wygląda jak pitbul ;) ale to taki zwykły kundelek.

Także przechodząc do meritum, chciałabym zorganizować akcję promująca adopcje starszych psów, tzn jakieś ulotki, plakaty..ale to na skalę całej Polski. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy ;)

Na pewno przyda się strona internetowa akcji, ale myślę, że z tym poradzę sobie sama. Potrzebna jest pomoc w zbieraniu pieniędzy na ten cel (myślałam o jakichś sponsorach, ale nie mam fundacji, więc to raczej nie przejdzie).

Na ulotkach i plakatach wypiszemy wszystkie zalety adopcji starszego zwierzaka i dla każdego województwa wkleimy pojedyncze zdjęcia psiaków ze wszystkich schronisk z danego regionu ;)

Myślę, że dzięki takiej akcji dużo zwierząt ma szanse znaleźć dom.

Jak Wam się podoba pomysł? Oczywiście mile widziane wszelkie sugestie, pomysły, krytyka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...