Jump to content
Dogomania

największa psia tragedia gdy umiera opiekun, MA SWOJĄ PAŃCIĘ ANIĘ I DOM:)))))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy rzeczy niemożliwe się zdarzają, wtedy gdy traci się nadzieję? Czy Anioł Sabci się obudził? 3 miesiące dawania ogłoszeń, zawodu, goryczy, że się nie udaje. Tak pokochałam Sabcie i tak bardzo chciałam żeby miała dom, dobry, ciepły.
J nareszcie ktoś zwrócił na nią uwagę..bede płakać, ze wzruszenia :-(
Zeby się udało, żeby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jano1976']Bede mocno trzymac kciuki!Mam 10 letnia suke On z tyskiego schronu...Ludzie dajcie malenkiej domek,starsze psy sa naprawde wdzieczne i zakochane w nowym wlascicielu po uszy!!!!;)[/quote]

Dziękuję :) kciuki bardzo potrzebne, za dobry los Sabuni, żeby stare lata spędziła na wygodnym fotelu wpatrzona w swoją Panią, a nie w budzie, w zimnie, osamotniona.
Tęskniąca Saba..kochana psineczka o smutnej mordce, wpatrzona w bramę schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evas']Czy może coś wiadomo w kwestii Saby? Niepokoję się.[/quote]


otóż tak, Przemek z Olsztyna może jechać, tylko teraz kwestia kiedy??

Najlepiej jakbyś ty Ewa albo ta pani z Wrocławia bezpośrednio skontaktowała się z Przemkiem

Evas przesłałem ci nr tel do Przemka na PW

Link to comment
Share on other sites

Mati..jak myślisz..pani Ewa z Wrocławia kontaktowala sie telefonicznie z p. kierowniczką schroniska. Wyniknęła sprawa transportu. Myślę, że najlepiej żeby pani kierownik umawiała się bezposrednio z tamtą panią..bo tak to zrobi się kółeczko jak jeszcze ja będę przekazywała informacje. A tak wogóle, to dzięki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evas']Mati..jak myślisz..pani Ewa z Wrocławia kontaktowala sie telefonicznie z p. kierowniczką schroniska. Wyniknęła sprawa transportu. Myślę, że najlepiej żeby pani kierownik umawiała się bezposrednio z tamtą panią..bo tak to zrobi się kółeczko jak jeszcze ja będę przekazywała informacje. A tak wogóle, to dzięki...:loveu:[/quote]


Ewa, właśnie dzisiaj rozmawiałem z p. kierowniczką no i właśnie wynikła sprawa, że szukamy transportu:) Dlatego napisałem do Przemka bo on nam zawsze pomaga i się zgodził :-) Więc jest tylko kwestia kiedy?? Dowiedz się kiedy najlepiej :) Może za tydzień sobota ?? Najlepiej by było, wtedy byśmy podwieźli Sabę do pociągu dla Przemka :)

To się dowiaduj kiedy i napisz, czekamy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']Ewa, właśnie dzisiaj rozmawiałem z p. kierowniczką no i właśnie wynikła sprawa, że szukamy transportu:) Dlatego napisałem do Przemka bo on nam zawsze pomaga i się zgodził :-) Więc jest tylko kwestia kiedy?? Dowiedz się kiedy najlepiej :) Może za tydzień sobota ?? Najlepiej by było, wtedy byśmy podwieźli Sabę do pociągu dla Przemka :)

To się dowiaduj kiedy i napisz, czekamy ![/quote]


:) Hej. No pewnie, że jade. Jakbym mógł odmówić. Co do kwestii kiedy to mi pasuje sobota - 12 maj. Pociąg mam o 13:20, a we Wrocławiu jestem o 20:58. :) Kwestia biletu - ja zawsze kupuje bilety turystyczne to znaczy bilet taki kosztuje 60 złotych i mogę jeździć po całej polsce pociagami osobowymi i pośpieznymi :) Ja kupię bilet dla psiaka. (4 złote). W ostródzie jestem o 13:53. Pozdrawiam i czekam na dalsze info :)

Link to comment
Share on other sites

Pani mi jeszcze nie odpisala. Ponieważ napisałam do niej bardzo późno w nocy, więc chyba trzeba cierpliwie poczekać. :) Podałam numer tel. do Przemka, może skontaktuje się bezpośrednio. Czekamy...uffff. Potem będziemy myśleli dalej..trzeba podpisać umowę adopcyjną..no ale to wiecie najlepej..:cool3: W każdym razie, jak ponformowałam panią, prosiłam żeby była ze mną w kontakcie..na wypadek nagły jakiś..do mnie bliżej z Wrocławia..jakby co, mała ma u mnie DT..odpukać ale lepiej na zimne dmuchać..

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Pani z Wrocławia dzwoniła do schroniska z pytaniem czy uda nam się jakiś transport....czyli chyba nie dostała wiadomości od Evas bo ja już nic nie rozumiem...

Przemek a ile dokładnie kosztuje bilet ...rozumiem, że 60 zł plus 4 zł dla psa?...razem 64 zł?... to w jedną stronę?

a powrotny masz o której godzinie?...samemu to chyba tak nudno jechac tyle godzin co? a i nocą wracać nieprzyjemnie....

na dworcu byś musiał podpisac z Panią umowę adopcyjną i Pani da pieniądze za bilet...
(oczywiście my wcześniej Ci damy pieniądze jak nie masz za co kupić biletu....i na jakies lody chyba ;)) we Wrocławiu)...

Link to comment
Share on other sites

Uff, wygląda na to, że Pani nie dostała mojej wiadomości..a ja miałam najczarniejsze myśli..Chciałam dzisiaj wysłąć zapytanie do Pani..w kwestii tej wiadomości..i chyba nie jest już to potrzebne..prawda? Porozumiecie się już bezpośrednio, trzymam kciuki i proszę o informacje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...