Jump to content
Dogomania

Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela


sonia1974

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='si_bcw']sonia, ty dobre serce masz :) a fado na fotkach na spłoszonego nie wygląda;) na pewno znajdzie dom :kciuki:[/QUOTE]

Na fotka może nie ale boi się wszystkiego łopaty butelki z gazowaną wodą a jak się głos podniesie to kołami do góry się wywraca , to nie to co Misiula ale jednak strach jest a te blizny zwłaszcza na szyi okropność wyć się chce . Mamy takie plany jak Fado znajdzie dom to będziemy brać inne pieski na BDT tylko takie duże do kojca bo w domu na Misiule nowe zwierzaki źle działają , chociaż z fado całkiem dobrze sobie radzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Na fotka może nie ale boi się wszystkiego łopaty butelki z gazowaną wodą a jak się głos podniesie to kołami do góry się wywraca , to nie to co Misiula ale jednak strach jest a te blizny zwłaszcza na szyi okropność wyć się chce . Mamy takie plany [B]jak Fado znajdzie dom to będziemy brać inne pieski na BDT[/B] tylko takie duże do kojca bo w domu na Misiule nowe zwierzaki źle działają , chociaż z fado całkiem dobrze sobie radzi[/QUOTE]

Ależ z Ciebie cudna kobietka :smilecol: Jesteś wielka :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę , patologiczna rodzina w moich stronach ma 10 psów ,głodne na mrozie w ciasny kojcu , potrzebna karma i dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/219631-Grosik-zagryziony.-Tragedia-kilkunastu-ps%C3%B3w.-G%C5%82oduj%C4%85.-Zbieramy-karm%C4%99.-Szukamy-DT-DS/page8[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='azalia']Piękny pies z Fado,ma chłopak szczęście,że trafił na Ciebie Soniu.
A co,Twoje pieski się denerwują,że przybył gość.[/QUOTE]
Bardzo się denerwują , Sonia nawet zębami traktuje gościa . Fado natomiast bierze nogi za pas i do lasu ucieka ,mam niskie ogrodzenie więc kłopotu mu przeskoczenie nie sprawia a w kojcu nie robi siku ani kupy , czasami fioła można dostać .

Link to comment
Share on other sites

moja Sonia jest strasznie wredna przez 2 lata jedynaczka rozpieszczona bezgranicznie , ona największy zamęt wprowadza , Fafik tylko dupkę mi na kolana stale pcha ale ładnie się bawi z Fado a Misia jak to Misia patrzy i nikomu nie wadzi , Fado liźnie ją w pysia i leci dalej , czasami na jednym posłani na chwilkę przysiądą .Czyli jak zwykle problemy są z Sonią Misę też próbowała ustawiać ale już jest ok.


ZAJRZYJ DO RYŻYK tam coś więcej jest

Link to comment
Share on other sites

Fado jedzie dziś do nowego domu oby im się ułożyło . Domek jest blisko mnie w Aleksandrowie Kuj. państwo podpisują umowę i za tydzień bądź dwa jadę odwiedzić czarnucha . Już mi się płakać chce nie nadaję się na dt za bardzo przywiązuję się do zwierza:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Fado jedzie dziś do nowego domu oby im się ułożyło . Domek jest blisko mnie w Aleksandrowie Kuj. państwo podpisują umowę i za tydzień bądź dwa jadę odwiedzić czarnucha . Już mi się płakać chce nie nadaję się na dt za bardzo przywiązuję się do zwierza:-(:-(:-([/QUOTE]

Jakie cudne wieści :multi: Szczęścia na nowej drodze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']ludzie zrezygnowali nawet odwagi im brakło żeby dzwonić tylko sms przysłali całe szczęście Fado nie pojechał do nich[/QUOTE]

No nie wierzę :shake: ale widocznie to nie byli jego ludzie... trzymam kciuki za nowy domek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...