Jump to content
Dogomania

Lala już nie szuka.Znalazła dom na który tak długo czekała.Zostaje u mnie :)


Gamba

Recommended Posts

Wiem,że rózne warunki zmieniają zachowanie psa ale z moich obserwacji wynika,że wbrew pozorom Żania mogłaby wtrafić do jakiejś starszej osoby!A dlaczego?Bo ona jest taka flegmatyczna,nigdzie się nie spieszy i wydaje mi się,że zanim coś zrobi to się nad tym dwa razy zastanowi!Więc może ktoś też by się skusił????:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie Gamba - wklejaj, wklejaj:multi:

Żanetka jest cudną sunią - cudnie umaszczoną:loveu:
Jest [COLOR=red][B]jedyna w swoim rodzaju i najpiękniejsza:loveu: [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Komu piękną suńkę?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Gamba śliczny tytuł wątku, aż nie można nie zatrzymać się na chwilę...

Co do ciąży urojonej to owszem, cycochy z mlekiem + brzuch może troszkę powiększony. Ale ona na prawdę wygląda jak szczenna..niestety:shake:

Jesteś pełnoletni? Możesz porozmawiać z jakimś zwierzchnikiem tego pracownika? Powiadomić o tym, że rzeczy zostały dostaczone a psiaki z nich nie korzystają?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv']Sprobuj pogadac z kierowniczka ZHK. Z tego, co wiem, ona lubi bardzo psy i z jej inicjatywy powstalo to przytulisko. Moze ona nawet nie wie, ze jej pracownik tak sie zachowuje!! A co na to wszystko brzeski TOZ?[/quote]

Heheh brzeski TOZ oskarżył na wakacjach owe przytulisko o znęcanie sie nad zwierzętami.Tutaj jest link:
[URL]http://www.toz.pl/interwencje.php?wm=wybrana_interwencja&interwencja=2[/URL]
Tak właśnie działa brzeski TOZ a powinni zjednoczyć siły i działać razem na rzecz bezdonmych zwierząt,ale cóz...pominę milczeniem...
Wiem,że kierowniczka lubi psiury ale narazie nie chcemy z nią gadać o pracowniku (nie chcemy przekreślać swoich szans na wolontariat,bo poki co robimy podchody do burmistrza)a nie chcemy wywoływać awantury.Pogadaliśmy z pracownikiem i powłaziliśmy mu w d***,parę rzeczy załatwiliśmy!
Iv a skąd jesteś?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Poranny spacerek na pierwszą strone....[/quote]

No to Zanetka i pozostałe psiury nie będą spacerować juz tylko wirtualnie tylko będą sobie chodzić z nami na spacerki :multi:.
Zaneta wygląda jak czołg,cycuchy do ziemi,taka ociężała się zrobiła ale pierwsza na głaskanie i poczęstunek!Jednak chyba dzieciuchy sobie w niej siedzą!Nie bedą uśpione,podchowają sie troszkę i możecie liczyc na zasyp markurkowych cudaków!Nie wiem czy to dobrze czy źle :roll:!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...