Jump to content
Dogomania

Lala już nie szuka.Znalazła dom na który tak długo czekała.Zostaje u mnie :)


Gamba

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, hej


Widze, ze brzeskie przytulisko zaczyna miec swoich ludzi:lol: . Dogadales sie z pracownikiem? Masz pozwolenie na spacerki z psami? Jesli tak, to super;) . Nie chce sie wypowiadac w kwestii szczeniaczkow, ale moze poruszysz ten problem na forum Brzegu. Tam wchodzi sporo ludzi i moze ktos zechce? Szkoda, zeby po urodzeniu mialy swoje zycie spedzic w schronisku. Moze znajda sie chetni. Ja niestety nie znam nikogo, kto chcialby psiaka. Kazdy ze znajomych ma juz jakiegos zwierzaka.
Napisz mi moze na priva cos wiecej na temat pomocy dla brzeskiego przytuliska. Moze sie do czegos przydam? Jestem z Brzegu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']co słychać u Żanetki? Gamba byłeś może u niej w odwiedzinach...? ;)[/quote]

A pewnie,że byłem i wróciłem dosłownie 10 minut temu :razz: !A u Zanetki słychać tyle,że...powiła 5 małych glutków!Kruszynki mają dwa dni!Nie zaglądaliśmy do budy bo nie chcieliśmy jej denerwować!Nie wiem jakiej dzieciaki są płci (tego jeszcze nikt nie wie).Dowiedzialem się tyle,ze dwa szczurki są umaszczenia mamusi!Dzieci suńki tak jak i ona szukaja nowego domu ale tylko 4 bo na jednego glutka mam chętnego (na chłopczyka...o ile nie powiła samego babińca:eviltong: )!Miał z tą osobą iść Natan z innego wątku ale juz go nie ma bo poszedł do swojego domu!Więc osoba poczeka dwa miesiące na synka Żanety!Będe jeszcze jutro u Żanety i troszkę ją podkarmimy aby miala duuuzo mleczka dla dzieciaków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']
A pewnie,że byłem i wróciłem dosłownie 10 minut temu :razz: !A u Zanetki słychać tyle,że...powiła 5 małych glutków!Kruszynki mają dwa dni!Nie zaglądaliśmy do budy bo nie chcieliśmy jej denerwować!Nie wiem jakiej dzieciaki są płci (tego jeszcze nikt nie wie).Dowiedzialem się tyle,ze dwa szczurki są umaszczenia mamusi!Dzieci suńki tak jak i ona szukaja nowego domu ale tylko 4 bo na jednego glutka mam chętnego (na chłopczyka...o ile nie powiła samego babińca:eviltong: )!Miał z tą osobą iść Natan z innego wątku ale juz go nie ma bo poszedł do swojego domu!Więc osoba poczeka dwa miesiące na synka Żanety!Będe jeszcze jutro u Żanety i troszkę ją podkarmimy aby miala duuuzo mleczka dla dzieciaków!
[/quote]

czyli jednak była szczenna :cool3:
Gamba, jak już bedzie można porobić im jakieś zdjecia to warto je poogłaszać, co nie? Ty napiszesz ekstra tekst a ja wystawie je wtedy na allegro.......;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']czyli jednak była szczenna :cool3:
Gamba, jak już bedzie można porobić im jakieś zdjecia to warto je poogłaszać, co nie? Ty napiszesz ekstra tekst a ja wystawie je wtedy na allegro.......;)[/quote]

Pewnie,że się porobi fotki i to dużo fotek!Poogłasza sie dzieciaki,mam nadzieję,że szybko znajdą domu!Porobię ogłoszenia klusiorów i puszczę na Brzeg,taki kluski szybko domu znajdują!Tylko na zdjecia trzeba bedzie troszke poczekać bo nie chcę swieżo upieczonej mamy denerwować (chociaż szczerze wątpie czy coś jest w stanie ją zdenerwować :cool3: )
No i jednak byla szczenna teraz nie wiem czy sie cieszyć czy płakać...

Link to comment
Share on other sites

Jednak dzieciaczki:roll: Kurczę, żeby im się poszczęściło i żeby nie trafiły jak mama.
Opiekuj się Żanetką pięknie gamba - potrzebuje dużo sił teraz, żeby wykarmić maluchy. I może tytuł zmienić? I przyjmować zapisy na [COLOR=red][B]szczeniorki[/B][/COLOR] - mam nadzieję, że domki będą się o nie bić:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana289']Jednak dzieciaczki:roll: Kurczę, żeby im się poszczęściło i żeby nie trafiły jak mama.
Opiekuj się Żanetką pięknie gamba - potrzebuje dużo sił teraz, żeby wykarmić maluchy. I może tytuł zmienić? I przyjmować zapisy na [COLOR=red][B]szczeniorki[/B][/COLOR] - mam nadzieję, że domki będą się o nie bić:multi:[/quote]

Zmienię tylko ja nawet tych dziubasków jeszcze nie widzialem a nie chcialem denerwować mamy i jej błyskać po oczach lampą!Poczekam jeszcze troszkę,aż podrosną dziubki i wtedy możecie liczyć na wiele zdjęć!
Zanecie zginąć nie damy,dokarmiać ją będziemy a jutro ja będzie chciala to pójdzie na spacerek!

Link to comment
Share on other sites

Czyli się jednak nawyprawiało :roll:

Z jednej strony, nie fajnie, bo to kolejne psiaki bez domków, których i tak już mamy dużo za dużo, ale z drugiej - jak już są to się czasu nie cofnie...

[CENTER]Więc domków szuka 6 cudnych psiaków

:Dog_run:
[LEFT]
Ps. Mamusiu i dzieciaki trzymajcie się :loveu:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj widziałem kluski (Żaneta mi pokazała hehe;) )!Jest ich pięć,trzy są ciemne i dwa jasne w łatki (jak dalmatynczyki,tak mi się bynajmniej wydawało).Żaneta dostała dobrego jedzonka,połaziła trochę z nami i wróciła szybciutko do swoich skarbów!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justysia i Grześ']Czyli się jednak nawyprawiało :roll:

Z jednej strony, nie fajnie, bo to kolejne psiaki bez domków, których i tak już mamy dużo za dużo, ale z drugiej - jak już są to się czasu nie cofnie...

[CENTER]Więc domków szuka 6 cudnych psiaków[/CENTER]

[CENTER]:Dog_run:[/CENTER]


[LEFT]Ps. Mamusiu i dzieciaki trzymajcie się :loveu:[/LEFT]


[/quote]

No ja wiem,że to nie fajnie,że są te dzieciaczki.Tyle psów bez domu a one zaczynaja swój żywot jako bezdomne!No ale ja nic na to nie poradzę,mogę tylko pomagać na tyle ile mogę!Zresztą u nas nie prowadzi się usypiania ślepych miotów!Nie wiem sam czy to dobrze czy źle!Fakt jest taki,że klusiory są i domki będą potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']
A ja dzisiaj widziałem kluski (Żaneta mi pokazała hehe;) )!Jest ich pięć,trzy są ciemne i dwa jasne w łatki (jak dalmatynczyki,tak mi się bynajmniej wydawało).Żaneta dostała dobrego jedzonka,połaziła trochę z nami i wróciła szybciutko do swoich skarbów!:cool3:
[/quote]

Kochana mamusia :loveu: Gamba dbajcie o Nia, ona teraz musi sie dobrze odżywiać żeby maluszki rosły zdrowo i szybko :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...