Jump to content
Dogomania

Piękny zmarznięty siorściaczek MIX SZNAUCER -nasz kochany BARUŚ ma już domek :)))


Asia_M

Recommended Posts

Nie, absolutnie nie!!! Baruś czeka u nas na nowy domek!!! Nie bedziemy mu mieszać w głowinie, on dosyc już przezył. Domek się znajdzie, wcześniej czy później! Narazie pomaga mi mąż a spacerki też są wskazane!
Zdjęcia z Julią moga jak najbardziej zostać, może mi jej nie wyadoptują ;)
W sumie, to ja tak kocham już to stworzonko z irokezem, że nie wiem jak go oddam, no, ale trzeba! W każdym razie szukajmy domku, niech Barus trafi w najlepsze ręce!!! To wspaniałę psisko, tylko teraz jakiś przestuj w domkach jest...
Barunio głośno chrapie...Dziekuję, że mi pomagacie! Kasy nie potrzeba, bo Barus jest zdrowy a jajeczka ładnie się goją!
Powstała więź między moim starym suczydłem i Barus ładnie liże jej pysiol! Sonia czasem ruszy stary kuper, żeby z nim pobiegać, ale szybko zauważa, że nie z nim szans i wtedy daje mu groźno do zrozumienia, że jej nie wypada, starszej damie! A wczoraj z zazdrości Sonia chciała ugryźć sunię sąsiada. Nigdy w życiu tak się nie zachowywał, no, ale kawaler taki przystojny, no i na starość jej strochę bije...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będziemy robić wszystko, żeby dobry domek jak najszybciej się znalazł!!!

Wiem, że Baruś bardzo sie już z Wami zżył, ale jeśli tylko inna Rodzinka okaże mu miłość, na pewno szybko się przyzwyczai.

Szczęście, że on jest taki grzeczny, hehe, teraz będzie więcej sypiał :)
Jak miałam szczeniaka na tymczasie było starsznie, nie potrafiła załatwiać się na dworze - tylko w domu i wyłącznie na dywanach. Przy tym byla strasznym drzykiem, o byle co darła japę, nie można jej było zostawić samej, darła się i darła. Przy tym mam 4 swoich psów :eviltong: Rodzice chcieli mnie wyrzucić :lol:

Baruś, Ty jesteś inny - JESTEŚ IDEAŁ. Tylko troszkę się już u Kasi zasiedziałeś:p Szukaj szybciutko kochającego domku!

Link to comment
Share on other sites

Baruś najświeższy:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/2/9/1/22547807_d.jpg[/IMG]
Jak Sonia nie zje, to ja jej pomogę :eviltong:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/3/5/4/22547808_d.jpg[/IMG]
Ja nikt nie widzi to skorzystam i na łózko sobie wejdę...może nie zauważą...:lol:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/2/4/6/22547809_d.jpg[/IMG]
Zdjęcie z zaskoczenia, oh, jak mi dobrze...:loveu:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/9/2/9/22547810_d.jpg[/IMG]
Obudziła mnie, no...;)

Baruś do południa to teraz się nudzi, bo Julia do południa jest w przedszkolu, ale jak wraca, to jest zabawa, szaleństwo, bieganie, łapanie, piski, krzyki...:evil_lol:
Bari faktycznie teraz troche więcej spi i jest bardzo usłuchliwy. Wystarczy ton zmienić i już słucha.
Biedny mruży oczka nawet jak się wyciąga ręke do głaskania, musiał troche dostawać. A jak chce byc miziany, to wkłada głowę pod pachę (jak się siedzi)...

Link to comment
Share on other sites

Troszke przytył, bo jeśc lubi, oj lubi. Jak Sonia je to zawsze sie do jej miski jeszcze wtryni! Oprócz tego co zje ze swojej. A tak w ogóle to ubaw jest przy jedzeniu, bo bari lata od swojej misko do Soni, żeby przypadkiem koleżanka wszystkiego nie zjadła...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Smyk jeden! :) Tłuscioszek się z niego zrobił :) To widać :)
Kasiu, jak dasz radę, to spróbuj mu zrobić parę zdjęć bez lampy błyskowej. Ciekawa jestem jak wyjdzie. Te pierwsze jak latał jeszcze na wolnosci robione były bez lampy i wyszedł trochę inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie...Dzisiaj Baruś strasznie chce sie z kims pobawić a nie ma z kim :( Julia w przedszkolu, ja sobie leżę...oj, jak ja potrzebuje młodszych kolegów (mówi mi Baruś tuląc się do mnie)...Poczekaj Baruś na Julcię, ona za niedługo wróci z przedszkola! I wtedy znów na dzień dobry ukradniesz jej czapke i rękawiczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, wątpię, żeby Baruś lubił koty, chociaż moge się mylić. Ostatnio poszliśmy do lasu i razem ze Sonią wyczuli wiewiórkę. Ale się działo! Sonia wpadła w swój myśliwski szał a Baruś ciągnął mnie przez siebie wąchając po Sońce! Zrobie próbę, tylko musze zadzwonic do znajomej czy przywiezie swojego na eksperymenty. Biedny Zefir: znów go Sonia wyliże do mokrego!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie .
Kasiu strasznie mi wstyd :oops: , że dopiero teraz tu zagladam , ale sama wiesz jak było . Teraz mam trochę luzu to przynajmniej wątek podrzucę i postaram się jeszcze o jakieś ogłoszenia w necie .
Psiak cudo . Napiszczie może , że to mix sznaucera , na wiele osób to działa . Gdzieś , kiedyś jakiś sznaucer był w "rodzinie" , sądząc po sierści - kolorze i gatunku włosa .

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, witam cie na wątku Barusia! Dobrze, że wpadłas, bo ja go tez za mix teriera brałam :lol: a tu takie rzeczy: sznaucer!!! To są psy, które bardzo bronia swojego terytorium? Bo właśnie Barunio bardzo broni naszego mieszkania...Sonia jest w szoku, że on szczeka jak ktos dzwoni, przeciez dla damy, to zbędny wysiłek!
Weszka; Baruś zdrowy, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony czeka na jedyny, kochający domek, który nauczy go trochę nowości i będzie się z nim bawił!!!

Julia przyszła z przedszkola i spełniła marzenia Barusia o zabawie! Baruś najedzony, napojony, wybawiony zasnął na kanapie ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tym sznaucerem to tylko moja sugestia , może to pozwoli Barusiowi szybciej znaleźć dom . Czasem wystarczy nadmienić , że psiak ma coś z rasowca , a zainteresowanie nim wzrasta .

Wrzuciłam Barusiowe ogłoszenia na :

[URL]http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=view&iduser=5990[/URL]

[URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=1501[/URL]

Tyle zdążyłam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...