Jump to content
Dogomania

Piękny zmarznięty siorściaczek MIX SZNAUCER -nasz kochany BARUŚ ma już domek :)))


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie-mamy chętna panią-dom z ogrodem, jest tam sunia wilczur i dwoje dzieci: 10-letnie i 3-letnie!!!
Trzeba sprawdzić, jak najszybciej, bo pani chce juz dzisiaj pieska!!!
Kto może jak najszybciej podjechać, okolice cmentyarza w Rębołowie (chyba dobrze napisałam?)

Link to comment
Share on other sites

Nic z tego! Pani w rozmowie z Karusiap zaczęła miec wątpliwości czy on nie będzie szczekał, jak jej sunia będzie szczekała :roll:
Ja nie wiem-co my mamy za społeczeństwo!!! No chyba nie miauczy, a nauczyc go mogę spróbować :roll: jestem oburzona i wściekła!!! Głupota ludzką!
Czy zadzwoni ktos, kto pokocha takiego słodziaka? Z sierscią (leni się) pyskiem (szczeka, przy piciu chlapie, może pisnąć, może liznąć), ogonem-macha, a jak będzie chory to i zwymiotuje a może mieć czyszcenie!!!
Ludzie!!!Jaka jestem wściekła!!!

Link to comment
Share on other sites

O rany....:angryy: Mówiłam...taka mentalność...pies obgryzie kawałek dywanu... wywalany jest na bruk... Co za ludzie! JESTEM WŚCIEKŁA!!! Jak można być tak bezmyślnym!!!Dla takiego kogoś nadaje się tylko japoński pies na baterie:angryy:
Odczułam to na własnej skórze. Szłam kiedyś ulicą - patrzę piesek siedzi na ulicy i chce sie dostać do domu (wcześniej widziałam go tam za ogrodzeniem). No to dzwonię domofonem i mówię "Pani piesek się wydostał i nie może wejść spowrotem" Na to ta baba:"Ja go juz nie chce, przygarnęłam go, nakarmiłam, a on mi bajzlu narobił, róże poobgryzał!!! Niech SE go Pani weźmie w prezencie!". Myślałam że spale sie ze wściekłosci. Baba wyrzuciła psiaka na ulicę bo jej róże poobgryzał w ogródku!!! Był styczeń, minusowe temperatury, zaspy śnieżne. Wzięłam malucha (był wtedy taki podrośniętym szczeniaczkiem jak Bari :) i przygarnełam. Okazał się najukochańszym psem na świecie :) Co prawda zniszczył mi dwie pościele, drewniany stojak, ale ja patrze na tą jego "działalność" z miłością i zrozumieniem:lol: . Zresztą tak było tylko na początku. Teraz juz nie niszczy i jest najukochańszym psiakiem jakiego mozna sobie wyobrazić. Taki kuzyn Barusia :) Bardzo podobny z charakteru i usposobienia...:)
Ufffff...Ale się rozpisałam...a wszyscy przeciez wiedzą jak jest...A moze nie wiedzą? Nikt by tej kobiety nie posądzał o to że wywali psa na ulicę...nowy, luksusowy domek, skoszony trawniczek, sielanka wprost...A wszystko to POZORY, POZORY, POZORY:angryy:

Ech, szukamy dalej, musimy mieć pewnosc, że nikt Barusia nie wywali jak ten będzie szczekał albo dokazywał. Wierzę, ze znajdziemy!!!

Link to comment
Share on other sites

ja na poczatku bylam zdziwiona,potem zla a teraz sie ciesze....ze nie dalismy jej Barusia.Powiedziala ze jej suka w nocy czasem szczeka na polu i ja to denerwuje a co dopiero jak jej zacznie szczekac Bari w domu...na co moje 3 psy daly pokaz szczekania wiec slyszac to przez tel pewnie sie zdenerwowala:evil_lol:no bo szczek taki wkurzajacy przeciez,nie dziolchy??:diabloti:
a bari to krolewicz i znajdzie swoj kochajacy domek!!
wiec wizyty nie bylo a ja i tak prawie pod jej domem(juz ta ulica) godz siedzialam bo czekalam na TZ ktory mial tam sprawy....

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję ci Karusiap, że w ogóle próbowałaś... Szkoda gadać...Niektóre telefonu to w ogóle bym nie odbierała... Jeden pan chciał barusia niby do domu, jak zaczął opowiadać to zamczysko, facet królewicz, ogród, sad...A jak zapytałam o wizyte przedadopcyjną to faceta przyciszyło...Do dzisiaj się nie odezwał: ja czuje jaki miał zamek i jakie poduchy dla Barusia...Najgorsze, że do tego zamku tak czy inaczej jakis psiak trafi :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...