Jump to content
Dogomania

Piękny zmarznięty siorściaczek MIX SZNAUCER -nasz kochany BARUŚ ma już domek :)))


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga-ta']od miesiaca spi na polu, kolo sklepu. Pani ze sklepu wystawila mu prowizoryczna steropianowa budke. Poza tym nikt z osiedlowych "psiarzy" nie zna tego psa. No, nie wiem...mysle, ze gdyby mial domek wolalby siedziec w ciepelku, niz na sniegu[/quote]
no to nie jest ciekawie...steropian go nie ochroni przed mrozem:(miesiac jakos przetrwal bo nie bylo dramatu zimna...Agatko daj znac jak dowiesz sie czy psiak sie pojawil...biedny!potrzebny chociaz tymczas!!

Link to comment
Share on other sites

Ech Ciocie, ja już się zaczynam zastanawiać, czy nie lepiej złapać go i zamieścić na jakiś czas w tej "przechowalni" - jak to nazwała Agatka. Co prawda nie wiem zupełnie jakie tam warunki panuja, ale może tam ktoś go wypatrzy i zabierze? Jest śliczny! Tak bardzo się boję że zostawiony sam sobie zamarznie!!! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_M']Ciocie, jak myślicie? Jest tutaj ktoś, kto zna ten schron?
My będziemy tutaj prosić o dom tymczasowy jeszcze nie wiadomo jak długo, a mróz trzyma i trzyma :(
Ech...czuję się taka bezsilna :([/quote]
cos mi sie wydaje ze jestesmy tu na razie same Asiu:(
z N.Sacza nikogo na mapie nie zanalzalm ale byl chyba ktos z N. Targu.postaram sie znalesc i zapytac o jakas pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_M']Karusiu, od osoby z Nowego Targu dostałam namiary na 4 Dogomaniaków z Nowego Sącza. Wysłałam maile, ale nikt nie odpowiedział :( Naprawdę nie wiem co robić :( Ja mieszkam niestety w Cze-wie :([/quote]
kurde no...a moze priwy im jeszcze powysylac...moze nie czytaja poczty ,,,moze nie wiem co:(a ta osoba z N.T to Patkant moze??bo ja znalazlam z NT wlasnie ten wpis i nie bede juz pisac jesli to ta osoba...
kiedy powysylalas im maile?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']kurde no...a moze priwy im jeszcze powysylac...moze nie czytaja poczty ,,,moze nie wiem co:(a ta osoba z N.T to Patkant moze??bo ja znalazlam z NT wlasnie ten wpis i nie bede juz pisac jesli to ta osoba...
kiedy powysylalas im maile?[/quote]
Tak Patkant - wysłałam wczoraj i on przysłał mi te kontakty. Napisałam do tych ludzi wczoraj właśnie na priv.

Link to comment
Share on other sites

Pani, która go dokarmia ma już ponoć jakieś zwierzaki i jej mąż nie zgadza się na więcej :(
Tak pomyślałam sobie czy nie ma w Nowym Sączu jakiegoś hoteliku? Może udałoby się tam umiescić psiaczka?
Ech strasznie to wszystko idzie, bo jak na razie nie odezwał się nikt z tych rejonów :(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Pani Gosi, od wczoraj od rana nikt go nie widział. Jestem umówiona na jutro na rano, na telefon do pracy. Jeśli będzie to jutro Pani Gosia ma go złapać. Muszę coś do jutra wymyśleć. Cokolwiek...może wezmę go do siebie, choćby na parę dni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...