Jump to content
Dogomania

Lejdusika dzikuska ;)


Dzikie nieporadne

Recommended Posts

Czeeeść :D

 

Nie zdałam, brakowało mi...1 punkta! :( Poprawę mam 27 stycznia :/

 

 

No ale jak już jestem, to parę zdjęć Lejdi (swoją drogą powinnam z nią chyba wyjść :p )

 

DSC00302.JPG

 

DSC00163.JPG

 

DSC00190.JPG

 

DSC00297.JPG

 

 

I, Fredka [*]

 

DSCF0010.JPG

 

 

Jestem w trakcie przeglądania ogłoszeń i szukania freciaka do adopcji, więc to tylko kwestia czasu, aż fretka do nas dołączy :3

Link to comment
Share on other sites

haha,Ja uwielbiam kury :D

 

Moja mama nie lubi łyso ogniastych i dużo myszastych, a i wszyscy trochę tęsknimy z Fredką,  dużo zniszczeń i owszem robi, ale jaki charakterek <3 No i zawsze można zamknąć do klatki i ma chodzić swobodnie tylko w dwóch pokojach w miarę zabezpieczonych ;)

 

 

Moja alkoholiczka (Mój Ferdziak zł 2001-2009)

 

https://www.youtube.com/watch?v=LH13A2VcBRY

 

 

To jak o fretkach tyle to jeszcze jedno zdjęcie Lejdi ;)

 

DSC00207.JPG

 

A popo's YT, przypomniało mi się że tam przerobilam film o Lejdi! Oto on!

 

https://www.youtube.com/watch?v=EFvmiURyPJU&list=UUMlM3V4dwHWTVF5DPZK9v2A

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się egzaminem, pierwsze koty za płoty.

Filmik Lejdi widziałam już jakiś czas temu, z kolei ten z fretką, hehehe - jaka mała Lena :p Ja za kurami nie przepadam.

Link to comment
Share on other sites

Jakie są fretki na codzień? Możesz coś o nich powiedzieć?

 

Są zwykle bardzo indywidualistyczne, lubią wszędzie wejść, mogą niszczyć przedmioty. Generalnie jak psy i koty, tylko trudniejsze w wychowaniu, jednak mogą mieć klatkę w której można zamknąć na noc , kiedy się wychodzi itd., więc jest to mniej uciążliwe.

 

Mają swój zapach, ale po kastracji jest znośny, powinno się je kąpać i wyprowadzać na spacery na smyczy.

 

Są bardzo kochane, przywiązują się do właściciela ale lubią psocić i robić na złość.

 

Muszą jeść codziennie surowe mięso, załatwiają się do kuwety,  dobrze mieć dwie na raz, ale można też jedną.

 

Dogadują się z psami, kotami innymi fretkami bez względu na płci. Dla gryzoni są dużym zagrożeniem.

 

Nowy filmik! 

https://www.youtube.com/watch?v=y8V1bhoB0VM&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Dogadują sie z psami i kotami? Kurcze... a ja z kolei słyszałam jak kot się wyprowadził z domu, bo w domu było dzikie zwierzę (freci zapach jest właśnie taki dziki) - z kolei psy dostawały wariacji... ale to pewnie zależy od zakresu tolerancji psa i kota.

Ja osobiście widząc zniszczenia fretek, powiedziałam im PAS i podziwiam tych, którzy je mają.

Trzymam kciuki za adopcję ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...