Jump to content
Dogomania

Galeria LENKI


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='drzalka']. po zabiegu.. Lena dzielnie zniosła operacje i narkoze... ale sterylka trwala długo bo jej nażądy płciowe są naprawde mikroskopijne ;) , i daleko od siebie polozone.. ale wszystko okej.. Lena bardzo sołabiona.. lezy na specjalnie przygotowanym dla niej końciku.. specjalna dieta.. jutro wet donas przyjezdza sprawdzic co sie dzieje.. naprawde wygląda beznadziejnie.. wielkie czerwone oczy... caly czas sprawdza czy ktos jest przy niej.. próbuje wstac, ale sę rozjezdza :shake: ... przef chwilą, wzielysmy ją jakos na sikanie.. ale nic, niekontaktuje...zobaczymy co będzie jutro....zarazie szykuje się nieprzespana noc:shake: :p .......pozdrawiam ...[/quote]


Lenka niedługo na pewno dojdzie do siebie, i wszystko będzie ok.
Po operacji, no nie dziwne, że osłabiona, ale z godziny na godzinę myślę, że będzie coraz lepiej ;)
A jak już będzie wszystko w porządku to będziemy chodzić na spacerki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hej.. przenioslysmy Lene arzem z legowiskiem tu do pokojy.. bym mogla sobie posiedziec na dogomania :D, i lukać na nią ( niemoże za dużo chodzić, trzeba ja pilnować).. Lena niechce jeść.. wet mowił ze może tak być... jest bardzo osłabiona... wczoraj po przyjezdzie wyniosłysmy ją na polko, ale ona nic, podtrzymywalysmy ją bo by spadła, cała noc nieprzespana, czuwałysmy, miałą jakieś drgawki, i mnie spychala calyc zas, heh...o 3 godzinie w nocy tez bylysmy bo wstałą i zaczeła dyszec ( chyba gorąco jej było, bo tez się siewysikała).. dzisiaj dopiero o 9 rano sikała z jakąs dłuzszą minute.. wody malutko wypila....i lezy, i wzdycha.... ale nie z tego ze ją boli, ale mozliwe że ma jakieś omamy, po narkozie :p .. co chwila wstaje, i stoi.. zdaje sobie z tego sprawe ze nieam siły, wiedz nie chodzi, wstaje, i zaraz siada, i znow lezy.......a z ogonkiem na razie nic.. w czasie operacji wet niechciałą go ruszac.. do wymrozenia sie nieklasyfikuje bo za duzy... mozliwe ze bedziemy obserwowac, smarowac, i przejdzie.. jezeli nie, to do wyciecia.. dzis weteryniarka przyjedzie do nas, zobaczyc co i jak.. i sprubuje umyć rane.... pozdrawiam.. moze pozniej się o dezwe... jesli bede miec przy tym maluchu czas :D:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ojojjj bidula:shake: co ci Lenko wyroslo na ogoneczko :shake: okropne chroscisko feee....
i do tego sterylka
ojj sie nacierpiałas kobietko;)
ale jeszcze troszke i wrocisz do siebie:multi: i piesy nie beda cie ganiac w czasie cieczki:evil_lol: ( my wlasni euciekamy z Tigra:evil_lol: jak nie chce miec towarzyszy to wciskam Tigrze patyka w pysk a Tigra + cieczka+ patyk = pies w opałach jak Tigra sie wqrzy:evil_lol: wczoraj by jednego chapneła:siara:)
trzymamy kciuki zeby po sterylce szybko wrocila Lenka do siebie [URL="http://imageshack.us/"]:kciuki:[/URL]no i zeby ten guzek szybko uciekł z ogonka:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Hej.. własnie wet wyszedł.. jak przyszłą pani, Lena wstała i machałą ogonkiem.. az sie wszystcy zdziwilismy.. musiałam jej wkroi szynke bo niechciala jesc.. no i gdy wkroilam wszystko wszamała...wiec obeszło się bez kroplówki... Rana łądnie umyta, dostała trzy porcje leku do łapki, i w tyłeczek przeciwbulowo.. pani się dziwila ze taka grzeczniutka.. tak jakby jej wogole nie obchodziło co się znią wyczynia :D.... teraz łądnie sobie lezy na kanapie i chrapie .. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Lenka juz by chciala fikać, bawić , sie ale niewolno :mad: :p .. wreszcie po 4 dniach zrobiła kupsko i jestesmy uradowani.. niebylo takiej jak chcielismy hihi, ale dobrze ze zrobiłą:D.. tylko pic niechce , a powinna duzo...mósi jest 4 razy dziennie, niechce jej sie tak lezec bez czynnie, musze ją pilnowac krok w krok, zeby niechodzila zaduzo ( tylko przejsc sie chwilke po mieskaniu, i na siku na polko), niemoze skakac na kanape/łóżko.. dzisiaj poinstruowana siostra da lenie zastrzyk we juz niebedzię przyjechac, tylko we wtorek mamy się zjawić na wyjedzie szwów... Teraz jeszcze bardziej przestrzegamy tego zeby Lena niechodziłą itp.. zeby odpoczywała, bo wet.opowiadała, ze robila opoeracje suczce podobnej wagi wzrostu, jak przyjechala po dwoch dniach tak jak unas wczroaj, wszystko było dobrze, gdy z tą suczką przyjechali na zdiecie szwów wszytsko było opuchniete, gdy wet, zdjela szwy, wszystko sie rozlazło :shake: ( nieprzesztrzegali nieczego, pies łąził i robił so bie co chce, nawet nienosil kołnierza/ubranka).. wiec my podwojnie uwazamy, zeby wszystko sie dobrze wygoiło ;].. o zaraz mam przemyc rane.. troszke robie to niepewnie, bo sie boje ze te sznureczki pękna i ze cos zepsuje :roll: :p ..pozdrawiam :multi: ..
[FONT="Book Antiqua"][SIZE="1"]PS. Powiem wam szczerze, ze juz mi sie nudzi tak siedziec z Lenką, dzisiaj mam ognicho, i musiałam sie umówic z siostrą zeby przyjechal wczesniej z pracy, :oops: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dobrze z jest jescze komputer :D:D:D.. siedz sobie caly dzien przy tej stenkającej dziwczynie.. wyrywa się, piszczy, a ja sie boje o tą rane....o i juz chce złaciz, a siedzi koło mnie..musz ejej teraz przemyc rane ..

Link to comment
Share on other sites

[quote]pozniej zabawy z Cambel i jej tajemniczym psiakiem :-D:-D:[/quote]


:loveu: :loveu: :loveu:


Mogę wiedzieć, w jakim terminie będziesz nad Soliną? Bo ja też się tam wybieram, tylko nie wiem kiedy. Chociaż właściwie to dalej, bo Ustrzyki Dolne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wyjątkowo ciężko znosi.Moja suka sama wyszła z gabinetu pół h po zabiegu.nastepnego dnia była oburzona dlaczego dostała tylko 1/3 porcji.A 2 dni po ciachaniu już jej waliło na dekiel i chciała aportować.
Czy Lenka ma szwy śródskórne?takie są najlepsze po tyg wyjmuje sie szew i jest ładnie zrośniete:)

Link to comment
Share on other sites

NIewiem jakie to są środskórne :roll: .. ale jesli to z szycie jest takie, ze skóra tak jakby jest zebrana na zewnątrz i tak jakby ta skora jest tak zebrana tymi nićmi ze wygląda jak takie osemk, koraliki ? heh nie umiem tego opisac...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...