Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój jeszcze klatki nie widział, ma przyjść dopiero w poniedziałek, mam nadzieję że przyzwyczai się do niej tak szybko jak do transportera :)

[B]motyleqq[/B] o której będziesz w Wągrowcu na miejscu? ja myślałam żeby być tym o 18:23, chyba że będziesz później to bym poczekała i byśmy razem pojechały, żeby nie musieli 2 razy jechać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Iczywisie ze tak. Chyba ze twoj spi i niei wedruje po pokoju bo to mogloby deerwowac inne psy:)[/QUOTE]
Czyli co. Kazać mu iść na miejsce, pochwalić i poprostu zamknąć? Czy najpierw przez jakis czas klatka bedzie otwarte, ale zamkniecie bedzie tylko spuszczone?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']Czyli co. Kazać mu iść na miejsce, pochwalić i poprostu zamknąć? Czy najpierw przez jakis czas klatka bedzie otwarte, ale zamkniecie bedzie tylko spuszczone?[/QUOTE]

Na dogo jest fajny temat create games. Mozesz tez pwisac w yt.
Od jak dawna macie klatke? Twoj pies juz zostaje w niej przy otwartych drzwiczkach? Jezeli zastaje przy otwartyxh to stan przy klatce w jednej rece smaczki a druga zamykasz drzwiczki. Zamkniecie otwarcie smaczek itd pies ocxywiscie w srodku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Na dogo jest fajny temat create games. Mozesz tez pwisac w yt.
Od jak dawna macie klatke? Twoj pies juz zostaje w niej przy otwartych drzwiczkach? Jezeli zastaje przy otwartyxh to stan przy klatce w jednej rece smaczki a druga zamykasz drzwiczki. Zamkniecie otwarcie smaczek itd pies ocxywiscie w srodku:)[/QUOTE]
poszukam :D
Klatkę mamy już od jakiś 2 miesięcy. Cody już do niej sam wchodzi śpi przy otwartych drzwiczkach. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']jedzie ktoś pociągiem na IV turnus? :)[/QUOTE]

My jedziemy :)

[quote name='motyleqq']my :)

Karina, dzięki za info[/QUOTE]

Jeśli się nie mylę to bardzo możliwe, że będziemy jechać tym samym pociągiem do Poznania :)

Link to comment
Share on other sites

dla nas 31 dni xd
ją nie wiem czy moja zostanie sagma w pokoju chybae ktokolwiek tam bedyie. ona nie potryebuj koniecynie mojego towaryystwa xD
co do zamykania na noc w klatce to ja czasami zamykam i nie piszczy ale wole miec otwarta bo Neska zawsze wywala przednie lapy a my mamy transporter a nie klake tak na prawde...

mam nadzieje ze moja po dwoch dniac zawodow bedzie jesze miala ochote na normalne bieganie, najwyzej przed kazym treningem bede go pod prysznicem plukac zeby bylo jej chlodniej ;)


przepraszam za tyle bledow ale pisze z telefonu...


PS. jakvy ktos jechal na oboz z trojmiasta albo po obozie jechal do Wroclawia to moze mi dac znac ;) ja po obozie jade z rodzina do znajomych wiec jest szansa ze koos wezme ;)

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, kiedy ten czas zleciał, zaraz trzeba będzie się pakować :)

Ja obawiam się tylko agility, bo jak się kundel za bardzo nakręci to jest trudny do ogarnięcia i mu się załącza zaczepianie innych psów. Z klatką miał krótką styczność ale z zostawaniem w różnych miejscach nigdy nie mieliśmy problemów, więc jeśli trafimy z odpowiednim towarzystwem do pokoju to nie powinno być problemów :)

Link to comment
Share on other sites

u nas klatka stala rozlozona 3 dni niestety, ale wysyłałam tam Doti, zamykałam też, zostawiłam na chwilke, nagrałam reakcję, myślę że na obozie nie będzie problemu bo to jej jedyne miejsce, z legowiskiem itd.

Jakie kupujecie smaki? o ile ktoś wgl bierze,bo co niektorzy to zabawka i starczy :roll: ja pewnie wezme zwykłe paski mięsne bo się łatwo dzieli i smakują, może upiekę jeszcze jakies marchewkowe czy coś.
Niektórzy biorą chyba na takie obozy gryzaki? Ja wlasnie myslalam zeby kupic coś do 'ciumkania' jak bedzie w klatce np :)

A i obroże, dużo tego bierzecie? Ja wezmę na pewno dwie obroże, smycz jedną, zastanawiałam się nad szelkami, ale w sumie to chyba wolę obroże, luzem wygodniej bedzie niz w szelach.

Hmm to chyba tyle z mojej strony;)

Co do butów, ja biorę trampki, adidasy i pewnie jakies klapki. Krótkie spodenki wiadomo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ze smaków to ja na pewno biorę takie maślane zwykłe, jakieś kabanoski zamówiłam, paski pewnie mięsne też będą. Ja biorę jeszcze surowe mięso. :D więc muszę chyba kupić sobie przenośną paczkę mokrych chusteczek.;)

zastanawiam sie nad serem lub parówkami to ona lubi, ale raczej na miejscu zakupię.:p

biorę ze dwie obroże, dwie pary szelek. :D linka, dwie smycze :p w klatce Dora grzecznie siedzi na razie sama była 15 minut, stopniowo wydłużamy, jednak w obcym miejscu nie wiadomo jak będzie ,.. aaa i gryzaki do klatki kupuje na pewno jakieś dwie kosci prasowane, czy jak im tam.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']W Poznaniu macie przesiadkę? Bo jeśli tak to jeśli chcecie...to możemy przyjechać Was odwiedzić na dworcu :cool3:[/QUOTE]

My jesteśmy chętne na spotkanie :D




Ja biorę parę obroży, jakieś szelki, smycz, linkę i chyba starczy :)
Smaki to nie mam pojęcie jakie :D Dobrze, że jeszcze troszkę czasu mam :D

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie też mam dylemat nad smakami, napewno parówki i ciasteczka własnej roboty, pewnie maced. :smile: Tylko szukamy jakiś fajnych kostek do memłania w klatce, bo mojego te zwykłe prasowane zupełnie nie interesują.. :roll:

Obroży i szelek, tyle ile się zmieści. :eviltong: Napewno linka i automat.

Link to comment
Share on other sites

my już zakupy mamy zrobione, przed chwilą przyszła klatka i smaczki :)
biorę 1 obroże, 2 smycze, linke, klatke, kocyk, zabawki, linka, saszetka,kapok, jakieś drobne rzeczy. Smaki to różne, troche letsów, maced, jakieś kosteczki, parówki i bd piekła ciasteczka :p

Link to comment
Share on other sites

Przerwę na troszkę ale mam problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
Mam okazję jechać na V turnus, obiecałam pewnej osobie, ze pojadę za nią ale u mnie wyszły jakieś problemy z transportem i na dzisja nie mam jak dojechać. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka ze śląska co będzie miała jedno wolne miejsce w samochodzi i mnie zabierze? Oczywiście się dołożę i postaram gdzieś bliżej dojechać.
Jeśli nie to jedzie ktoś pociągiem na ten turnus? Trochę boję się podróżować z psem całkiem sama i nie mam pojęcia jak to może wyglądać w pociągu z tym szalonym ;)

Link to comment
Share on other sites

ja jedna obroża, na wszelki linka, smycz i może automat
ze smaków to pewnie herbatniki, bo jak ja coś gryzę to to jest suuuper, paszteciki na sztuczki, bo to małe i DogieWoogie bo wygrałyśmy w konkursie no i pewnie coś z mięsnych kupię na kilka dni przed wyjazdem.

zastanawiam się ile brać karmy, bo zawsze biorę za dużo ;P

27 dni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...