Jump to content
Dogomania

KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaklimatyzowala sie doskonnale:loveu: jest naprawde odlotowa:multi::multi::multi::multi::multi:jest lepiej niz myslelismy.bylismy u weta sciagnol szwy i za 10 dni mamy ja zaszczepic i wyrobic paszport i oczywiscie wczepic czipa!po rance prawie nie ma sladu;).codziennie chodzimy nad wode rzucam jej pileczke i czesz siersc a jak wracamy to padaja z lap:eviltong:puszczamy ja na lacze bez smyczy i powiem wam ze nawet sie slucha nie chcem zapeszac. ale na glos mojego konrada to szaleje strasznie wariuje za nim a jak slyszy otwieranie auta alarmem no to koniec nie ma psa pierwsza siedzi w srodku.wlsnie ja wykapalam wyczesalam i spi gwiazdka przy mnie:loveu::sleep2::iloveyou::bluepaw:.

Link to comment
Share on other sites

a no widzicie dziewczyny jeszcze zapomnialam wam powiedziec ze bylismy wczoraj na wycieczce w zamku czocha plywalismy statkiem i zwiedzalismy tame i lasek wszystko bylo ok.sunki wybawily sie na calego w lasku a na koniec pokapaly w strumyku bylo super one naprawde sa na medal.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Majciu wspaniałe wieści. :loveu:
Gingerka też uwielbia jazdę samochodem, wystarczy powiedziec "brym brym", a juz jest gotowa do drogi. ;)
Od początku wierzyłam, że Kokusia w kochającym domku zmieni się w prawdziwą ksieżniczkę. Cieszę się, że tak cudownie Wam się układa. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

bardzo chetnie z tymi fotkami ale niestety musze was zmastwic w zestawie z tel.nie mam kabla do komp.a w aparacie nie ma menu w jezyku polskim.ale postaram sie naprawde cos wymyslec;).chcialam wam powiedziec tez ze kokuni siersc zaczyna w miare lsnic jeszcze troszke na grzbiecie ma taka matowa no ale dopracujemy to.znalazlam dzisiaj jej 2 kleszcze po tej wyprawie napewno ,a u majuni jednego.dziewczyny pozdrawiaja wszystkich:multi:pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majcia']bardzo chetnie z tymi fotkami ale niestety musze was zmastwic w zestawie z tel.nie mam kabla do komp.a w aparacie nie ma menu w jezyku polskim.ale postaram sie naprawde cos wymyslec;).chcialam wam powiedziec tez ze kokuni siersc zaczyna w miare lsnic jeszcze troszke na grzbiecie ma taka matowa no ale dopracujemy to.znalazlam dzisiaj jej 2 kleszcze po tej wyprawie napewno ,a u majuni jednego.dziewczyny pozdrawiaja wszystkich:multi:pa[/QUOTE]
Kleszcze, to duże niebezpieczeństwo. Może jakoś dodatkowo je zabezpieczcie, dla ostrożności?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja też mam stały kontakt z Ewą... Ewa to suuuper osóbka i wiem, ze Kokusia ma u niej cudownie... rozmawiamy na bardzo różne tematy... poznałam już dosyć Ewę... wiem, ze to dobry człowiek... wybierałam sie nawet do niej do wrocławia, ale się wyprowadziła i na razie nic z tego... no i z tego co wiem, to na razie przez ta wyprowadzke i w ogóle Ewa czasu nie ma, zeby zagadać, ale wiemy, ze u Kokusi jest bardzo dobrze i to najważniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak opuscilam z pisaniem ale jestesmy w trakcie przeprowadzki i naprawde nie mam czasu.pytacie z ciekawosci co u mojej krolewny:loveu: otoz wlasnie niedawno je wykapalam i spia jak zabite wtolone w pierzynke;).u nas ogolnie jest super koka bardzo dobrze sie zaklimatyzowala czuje sie tak jakby od zawsze byla z nami ,nie opuszcza nas na krok,placze jak ja wychodze na zakupy i drapi w drzwi:evil_lol:.codziennie jezdzimy na budowe takze dziewczyny maja gdzie biegac i sa zadowolone :lol: po powrocie padaja ze zmeczenia:razz:.z maja to prawie juz jak siostry gdzie jedna tam i druga wszedzie chodza razem a rano jak wstajemy to liza sie na wzajem:loveu: a pozniej grzbietami ocieraja sie o dywan i szczekaja.a no i lapki sobie podgryzaja.nie robi nam zadnych problemow naprawde,bardzo jestesmy zadowoleni :multi:.jedyna jej wada jest moze to ze jak wyczuje w oddali grillka to koniec moge ja wolac i wolac a ona leci za tropem,ale co powoli ja odzwyczaje.ze wszystkimi chce sie piescic jak juz ktos ja raz podrapie to nie da spokoju traca non stop reke nosem zeby jeszcze i jeszcze troszke posmyrac.teraz sie przezucila na mnie mi spi na glowie mowie wam super sprawa taka czapka!maja nogi koka glowe.moja mama sie w niej zakochala mowi ze jej wnoczka przybyla nieplanowana:loveu:rozpieszcza ja tez jak moze!ok nie zanudzam juz was.odeze sie niedlugo.przesylamy buziaczki pa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...