Jump to content
Dogomania

KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Limonka']To ja moze poczekam z allegro, aż będą nowe fotki :)
Jak byś potrzebowała allegro dla jakiegoś psiaka, a akurat nie wchodziłabym na dogo to pisz na tamtym forum (wiesz o które chodzi prawda?) :)[/quote]


Nie wiem, czy uda mi się zrobić nowe zdjęcia. Jej boks znajduje się tuż koło okna od biura. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cos mi sie wydaje, ze ktos ze schronu czyta dogo

[quote name='Rybc!a']TO BYŁ FAŁSZYWY ALARM! Sunia nadal w schronie, obcięta, starannie wystrzyżona. Wygląda ładnie, zdjęcia niestety nie mam. Dalej szukamy jej domku! Proszę o choć tymczas, ta dupinka tak prosi o domek, jest taka pocieszna.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daisy']Cos mi sie wydaje, ze ktos ze schronu czyta dogo[/quote]

Nie wiem. Widziałam, że niektóre psy są obstrzyżone , inne wyszczotkowne, a w każdej budzie, nad okienkiem do wejścia doczepiono takie długie , plastry gumy, by do budy nie dostawał się wiatr i chłód.

Ale to niczego nie zmienia, dalej musimy intensywnie szukać domu, choćby i tymczasu.

Ludzie, to piękna, rasowa sunia, dlaczego nikt jej nie chce? Ona jest taka pocieszna, tak bardzo mnie lubi.

Link to comment
Share on other sites

Błagam,niech ktoś ją weźmie,ona jest taka milutka i wykończona tym życiem tam,widać ,że chce się przypodobać odwiedzającym,ale nie ma za bardzo siły,pomerda ogonkiem,popatrzy w oczy i chowa się do budy bo jej zimno,ale w tej budzie jest niewiele cieplej,same mokre gołe deski...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...