Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie'][B]OlaAB[/B],
ratunku!!!! ;) :cool3:[/quote]

no dobra, już jestem przy necie (chwilowo)
oczywiście wszyscy jesteście na liście startowej (zresztą to można było zobaczyć), treść maila była omyłkowo wpisana za co serdecznie przepraszam (ale formularz był robiony w przerwach pomiędzy zwózką słomy do stodoły ;) )

Link to comment
Share on other sites

Goopek Leon nie ma przydziału, ale uprzedzam, że ma działanie zbliżone do kosiarki, rozwala skok w dal i rozwija tempo rzadko sąsiadujące z magiczną liczbą "3" :evil_lol: .
No i dodam, że obcowanie z nim przyprawia o schizę znakomitą większość przedstawicieli psiego gatunku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

z dworca PKP wychodzi się i idzie cały czas w lewo, aż dojdzie się do przystanku autobusowego na ul. 1905 roku (czyli ta sama co dworzec) na przeciwko dużego sklepu-ciucholandu OUTLET, jest to przystanek 1905 Roku / Kościuszki, można wsiąść w linię 7 [url]http://www.mzdik.pl/rozklady/0007/0007r010.htm[/url] i wysiąść na Malczewskiego / Wernera i kierować się z przystanku w lewo, do Związku. Jakby co to pytać ludzi o stadion KS START albo MiniMala (bo to obok prawie jest). Albo w 8 też można wsiąść i wyjść na Malczewskiego / Wernera. Jeszcze jedzie 11 (ja na majową wystawę 11 jechałam właśnie). I to chyba na tyle. Tutaj są rozkłady jazdy dla przystanku 1905 roku / Kościuszki [url]http://www.mzdik.pl/rozklady/p/p0005.htm[/url] . A tu mapa Radomia, interaktywna [url]http://www.map24.radom.pl/[/url]

Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam :lol: Dla dworca PKS jest tak samo - trzeba sie kierować do PKP (a to jest baaardzo blisko siebie), czyli z dworca w lewo jak się stoi przodem do ulicy (lub też hotelu GLASS jak kto woli) a tyłem do torów :) I tak ciąąągle prosto ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yassue']witamy w druzynie Lełona :multi:[/quote]
Dziewczynki kochane, przepraszam bardzo, ale Leon się popsuł i nie będzie startowała w tych ani w następnych zawodach. W związku z tym musicie ponownie ogłosić casting na - pardon :oops: - członka. Ale mentalnie będziemy się czuli reprezentantami Waszej drużyny i na nasze kciuki (a zwłaszcza Lełonowe) możecie liczyć :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']z dworca PKP wychodzi się i idzie cały czas w lewo, aż dojdzie się do przystanku autobusowego na ul. 1905 roku (czyli ta sama co dworzec) na przeciwko dużego sklepu-ciucholandu OUTLET, jest to przystanek 1905 Roku / Kościuszki, można wsiąść w linię 7 [URL]http://www.mzdik.pl/rozklady/0007/0007r010.htm[/URL] i wysiąść na Malczewskiego / Wernera i kierować się z przystanku w lewo, do Związku. Jakby co to pytać ludzi o stadion KS START albo MiniMala (bo to obok prawie jest). Albo w 8 też można wsiąść i wyjść na Malczewskiego / Wernera. Jeszcze jedzie 11 (ja na majową wystawę 11 jechałam właśnie). I to chyba na tyle. Tutaj są rozkłady jazdy dla przystanku 1905 roku / Kościuszki [URL]http://www.mzdik.pl/rozklady/p/p0005.htm[/URL] . A tu mapa Radomia, interaktywna [URL]http://www.map24.radom.pl/[/URL]

Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam :lol: Dla dworca PKS jest tak samo - trzeba sie kierować do PKP (a to jest baaardzo blisko siebie), czyli z dworca w lewo jak się stoi przodem do ulicy (lub też hotelu GLASS jak kto woli) a tyłem do torów :) I tak ciąąągle prosto ;)[/quote]

Guciu czy aby 7 ka nie zatrzymuje się w strone Wernera na tym mimi rondku tuż pod halą dworca??!albo przy kiosku MPK na przeciwko apteki i Szwajcarskiego Ciucholandu i Hotelu Iskra czyli wtedy prosto od dworca żadne w lewo. W lewo do do Nowegom kina i na stacje paliw . A co do numeru książeczek ja nadal nie mam bo jak byłam w środe chyba to mi Panie powiedziłay,że właśnie poprzedniego dnia ostatnie sprzedały i zamówia iże zdążę bo zawody 16 chyba tylko nie pomyślały ,że do 9 zgłoszenia grrrrr.....

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem jak 7 jeździ dokładnie bo aż tak dobrze Radomia nie znam, tylko mówię tak, jak ja dojechałam i co wnioskuję z rozkładu dla 1905/Kościuszki ;) I na 100% to było 1905r / Kościuszki bo na Kościuszki kupowałam komputer w Cezarze :lol: w lewo sie dojdzie do tego przystanku, jeśli jest wcześniej to jeszcze lepiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Guciu czy aby 7 ka nie zatrzymuje się w strone Wernera na tym mimi rondku tuż pod halą dworca??!albo przy kiosku MPK na przeciwko apteki i Szwajcarskiego Ciucholandu i Hotelu Iskra czyli wtedy prosto od dworca żadne w lewo. W lewo do do Nowegom kina i na stacje paliw . A co do numeru książeczek ja nadal nie mam bo jak byłam w środe chyba to mi Panie powiedziłay,że właśnie poprzedniego dnia ostatnie sprzedały i zamówia iże zdążę bo zawody 16 chyba tylko nie pomyślały ,że do 9 zgłoszenia grrrrr.....[/quote]
Mi tu radzono ... i Ja Tobie teraz radzę, żebyś się zgłosiła a nr. najwyżej później uzupełniła ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś byłam w ZK o/Radom. Książeczek nie mieli, więc na zgłoszeniu wpisałam, że podam w innym terminie numer, albo na zawodach, bo Prezes ujął to tak "Magda będzie mieć na zawodach" :)

[size=1]jedziemy po kolejne DIS :lol: PS Czy ktoś się orientuje czy tu w "0" można biec z czymś w ręce? ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie (znów).. zgłosiłam się na fort cup 3 .. jestem na liście zgłoszonych zawodników.. ale w mailu dostała wiadomoś, że jestem na liście rezerwowych, więc co to oznaczaczy jestem reerwowa czy nie? i jeszcze pytanko czy for cup 3 odbywa sie w laskach czy w radomiu .. bo w kalendarzu jest inaczej i na stronie z tym ów fort cupem jest inaczej.. :p:p

Link to comment
Share on other sites

A ja wnioskuję z tego

[quote name='OlaAB']oczywiście wszyscy jesteście na liście startowej (zresztą to można było zobaczyć), treść maila była omyłkowo wpisana za co serdecznie przepraszam (ale formularz był robiony w przerwach pomiędzy zwózką słomy do stodoły )[/quote]

że jesteście na startowej :eviltong:

I jeszcze Davie Ci pisała wcześniej

[quote name='Davie']Decyzja co do statusu FORT Cup 3 zapadnie po 16.09.[/quote]

Ale wczoraj sama patrzyłam zgłaszając się, że jest właśnie trójeczka wpisana jako Radom. A, i mała uwaga... Do mnie pretensje, ze wkleiłam treść, a na stronie jak wisiał tak wisi w kalendarzu link do STAREJ LISTY ;)

edit: już jednak nie, ale wczoraj i owszem, był ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...