Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']I będzie okej :)[/QUOTE]
:lol:no mam nadzieje.

raz Cezar chce zagryźć ją:evil_lol:
[URL=http://img818.imageshack.us/i/57557385.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4302/57557385.jpg[/IMG][/URL]

a raz ona jego:evil_lol:
[URL=http://img99.imageshack.us/i/32171748.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7687/32171748.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdabroy'][URL]http://img99.imageshack.us/img99/7687/32171748.jpg[/URL] Moja Tora też się bawi z psami mniejszych gabarytów na leżąco ;)[/QUOTE]

Cezar tak na prawde pierwszy raz bawi sie z takim maluchem i czasem zapomina, ze jest miedzy nimi taka roznica:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']A ja czasami mam takie mysli ze chciała bym miec małego psa a Sebastian od paru dni siedzi na stronach hodowli Rootweilerów :crazyeye:[/QUOTE]

ocho, to może szykuje się szczeniaczek?:eviltong: ja się odzwyczaiłam, szczerze to wolałabym wstepnie ułożonego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']ocho, to może szykuje się szczeniaczek?:eviltong: ja się odzwyczaiłam, szczerze to wolałabym wstepnie ułożonego psa.[/QUOTE]

Ja mu pare dni temu coś mówiłam w rozmowie o rottkach ze nawet bym chciala ale tylko z importu ale nas na to nie stac , na co odpowiedzial ze sie myle bo e czechac no maja taniej rottki niz w Polsce i tak teraz siedzi i sledzi czeskie hodowle :evil_lol: i faktycznie mają takiej ;)

Rottki to świetne psy jezeli chodzi o ułożenie , poprzedniczka Qwendi , rottwailerka Brixie była tak usłuchana ze zrobiła wszystko co jej powiedziałaś , spokojniejszego psa bys nie spotkała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ja mu pare dni temu coś mówiłam w rozmowie o rottkach ze nawet bym chciala ale tylko z importu ale nas na to nie stac , na co odpowiedzial ze sie myle bo e czechac no maja taniej rottki niz w Polsce i tak teraz siedzi i sledzi czeskie hodowle :evil_lol: i faktycznie mają takiej ;)

Rottki to świetne psy jezeli chodzi o ułożenie , poprzedniczka Qwendi , rottwailerka Brixie była tak usłuchana ze zrobiła wszystko co jej powiedziałaś , spokojniejszego psa bys nie spotkała ;)[/QUOTE]


a ile rottek w takiej hodowli?:cool3:
ja sie rottka bym chyba bala, tzn ze nie dalabym rady ulozyc, choc owczarek tez daje w kosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']a ile rottek w takiej hodowli?:cool3:
ja sie rottka bym chyba bala, tzn ze nie dalabym rady ulozyc, choc owczarek tez daje w kosc.[/QUOTE]

w czeskiej hodowli na przeliczeniu w złotówkach kosztuje około 1800 zł w Polsce musiała byś dać około 2500 tyś , a ja chciała bym jak juz z importu bo tam mozna miec kopiowane a ja z ogonem bym nie chciała ;)

mój Sebastian szkolił psy do policji , to były Onki ( był w jednostce wojskowej jako pozorant ) i mówi ze nie ma trudniejszej rasy do ułożenia niż Onek , a najłatwiej szkoli sie właśnie Rottweilery :loveu: to sa psy które chłoną wiedze jak gąbka , nie musisz mu za duzo powtarzac a on wiec do ma zrobić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']w czeskiej hodowli na przeliczeniu w złotówkach kosztuje około 1800 zł w Polsce musiała byś dać około 2500 tyś , a ja chciała bym jak juz z importu bo tam mozna miec kopiowane a ja z ogonem bym nie chciała ;)

mój Sebastian szkolił psy do policji , to były Onki ( był w jednostce wojskowej jako pozorant ) i mówi ze nie ma trudniejszej rasy do ułożenia niż Onek , a najłatwiej szkoli sie właśnie Rottweilery :loveu: to sa psy które chłoną wiedze jak gąbka , nie musisz mu za duzo powtarzac a on wiec do ma zrobić :loveu:[/QUOTE]

to nie duzo fakt, a różnica spora, ale na wystawach nie można chyba kopiowanych wystawiac...

no ON-ki sa trudne, wiem po Cezarze, uparte i krnabrne, ale jak sie nie odpuszcza to da sie ulozyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']to nie duzo fakt, a różnica spora, ale na wystawach nie można chyba kopiowanych wystawiac...

no ON-ki sa trudne, wiem po Cezarze, uparte i krnabrne, ale jak sie nie odpuszcza to da sie ulozyc.[/QUOTE]

Rottków pochodzenia z Polski nie mozna ale właśnie importy mozna ;)

pewnie ze sie da ale trzeba w nich ta wiedze w kółko uparcie utrwalac i tak cały czas bez ustanku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek'][B]ocho, to może szykuje się szczeniaczek?:eviltong:[/B] ja się odzwyczaiłam, szczerze to wolałabym wstepnie ułożonego psa.[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Ja mu pare dni temu coś mówiłam w rozmowie o rottkach ze nawet bym chciala ale tylko z importu ale nas na to nie stac , na co odpowiedzial ze sie myle bo e czechac no maja taniej rottki niz w Polsce i tak teraz siedzi i sledzi czeskie hodowle :evil_lol: i faktycznie mają takiej ;)

Rottki to świetne psy jezeli chodzi o ułożenie , poprzedniczka Qwendi , rottwailerka Brixie była tak usłuchana ze zrobiła wszystko co jej powiedziałaś , spokojniejszego psa bys nie spotkała ;)[/QUOTE]

dOgLoV , ale na pytanie justysiaka nie zaprzeczyłaś. :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...