Jump to content
Dogomania

4 letnia mała Figa pomóżcie znaleźć dom tej słodkiej suczce!


iwop

Recommended Posts

Byłyśmy dzisiaj na próbnej jeździe tranwajem, wypadła nieźle. Spacer po Parku Lotników był dla Figuni ogromnym przeżycie. Cały czas wąchała teren i pilnowała mojej osoby co nie zabardzo spodobało się Pani. Próba z kotem została przełożona na środę bo Pani musi jeszcze to wszystko przemyśleć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataDz']Byłyśmy dzisiaj na próbnej jeździe tranwajem, wypadła nieźle. Spacer po Parku Lotników był dla Figuni ogromnym przeżycie. Cały czas wąchała teren i pilnowała mojej osoby co nie zabardzo spodobało się Pani. Próba z kotem została przełożona na środę bo Pani musi jeszcze to wszystko przemyśleć.[/QUOTE]

To ja niestety nie wróżę dobrze... :( Co Pani musi przemyśleć..? ech....

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że Figinia tam nie będzie mieć ds. Ale jesteśmy cierpliwe. Krzysiu zrobi jej zdjęcia i ruszymy z ogłoszeniami. Najgorsze jest to, że Figunia przyzwyczaja się do nas a my do niej. Nie wiem czy powinnam się do tego przyznawać ale chodzi już bez smyczy i bezbłędnie trafia do naszego bloku pod klatkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='iwop']Jak tam Figusia...?[/QUOTE]Iwonko u Figusi wszystko ok. Bardzo przywiązała się do nas a my do niej. Jest dla nas taką naszą Dorusią, bardzo nam ją przypomina. Bardzo chciałabym znaleść jej super domek, ale jak się taki nie znajdzie to się u nas zmieści ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...