Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

[quote name='rents']A z Pszczyny do Gabinetu Wet. i potem do Katowic szedł na perpedes :eviltong:[/QUOTE]

Na czterech, to jasne, ale kółkach Waszego samochodu... Dzięki wielkie, że Go zawieźliście - jesteści kochani i niezawodni
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie widze dziewczyny rozne przepychanki pomysly ITP. ale nr. konta nie moge sie doprosic pisalem dwa dni temu ,bazarki mnie nie interesuja bo jestem facetem a u was same damskie ciuszki wiec jeszcze raz niech ktos mi przesle nr .konta skarbinka od EDKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']Witam ponownie widze dziewczyny rozne przepychanki pomysly ITP. ale nr. konta nie moge sie doprosic pisalem dwa dni temu ,bazarki mnie nie interesuja bo jestem facetem a u was same damskie ciuszki wiec jeszcze raz niech ktos mi przesle nr .konta skarbinka od EDKA[/QUOTE]

Sorki, rzeczywiście było tu małe zamieszanie i Twój post nam umknął.
Dziękujemy za chęć pomocy. Jeszcze dzisiaj skarbnik wyśle na PW swój n-r konta:)

Link to comment
Share on other sites

no dzieki wyslalem doraznie 20 zl dla Edka na badania ,moge zadeklarowac 10 zl miesiecznie na hotelik lub DT wpiszczie mnie na liste deklarowiczow ,czy juz trzeba zaczac placic czy zbieracie tylko deklaracje ,rozumiem ze konto to co dostalem , zapisuje w swoim notesie sponsoruje Teofila i Maczke wiec bede mial 3 pieska .Edek troche przypomina mi mojego Tobika ktory po 17 latach jest za TM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Jeszcze raz zapytuję czy aniolek2000 dostała numer konta?[/QUOTE]
[quote name='bakusiowa']Jeszcze raz zapytuję czy aniolek2000 dostała numer konta?[/QUOTE]

Zaraz dostanie, pamietam, ale dzięki za popędzanie...

Wklejam info z fb,

Edzio szczęśliwie dojechał do hoteliku u Lilki. W podróży był grzeczny i tulaśny jak szczenię. Śmierdziuszkuje okropnie ,ale za kilka dni jak pojedę do Niego to zrobimy z tym porządek. Zaprzyjażnił sie z młodym terierkiem rosyjskim. Cały wieczór i całą noc mieli wieeelki wybieg tylko dla siebie. Celem intergracji . Wszystko jest ok. Załączam kilka zdjęć z podróży.... myślę że Lila za "chwilkę" też załączy parę zdjęć..... Już teraz będzie tylko dobrze :) Acha.... Edzio kocha łąkę i spacery w zbożu :) Sprawdziliśmy :)


[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/487071_437222036296656_100000265910600_1571975_1638048830_n.jpg[/IMG]

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]
Edziu...
Brakuje tu Ciebie...
Ale tak strasznie się cieszę,że Cię tu nie ma...!! :)
Chociaż trudno mi się z Tobą żegnało...[/I][/QUOTE]

Klaudia, trzeba chyba jakąś umowę z hotelikiem podpisac, nie wiem, czy takowa jest?
Dotyczy to również Mozarta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...