Jump to content
Dogomania

Fred–niezwykle inteligentny przynoszący szczęście suczkom ODSZEDŁ W NOCY


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania_i_Kropka']Podczas spaceru wciągnął Kasie w krzaki i zaczął skrobać w dwa kartony. W kartonach były dwie kotki zawinięte w worki od ziemniaków:angryy:. Gdyby nie Fred nikt by ich nie znalazł. Nie było ich widać, ani słychać z drogi.[/quote]
w workach...:placz:
jaki on mądry...

Link to comment
Share on other sites

Fredzio naprawde ma w sobie to coś,jakis dziwny czar,kazda sunia będąca z nim w klatce znajduje domek,chociaz wczesniej nikt nawet nie zwracał na nie uwagi i były suniami bez szans praktycznie,do tego znaleziona Fredzia z maly i te kotki.
Chociaz ja na początku odciągałam go od tych kartonów bo myslałam ze to śmieci jakies,on nie dawał za wygraną i ciągnął w ich strone,tu juz obie z Ania wiedziałysmy ze cos sie święci.
Fredzio był ze mna na spacerku dzisiaj,rzeczywiście bardzo schudł i nie był taki żywy jak zawsze,oby to tylko nie był jakis złośliwy nowotwór...chociaz on jest tak godnym psem,ze z honorem wszystko przyjmie,co los da..tak mi go szkoda,a teraz w dodatku święta..chyba spędze je w schronie z psiakami

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio jak Fredzio źle sie czuł to był badany,ale nie wiem co w koncu wyszło,ale czuł sie juz dużo lepiej,był tak jak zwykle zadowolony,biegał i chciała sie bawic. W schronisku sa dobrzy weterynarze,którzy nie pozwolą psiaku cierpiec,jesli bedzie chory to bedzie leczony,napewno miał zrobione badania,tylko pewnie czekaja na wyniki,bo jakos na dniach tak źle sie poczuł.Teraz jest przeniesiony do innej klatki w budynku,gdzie siedzi sam.Poczekajmy na Anie_i_Kropke,ona napewno wie więcej

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i88654_SZCZRENIACZEK2.JPG[/IMG]
W imieniu Swoim i wszystkich pracowników Olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt pragnę życzyć Wam:
[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...