Jump to content
Dogomania

KWPR BYTOM 20.05.2012r.


Monalisa4

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']My jesteśmy na spisie, dostałam dziś potwierdzenie, a dziwne, bo wycofywałam zgłoszenie :( Mam nadzieję, że nie przyjdzie mi płacić za niego ........[/QUOTE]


Dzwoń tam czym prędzej!!! cały czas odbierają telefony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ale Pani z o/Bytom dzwoniła do mnie w niedzielę i poinformowałam o tym, że wycofałam, a dziś.....niespodzianka O_o[/QUOTE]

Zgłoszenie na Bytom masz wycofane! nic płacić nie musisz!.....

Iza wszystko będzie ;) jeszcze się robi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A no jest tylko dlaczego mój rodzynek ma 49 psów przed sobą :mad:[/QUOTE]
nasz Bryś ma 30 psów przed sobą i ja się z tego bardzo cieszę... Borys będzie miał więcej czasu dla siebie, obwąchanie przywitanie potem wyluzowanie drzemka i na ring wejdzie wypoczęty:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolinaW']nasz Bryś ma 30 psów przed sobą i ja się z tego bardzo cieszę... Borys będzie miał więcej czasu dla siebie, obwąchanie przywitanie potem wyluzowanie drzemka i na ring wejdzie wypoczęty:lol:[/QUOTE]

A u mnie wręcz przeciwnie im dłużej przed, im więcej psów tym większa klapa :lookarou: nie ma mowy o jakiej kolwiek drzemce nawet wsadzony do namiotu po wyjściu ma ADHD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...