Jump to content
Dogomania

Bezdomność, połamana łapka, operacja a teraz depresja....czy damy radę ją uratować?:(


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze malutka:
[IMG]http://www.dogomania.pl/Ja%20bym%20podjechala%20do%20niej,ale%20w%20tym%20momencie%20zadzwonilam%20czy%20jest%20w%20domu,%20na%20co%20mi%20powiedziala,ze%20mam%20nie%20przyjezdzac%20do%20zadnej%2016,%20bo%20rezerwacja%20zostala%20anulowana.%20Ze%20rzeczy%20byly%20do%20odbioru%20w%20poniedzialek%20do%2016%20lub%20wczoraj%20do%2020.....[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z8_qN31acco/Tv9BC_5eJoI/AAAAAAAAA1E/-auGd2z7XOU/s640/PC170370.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UXayuZZZm8U/Tv9BIr2lajI/AAAAAAAAA1M/HrqDoSgsMc8/s512/PC170372.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mogę to już napisać, bo mam pozwolenie TŻ-a. Chętnie weźmiemy Florkę do nas na DT. Niedawno wyadoptowaliśmy 2 koty, więc mamy teraz w mieszkaniu tylko jedną kotkę (naszą własną), więc miejsce jest. Nigdy nie mieliśmy kota pourazowego, więc będziemy potrzebowali rady, co i jak, itd. :)

Poza tym jestem wolontariuszką Fundacji Pod Jednym Dachem, więc może uda się objąć kotkę opieką fundacji (nie jestem pewna, musiałabym zapytać). Co Wy na to? :) Z tym, że nam by bardziej pasowało wziąć ją po weekendzie (na weekend wyjeżdżamy, a nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby Florka została bez opieki na tyle czasu...). Chyba, że to ważne, żeby ją wziąć jak najszybciej, to możemy nawet jutro i w weekend się coś wymyśli :)

Więcej o moich tymczasach można przeczytać tutaj: [url]www.grzankowo.blogspot.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzanka.ch']Mogę to już napisać, bo mam pozwolenie TŻ-a. Chętnie weźmiemy Florkę do nas na DT. Niedawno wyadoptowaliśmy 2 koty, więc mamy teraz w mieszkaniu tylko jedną kotkę (naszą własną), więc miejsce jest. Nigdy nie mieliśmy kota pourazowego, więc będziemy potrzebowali rady, co i jak, itd. :)

Poza tym jestem wolontariuszką Fundacji Pod Jednym Dachem, więc może uda się objąć kotkę opieką fundacji (nie jestem pewna, musiałabym zapytać). Co Wy na to? :) Z tym, że nam by bardziej pasowało wziąć ją po weekendzie (na weekend wyjeżdżamy, a nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby Florka została bez opieki na tyle czasu...). Chyba, że to ważne, żeby ją wziąć jak najszybciej, to możemy nawet jutro i w weekend się coś wymyśli :)

Więcej o moich tymczasach można przeczytać tutaj: [url]www.grzankowo.blogspot.com[/url][/QUOTE]
Kochana a skad jestes???
Jejku strasznie sie ciesze, bo cos ruszylo w koncu:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzanka.ch']Z Krakowa. A kotka gdzie? Bo ja zrozumiałam, że w Krakowie, ale teraz to nie wiem, czy czegoś nie pomieszałam ;)[/QUOTE]
Nie namieszalas, jest pod Krakowem:) Cudownie!!
Ja proponuje,zebyscie nie zmieniali planow i spokojnie jechali na weekend, a ja jesli moge to po weekendzie osobiscie ja przywioze:)
Florka ma jutro wyciagane gwozdzie,zadzwonie do lecznicy jak sie czuje,czy zjadla czy jest zle i potrzebuje DT na juz zaraz to bede prosic Cie o pomoc szybsza. czy moge na PW prosic Twoj nr tel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ehhh Karolina, chyba zacznę się na Ciebie obrażać... czy za każdym razem mam Cię namawiać, żebyś prosiła nas o pomoc?? Przecież wolimy pomóc zwierzakowi w potrzebie, niż jakiejś pindzie co przyniesie lewe zaśw o dochodach a kasy ma jak lodu!!!
Pisz podanie baboooo[/QUOTE]

asiorku jesteś kochana ,dziękuje ci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Nie chcę się chwalić, ale mam w domu taką samą [url]http://images50.fotosik.pl/1315/0cfe380f4d80c7e9med.jpg[/url]
Jakbyś potrzebowała ładnych zdjęć do ogłoszeń to mam pełno, wal jak w dym:D[/QUOTE]

A moja znaleziona kota ( to znaczy mojej corki bo ona ja ratowala ale mieszka na razie u mnie jako 3 kot ale jak kiedys corka sie wyprowadzi ma ja zabrac ze soba)jest identyczna , nawet podbrudek ma bialy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzanka.ch']I jak Florka, wszystko w porządku? Czekam na wieści![/QUOTE]
My juz w kontakcie tel , ale info dla innych kibicujacych:)
Florka miala RTG i niestety jeszcze nie zroslo sie to co mialo, za tydzien znowu sprawdzamy. Pozytywne jest to,ze zjadla dzis suchego jedzonka, a jeszcze bardziej to, ze w poniedzialek jedzie do DT do grzanki:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...