Jump to content
Dogomania

Luksemburg 31.03-01.04


BarbeSale

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']Asiaczku, a napisz coś więcej o tej klubowej..[/quote]
Bardzo chętnie bym napisała, ale, qurcze, nie mam żadnych info! Luksemburg milczy w tej sprawie. Może powinnam wysłać monit?

[quote name='narisowa']no właśnie ja szukam chętnych do Satu Mare, żebym sama nie jechała[/quote]
Ale to nie tutaj! Przeszukaj tematy i na pewno znajdziesz ten, o wystawach w Rumunii. A jakbyś go nie znalazła, to po prostu załóż nowy topik. To nic trudnego.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']a jak jest w Luxemburgu z mlodziezowymi championatami?

kasia[/quote]

1 lokata w klasie młodzieży i tytuł Zw.Mł daje automatycznie tytuł Młodzieżowego Championa Luxembourga.

Zgłoszenia można spokojnie wysłać mailem, odrazu potwierdzą :)
Co jak co ale papierkową organizacje uważam że mają rewelacyjną

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Agappe']jak już ktoś wróci bardzo prosze o stawke rasy [B]AKITA[/B] (było ich 20) pokazywane w sobote[/quote]

A ja o drugą Akitę = [B]Akita Amerykańska[/B] miało być 15, nr kat. 3463 - 3477
:cool3: :lol: :cool3: :lol: :cool3: :lol: :cool3: :lol: :cool3:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]Pisalam juz nie jeden raz :angryy: Ale napisze mam katalog z niedzieli. Moje pieski [/FONT][FONT=Times New Roman][B]Bloom Rubinowy Skarb[/B] otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, została [B]Najlepszą Młodą Suką[/B] i Mł. Ch Luksemburga. Jej miotowy brat [B]Bursztyn Rubinowy Skarb[/B] również otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę, został [B]Najlepszym Młodym Psem[/B] i Mł. Ch Luksemburga. [/FONT][FONT=Times New Roman][B]Championem Luksemburga[/B] została również [B]Fela[/B]. Otrzymała ona I lokatę i CAC. Mam nadzieje ze to nie zniknie :diabloti:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Obie akity to też rasy niedzielne - (V Gr.). :-( Jak się nie chce nikomu pisać to może chociaż skany ktoś wydzierga :cool3: - i wstawi tu jako fotki (albo linki do fotek). My z Agappe się nie obrazimy - raczej będziemy dozgonnie wdzięczne.:Rose: :loveu: :Rose: Plissssssssssss
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...