Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AtaO']Ikarku, trzymaj się psiaku....:shake:
Podobno dużo Was w Punkcie....znowu....:-([/QUOTE]
[COLOR=#FF0000]

[B]18 PSIAKÓW - ALARM!!!

Iakrek ma miejsce w hoteliku, gdzie jest Mozart, ale deklaracje potrzebne. On sobie absolutnie nie da rady w Mysłowicach!!!!

[/B][/COLOR][B][COLOR=#FF0000][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][COLOR=#ff0000]

[B]18 PSIAKÓW - ALARM!!!

Iakrek ma miejsce w hoteliku, gdzie jest Mozart, ale deklaracje potrzebne. On sobie absolutnie nie da rady w Mysłowicach!!!!

[/B][/COLOR][/QUOTE]

Jakoś wątpię aby jakikolwiek psiak dał sobie tam radę...

Link to comment
Share on other sites

IKAREK MA DT za zwrotem kosztów - karma, wet - szczepienia, kastracja :)
Kwestia wyzyty, którą nie uważam za konieczną / wolontariszka Vivy/ i transportu - woj lubelskie.
To znacznie mniej kosztów, niż hoteli za 12zł/ doba.
Magdziu - serdecznie dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']IKAREK MA DT za zwrotem kosztów - karma, wet - szczepienia, kastracja :)
Kwestia wyzyty, którą nie uważam za konieczną / wolontariszka Vivy/ i transportu - woj lubelskie.
To znacznie mniej kosztów, niż hoteli za 12zł/ doba.
Magdziu - serdecznie dziekuję :)[/QUOTE]

Trafiłam teraz do Ikarka. To już pewne? Trzeba by transport poszukać.

Może część osób chociaż przerzuciłaby deklaracje na ciężarną suczkę z punktu?

[FONT=arial]Ta sunia jest w punkcie przetrzymań w Pszczynie, gdzie nie ma weta, nic, tylko kilka boksów :/ Jest [B]w ciąży i na dniach może urodzić![/B] Trzeba by ją wysterylizować i zabrać do dt - może masz jakiś pomysł? :-(

Bardzo proszę o wsparcie finansowe, choćby najmniejsze...

[B]Zapraszam na wątek:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ci%C4%99%C5%BCarna-wyrzucona-sunia-Pomocy%21%21%21-Niebawem-urodzi?p=19238505"] KLIK[/URL][/B][/FONT]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1695/3b79c56818a6b5ccmed.jpg[/IMG]

Ikarek też jest w punkcie cały czas? Jakby pojechał to zostaje 17 psów...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba napisać w tytule że potrzebne są deklaracje na transport i kastrację.
Podtrzymuje swoją deklarację. Jutro wyślę. Można mu kupować karmę dla seniorów która zawiera składniki ochraniające stawy i nie jest taka twarda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Trzeba napisać w tytule że potrzebne są deklaracje na transport i kastrację.
Podtrzymuje swoją deklarację. Jutro wyślę. Można mu kupować karmę dla seniorów która zawiera składniki ochraniające stawy i nie jest taka twarda.[/QUOTE]

Dzięki. Klaudia pewnie nie bedzie miała czasu, ja dziaałm na fb i tam apeluję. Na fb odezwał się ten dt i wiekszosc deklaracji. Oby wszystko się udało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Dzięki. Klaudia pewnie nie bedzie miała czasu, ja dziaałm na fb i tam apeluję. Na fb odezwał się ten dt i wiekszosc deklaracji. Oby wszystko się udało...[/QUOTE]

Jestem już częściowo przygotowana do wysyłania zaproszeń w sprawie kasy na transport i weta. Wskazane jest aby potrzeby były uwzględnione w tytule.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Jestem już częściowo przygotowana do wysyłania zaproszeń w sprawie kasy na transport i weta. Wskazane jest aby potrzeby były uwzględnione w tytule.[/QUOTE]

Poproszę Klaudię o zmianę tytulu lub przepisanie wątku na mnie. Ona tam sama w tej Pszczynie... ja nie wiem, jak jeszcze mozna pomóc Jej i psiakom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']On jest tak łagodny, ze prawie wszystko można z Nim robic... taka - sorki - dupa wołowa ;)
I wcale nie jest olbrzymem - 50 -60 cm w kłebie.
A wsiądzie, napewno, byleby z punktu sie wydostać :)[/QUOTE]
No to fajnie. Na poczatku wątku Klaudia napisała o warczeniu i kłapaniu zębami a to może zrazić Ciotki do pomocy w transporcie.
Podałam swoje namiary na pw, wyjaśniłam wpis i teraz to już mykam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No to fajnie. Na poczatku wątku Klaudia napisała o warczeniu i kłapaniu zębami a to może zrazić Ciotki do pomocy w transporcie.
Podałam swoje namiary na pw, wyjaśniłam wpis i teraz to już mykam:)[/QUOTE]

Z tego, co pamietam, to właśnie NIE warczał i klapał, tylko się cofał...
przeczytaj dobrze pierwszy post...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...