Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Florren

Jak ocenia pani Maria Zasada na młodym prezenterze??

Recommended Posts

Byłam u niej. Jest bardzo miła i wyrozumiała , sunia którą wystawiałam na MP się uparła i nie chiała iść Pani powiedziała aby ją zachęcić a i tak dała 4/5 pkt. Wyrozumiała.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest miła, lubi, jak się uśmiecha. Byłam u niej z młodym pointerem, który nie bardzo chciał spokojnie stać - nie pospieszała, dała nam chwilę czasu. Ceni sobie podejście do zwierzęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłam u niej jeden raz, P. Zasada jest miła, uśmiechnięta i wyrozumiała, ceni dobry kontakt z psem, ale jedno mi się w jej sędziowaniu nie podobało - konkurs wygrał pies, który wyrywał się i uciekł właścicielowi, a przecież w regulaminie MP w kryteriach oceniania jest napisane, że ocenia się "panowanie nad psem". Czyżby to był jakiś układ? ;)
Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo miła, zawsze tłumaczy błędy. Nie preferuje konkretnych ras. Dużo się do niej uśmiechaj, i miej kontakt z psem. Jest bardzo wyrozumiała, byłam u niej z jamniczką, która nie chciała mi spokojnie stanąć, próbowała usiąść. Dała mi czas i powiedziała, że mam ją na spokojnie ustawić. Bardzo zwraca uwagę na prawidłowe ustawienie właśnie. Na eliminacjach zadaje z tego co mi się kojarzy "L", "T", "I", ale z tego co również słyszałam również trójkąty czasami zadaje. Na finałach bierze dwójkami i zadaje np. "L" lub "T" równoległe z drugim prezenterem tzw. "odbicie lustrzane". Czasami zrobi zamianę psów. Podsumowując : bardzo fajna sędzia, warto do niej iść ;) Dobra na debiut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...