Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Florren

Jak ocenia pani Maria Zasada na młodym prezenterze??

Recommended Posts

Byłam u niej jeden raz, P. Zasada jest miła, uśmiechnięta i wyrozumiała, ceni dobry kontakt z psem, ale jedno mi się w jej sędziowaniu nie podobało - konkurs wygrał pies, który wyrywał się i uciekł właścicielowi, a przecież w regulaminie MP w kryteriach oceniania jest napisane, że ocenia się "panowanie nad psem". Czyżby to był jakiś układ? ;)
Pozdrawiam!

Bardzo miła, zawsze tłumaczy błędy. Nie preferuje konkretnych ras. Dużo się do niej uśmiechaj, i miej kontakt z psem. Jest bardzo wyrozumiała, byłam u niej z jamniczką, która nie chciała mi spokojnie stanąć, próbowała usiąść. Dała mi czas i powiedziała, że mam ją na spokojnie ustawić. Bardzo zwraca uwagę na prawidłowe ustawienie właśnie. Na eliminacjach zadaje z tego co mi się kojarzy "L", "T", "I", ale z tego co również słyszałam również trójkąty czasami zadaje. Na finałach bierze dwójkami i zadaje np. "L" lub "T" równoległe z drugim prezenterem tzw. "odbicie lustrzane". Czasami zrobi zamianę psów. Podsumowując : bardzo fajna sędzia, warto do niej iść ;) Dobra na debiut