Jump to content
Dogomania

Na ile godzin można zostawić w domu samego 2,5 miesięcznego szczeniaka?


Guest edene

Recommended Posts

moj szczeniak, co prawda nie husky, lecz mala gordonka, kiedy w srodku nocy zostala przyniesiona do naszego mieszkania, obejrzala je dokladnie, zrobila kupe na srodku, napila sie wody, po czym udala sie do klatki na spoczynek i spala w niej az do rana.
tego psa przyzwyczajanie do kennelu nie obejmowalo:))))

mysle, ze to tez dlatego, ze w zagranicznych hodowlach kennel klatki sa czyms normalnym i szczenieta po prostu je znaja. mala pochodzi z niewielkiej hodowli-psy mieszkaja w domu. sama tez mam zamiar swoje szczeniaki do nich przyzwyczajac, bo wiem, ze to ulatwi zycie nowym wlascicielom.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Cześć, mam pytanie o klatkę. Od dwoch tygodni piesek jest nauczony w niej spac i przebywać, zamykam go tez w tym czasie. Chce w niej jednak spokojnie zostać jedynie kiedy kładzie sie spac. W innym przypadku szczeka i skomli i rzuca sie na drzwiczki :( jutro musze pieska zostawic na 2h, nie wiem, jak to bedzie :( Poradzicie cos, jak zrobic, aby piesek nie śpiąc chetnie w klatce przebywał?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...