Jump to content
Dogomania

DOLAR ast z Glinna w DS, pozostal dlug...:(


chita

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cena za miesiąc to 400zł.
karolina, to mi nie robi wielkiej różnicy którego dnia będziesz wpłacać, liczy się regularność wpłat ;)

ja rozliczenia robię co miesiąc, staram się robić to sumiennie ale że zawsze rozliczam kilka psów, to rozliczenia są wspólne(zaznaczam która wpłata na jakiego psa ale niektórzy wpłacają ogólnie na nasze psy, nie precyzując na którego, dlatego rozliczenia są wspólne i możemy dzięki temu się wspomagać wspólną kasą gdy brakuje np na leczenie)
szczegóły można znaleźć w moim podpisie ale zawsze wklejam też link do rozliczenia lub samo rozliczenie na wątek.

Link to comment
Share on other sites

zgadza sie:)

[quote name='imperator']Ja mogę zadeklarować 10zł, nasza znajoma Beata również zadeklarowała co miesiąc 10zł czyli razem 20 zł :)[/QUOTE]

[quote name='imperator']Od moich rodziców 10zł stałej na Dolarka[/QUOTE]

[quote name='imperator']od znajomej mojej mamy 10 zł stałej :)[/QUOTE]

juz zapisuje, pilnujcie bo dzis nie kontaktuje jakos...

Link to comment
Share on other sites

co do odrobaczania i szczepień:
- jeśli jest zaszczepiony, to jedynie p-ko wściekliźnie
- jak jeszcze jeździłyśmy do przytuliska, to psiaki były odrobaczane jakimś proszkiem, ale zawsze jak brałyśmy do domu tymczasowicza, to każdy był zarobaczony, z każdego rożne ciekawe rzeczy wychodziły :roll:

co do zachowania Dolara:
- z tego co wiemy - "właściciel" szczuł go na inne psy, jak trafił do przytuliska to siedział sam w kojcu, później były próby zaprzyjaźniania z innymi psami, jednak nawet na psa 3 razy większego od siebie, mix doga - się rzucił i go Dolar poharatał.
Stąd jak tylko wspominałyśmy, że chcemy go zabrać na spacer i szukać DS, zawsze słyszałyśmy że mamy się zastanowić nad tym co mówimy i że Dolar do końca będzie w przytulisku siedział, bo jest psem agresywnym w stos. do innych zwierząt i do adopcji nie zostanie wydany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...