Jump to content
Dogomania

O'Canis


Chefrenek

Recommended Posts

  • 8 months later...

na targach ich w weekend spotkałam. jak wparowałam na ich stoisko to nawet bonusową kość mój pies dostał bo jego właścicielka w szał zakupów wpadła :oops:

produkty naprawdę fajne. Jako że mój pies jest na BARFie a ja mam jazdę na "naturę" to dla mnie te smakołyki (karmę spróbowaliśmy ale jednak na surowym zostajemy) są idealne. nie wędzone - czyli bez tych wszystkich konserwantów i ulepszaczy [SIZE=1](przecież wiadomo że w sklepach produkty wędzone to nie takie jak z wujkowej beczki tylko nafaszerowane badziewiem coby takie przypominały). [SIZE=2]Wszystko jest po prostu suszone i to widać. A śmierdzi przez to..... makabra ;) tzn wołowina czy inne-delikatniejsze produkty pewnie nie są tragiczne (ucho z sarny np dawało radę). ale struś.... a nie daj Boże żołądki... obrzydlistwo (chociaż pies się zajada)
Ogólnie już się śmiałam że powinni mi teraz złotą kartę wyrobić :P

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja przeglądałam Dogomanię od jakiegoś czasu, ale postanowiłam się zarejestrować głównie przez tę karmę właśnie, bo naprawdę muszę ją polecić każdemu kto posiada psiaka !

Fantastyczna karma. Mój owczarek niemiecki nie ma już dzięki niej żadnych problemów żołądkowych i wypróżnia się wreszcie tak jak powinien.

Również bardzo miła obsługa i firma gwarantuje próbki !

Polecam zdecydowanie.

Mają swój sklep [url]www.karmashopping.pl[/url]

A na swojej stronie ocanis.pl można znaleźć kontakt do bardzo miłego Pana, który odpowie na wszystkie pytania.

Ja zamówiłam już kolejną dostawę karmy i przysmaków ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponieważ mieszkam teraz w Niemczech, zdecydowałam się wypróbować "lokalną" markę i padło na O'Canis - przekonał mnie ciekawy skład, bez glutenu i drobiu (moja psica ma alergię). No i to zimne tłoczenie wydaje się mieć sens... za kilka tygodni zdam relację :)
Próbujemy koninę i łososia. Sunia moja ma 9 lat i prócz problemów ze stawami jest w dobrej kondycji, jednak drapie się czasami i na ostatniej karmie "dorobiła się" łupieżu i tu karma ma pole do popisu ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Też chcę zakupić tą karmę. Karmię psy mięsem i ryżem lecz sucha też potrzena kiedy się zapomni mięsa wyciągnąć. Podoba mnie się to,że nie ma tam drobiu i sztuczności, spora jest w tej karmie zawartośc mięsa,i te wasze wypowiedzi pozytyne o tej karmie utwierdziły mnie w chęci jej zakupu. Tylko troszkę mało białka i tłuszczu w niej się znajduje. Spróbować nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Co samej karmy po 3 miesiącach karmienia - nie mam zdania, najpierw był zachwyt, później mniej, wg mnie za małe porcje (to, że psu wystarczać ma 5 krokietów tj. zaspokaja jego potrzeby na kalorie i minerały, to nie znaczy, że nie będzie głodny, człowiek też nie żywi się jedzeniem w małych pastylkach, tylko lubi mieć coś w żołądku, po prostu), natomiast po pół roku używania smakołyków O'canis, różnych smaków i różnych mięs stwierdzam, że mojego psa uczuliły/lają, tj. drapie się po nich szczególnie po smakołykach typu suszone mięso np. serca, żołądki itp. (tak na marginesie, wszystkie tak samo pachną, te suszone, więc pewnie moczone są, a nie suszone, w jednej substancji, która pewnie uczula), robiłam przerwy w podawaniu, np. tydzień, ale zawsze po zjedzeniu było w nocy drapanie. Puszki na początku był szał, a teraz nie ma szans na zjedzenie, więc ogólnie nie jest pewnie źle, biorąc pod uwagę co jest na rynku, ale raczej nie przywiązywałabym się na dłużej, z uwagi na możliwość np. uczuleń, co ma w moim przypadku na pewno miejsce. W to, że karma jest wyłącznie naturalna, bez konserwantów, to nie wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...