Jump to content
Dogomania

Labradory w szczecińskim schronisku


Joanna K.

Recommended Posts

[quote name='piechcia15'][B]Do Pabianickiego schroniska trafiła czipowana biszkotowa labradorka. Sunia wabi się Warka i ma 3 lata.Pochodzi ze Świnoujścia, ale telefony z czipa są nieaktywne.Zostanie wysłany list pod wskazany adres, ale może wy znacie takiego psa?Może komuś skradziono bądź zaginął?Końcówka czipa 0209. Nie podajemy całego czipa aby uniknąć oszustw.
kontakt do schroniska:tel/fax 042/227 - 08 - 50 godz.9-16, lub do mnie też można dzwonić: 692486565.[/B]

Będę wdzięczna jeśli umieścicie ten apel gdzie trzeba.Może jest gdzieś jakaś baza zaginionych labków.Podajcie info dalej gdzie się da[/QUOTE]

Wrzucę na FB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest aga_w

Do osób ze Szczecina i okolic - czy ktoś jeszcze chce zostać członkiem VIVa dla zwierząt oddział Szczecin i mieć legitymacje VIvy? Jeżeli tak to zapraszam na wydarzenie VIVY na fb, a do mnie możena pisac w sprawie formularzy członkowskich do wypełnienia i odesłana do centrali w Warszawie.
VIva Szczecin na fb [URL="http://www.facebook.com/#!/pages/Fundacja-Viva-Akcja-na-Rzecz-Zwierz%C4%85t-oddzia%C5%82-Szczecin/256487504408631"]http://www.facebook.com/#!/pages/Fundacja-Viva-Akcja-na-Rzecz-Zwierz%C4%85t-oddzia%C5%82-Szczecin/256487504408631[/URL]
na porlatu można dodawać zwierzęta do adopcji, oraz sprawy zwierzolubnych ze Szczecina i woj zachodniopomorskiego. Jako że jestem jednym z koordynatorów można tez pisac do mnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...