Jump to content
Dogomania

czy już zawsze będzie mieszkać w hotelu? - SAM pies w typie doga niemieckiego (SDA)


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu!!! Dobrze, ze jesteś! Martwiłyśmy się Twoim zniknięciem, ja już wyguglowałam sobie namiary i miałam zadzweonic do Ciebie do pracy, kiedys pomyłkowo podając mi adres do wysyłki napisałaś nazwę firmy i znalazłam, nawet i Twoje nazwisko. Co się dzieje, może ja też mogę w czymś pomóc..............

Link to comment
Share on other sites

Nie nie będę dzwoniła, ale jakby nie było kontaktu, to pomyślałam, że poczekam do wieczora i jutro zadzwonię, zresztą miałam to z Tobą Allu skonsultować, bo tak czułam, że albo Ania chce mieć chwile dla Siebie albo cos się stało. dlatego zaczęłam szukać innej formy kontaktu. Oczywiście trzymam kciuki i czekam jak da znać czy czegoś jej potrzeba, juz jestem spokojniejsza.

Link to comment
Share on other sites

kochane jesteście:loveu:

Sam jedzie w sobote do hotelu w którym bez watpienia bedzie miał opiekę z najwyzszej półki.... a raczej powinnam napisać z głebi serca:multi:
Weci obsługujacy hotel Psanatorium mają doswiadczenie z cukrzycą. Damy radę :)
Koszt transportu 450 zł.

Dostałam któregoś dnia przelew od Alli dla Sama - 300 zł, pieniazki przeznaczam na transport. Nie wiem jak wyglądać bedzie faktura od weta za te badania co robił - mam nadzieję, że wiecej niz 200 zł to nie bedzie

Link to comment
Share on other sites

Aniu! Cudownie! Jesteś wielka i wspaniała. Aż mi się łza w oku...
O pieniążki się nie martw. Ja na pewno jeszcze coś podeślę w najbliższym czasie. O ile pamiętam, to jeszcze nasze dziewczyny coś deklarowały na transport.
Aha! I jutro z pracy zrobię przelew za sprzedaż "Psiego życia", tym razem nie jest to zbyt dużo, ale właśnie ze 200 zł będzie:)

A jeśli Tobie mogę w czymś pomóc, to będę to uważała za wielki honor.

Edit: jak pisałam, to właśnie Maryna przelewała:)

Link to comment
Share on other sites

I mnie się oczy zaszkliwły z radości.:) Powtorzę za Allą Aniu jesteś wielka i wspaniała.:) Tosiek też to potwierdza bo właśnie ekran liznął i zaslinił, dobrze, że klawiatury nie zaglucił.:) Ja też deklarowałam 50 zł narazie, tylko podaj mi na pw numer konta na jakie mam wpłacić, zrobię to natychmiast jak mi net przestanie rozłączać.:) Już było ok. to TZ postanowił poprawić ustawienie anteny :)
I jeśli mogę Ci w czyms pomóc do daj zanć.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']kochane jesteście:loveu:

Sam jedzie w sobote do hotelu w którym bez watpienia bedzie miał opiekę z najwyzszej półki.... a raczej powinnam napisać z głebi serca:multi:
Weci obsługujacy hotel Psanatorium mają doswiadczenie z cukrzycą. Damy radę :)
Koszt transportu 450 zł.

Dostałam któregoś dnia przelew od Alli dla Sama - 300 zł, pieniazki przeznaczam na transport. Nie wiem jak wyglądać bedzie faktura od weta za te badania co robił - mam nadzieję, że wiecej niz 200 zł to nie bedzie[/QUOTE]

:multi: :multi:, pojadę trochę spokojniejsza

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści z hotelem! :)

No Anka-nie masz szans się zaszyć w jaskini jak prawdziwy mężczyzna, żeby pobyć sama ze sobą bo po 2 dniach będziesz namierzona i bardzo możliwe że oddział dogowych marines wyciągnie cię z dowolnej jamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Sam jedzie w sobote do hotelu w którym bez watpienia bedzie miał opiekę z najwyzszej półki.... [/QUOTE]
Super! A już szczerze w to wątpiłem, że się uda. Co dzień to coraz gorsze informacje tu były...

[quote name='pati851']jedziemy w sobote z samego rana[/QUOTE]
Na którą godzinę jest przewidziany przyjazd?

Link to comment
Share on other sites

Po poprzednich rewelacjach dzisiaj aż bałam się wchodzić na wątek. Bardzo się cieszę, że jakoś wszystko się ułożyło, będę spać spokojnie. :) Aniu, trzymam bardzo mocno kciuki za podróż i aklimatyzację Sama w nowym miejscu, a także za rozwiązanie Twoich problemów. Jak będziesz czegoś potrzebowała daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...