Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Dobrze, jesli mialby zrobic sobie krzywdé w klatce przez 8 godzin, to chyba lepiej mial w schronisku ;/ Ale to znaczy ze trzeba mu szukac domu gdzie ktos ciágle jest z psem.[/QUOTE]
Jakiś domek emerytów ... to może być bardzo trudne...
Jutro jedziemy do weta - zbadamy serducho!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Trudne pytanie.
Może trzeba posłuchać rodziny. Co oni na to. Jednak z nimi mieszkasz, ich zdanie też jest ważne.[/QUOTE]
Mówią niestety to co mój rozsądek :-(, ale wszyscy siedzimy i cały czas debatujemy, Bones też zdobył ich serducha przez te kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, Bones weź się w garść...
Obdzwoniłam i 'obpisałam' znajomych z domem i ogródkiem, ale niestety...
będę jeszcze kombinować, Marta jakbyś potrzebowała jakiejś pomocy to dzwoń - przewieźć klatkę, jeżeli się zdecydujesz czy cokolwiek innego.
Może to taka jego reakcja, bo boi się, że znowu ktoś go porzuca?

Link to comment
Share on other sites

Dogadałam się z Szafrą ktorą jutro bierze wolne, że przyjedzie z Bonusem do mnei do biura. Spróbujemy czy byłby w stanie zostawać u mnie na czas jej pracy.
W biurze zawsze ktoś jest, może się uda, że będzie grzecznie z nami pracował. Na razie to próba, zobaczymy co z tego będzie.

Link to comment
Share on other sites

[video]http://youtu.be/4QMHmYFJtwE[/video]

Filmik z Bonesem, który po porannym spacerze dopomina się o jedzenie. Nie umiem tego wstawić ...
U Alinki będzie to samo, a klienci uciekną ... biuro to chyba zły pomysł. On cały budynek postawi na nogi, a Alinka będzie miała nieprzyjemności w pracy z powodu psa.
[video]http://youtu.be/4QMHmYFJtwE[/video]

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Niedobrze. Ciekawe dlaczego on tak jęczy.
A propos klatki - może jednak spróbować? Mufinka spędziła w niej ponad 2 miesiące i jakos było. Bo jazda do schroniska może wzmóc jego stres. Dać mu tam Toją bluzkę i zobaczyc co będzie. Spróbować można. Zresztą jakie jest inne wyjście.

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy..
Ja bym mogła wziąć Bonesa na 6 dni na próbę "domowo-ogródkową" z towarzystwem innych zwierząt, ale dopiero od 23 stycznia, bo będę w domu sama...
Chociaż to chyba za późno.
Mój pies odkąd w domu jest mały kot jest o wiele spokojniejszy jak wychodzimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Jadę do Bartka niespodziewanie, ponieważ miałam to zrobić po pracy po 15.00, ale w tej sytuacji lepiej teraz pojechać...
Później na próbę do Alinki !!! Trzymajcie kciuki ...[/QUOTE]

Kto to jest Bartek? Behaviorysta?

[quote name='AnnArt']Trzymamy..
Ja bym mogła wziąć Bonesa na 6 dni na próbę "domowo-ogródkową" z towarzystwem innych zwierząt, ale dopiero od 23 stycznia, bo będę w domu sama...
Chociaż to chyba za późno.
Mój pies odkąd w domu jest mały kot jest o wiele spokojniejszy jak wychodzimy.[/QUOTE]

Byloby cudownie, jesli do tego czasu jeszcze nie wyláduje spowrotem w schronie, na co sié zapowiada. Miauczenia poslucham w domu, w pracy nie mogé ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71']Bartek to wet schroniskowy[/QUOTE]
Alinko nie mogę Cię narażać na takie rzeczy! I na wożenie samochodem psa, bo z tym tez jest problem. W drodze do weta obskubał fotelik dziecięcy ze styropianu, moje mapy i bardzo się denerwuje. Jak go wzięłam do przodu to lazł do tyłu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnArt']Trzymamy..
Ja bym mogła wziąć Bonesa na 6 dni na próbę "domowo-ogródkową" z towarzystwem innych zwierząt, ale dopiero od 23 stycznia, bo będę w domu sama...
Chociaż to chyba za późno.
[/QUOTE]
Dobrze by było zobaczyć jak on w takich warunkach się sprawuje. Tylko co później ... po tych 6 dniach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...