Jump to content
Dogomania

hodowle rottków


chantal

Recommended Posts

szukam hodowli rotków, brat chce kupić szczeniaka. Jaką hodowle mozecie mi polecić? Oczywiście chodzi nam o psa z papierami, rodzice muszą być zrównoważeni i potężni, tak jak nasza Cygusia była :]

Mamy zamiar psa wystawiać :]

Cała nasza rodzina ma ogromny sentyment do rottków, chyba powoli zbliża się czas, zeby znów był z nami rotek :]

acha, oczywiście szczeniak ma byc ogoniasty :]

Link to comment
Share on other sites

Aga2 ma w tej chwili miot rottkow. Nie wiem co prawda, czy jej jakis dzieciaczek zostal ale spytac nie zaszkodzi.

Moje oba psy sa z Alegrandy i jestem zadowolona. Wiecej znajdziesz na

Oprocz Agi2 rottki ma takze Gosia.

cenzura - jest tez kupa innych hodowli, ktore stronek nie maja.

Ale pewnie sie tu zaraz pojawi Aga albo Gosia, ktore swoje psiska wystawiaja i sie orientuja w swiatku hodowlanym. Wiec ja sie nie bede madrzyc, bo sa tu madrzejsi ode mnie zeby cos radzic.

Link to comment
Share on other sites

No jestem, jestem :D Dzurga, dzięki za reklamę :wink:

Alegranda bedzie miała dzieciaki w okolicach marca - kwietnia, ale nawet jak bym bardzo chciała, to mnie u nich niestety nie stać. U Marstalów na razie cicho.

Moje cztery pieski są bardzo udane, wyszły wyrównane i mocne jak rzadko. Mamy jednego dzwońca, którego oddamy tylko tym ludziom, którzy naprawdę okażą się odpowiedzialni, a poza tym krwią się podpiszą, że będą malucha wystawiać, bo dla nas to potencjalny zwycięzca świata. Bez żartów. Piękny jest równiez zielony, który przy okazji ma taki charakter, że nadaje się tylko dla ludzi, którzy mieli już rottki i będą wiedzieli, jak sobie z agresorem i dominantem poradzić. Pozostałe dwa też są piękne, mają fajne charaktery i są niesamowite przylepy. Poza tym psy mają fantastyczny rodowód, nikt w Polsce takiego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee tam, przesadzasz Aga, że z Alegrandy cie nie stac na psa. Ceny maja normalne, wg mnie porownywalne z innymi. Jak ja szukalam suczki, to Darel mial o pare stowek drozej nawet niz Alegranda. A psiaki po Nouki (przynajmniej te, ktore zostaly jak ja dzwonilam) byly w cenie przecietnych szczeniakow po np. Nillu vom Raubritter. A poza tym to sa bardzo mili ludzie i mysle, ze zawsze sie mozna w kwestii ceny jakos dogadac.

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiem, jak to jest, bo mnie kiedyś pani Zdzisia mówiła, ile bedą liczyć za szczeniaki po Nouki właśnie, i po Lesli, jak było to podwójne krycie, i za tę cenę mogłam kupić psa z Niemiec. A kupilam z Chorwacji :wink: Ostatnio zaś Gosia mi mowiła, ile chcą za jedną suczkę, która im została. Uwierz mi, że musiała mi powtarzać parę razy.

Jasne, że z każdym można się dogadać, to nie ulega kwestii. Poza tym rzeczywiście maja piekne te suki i musieli najpierw dużo zainwestować w to, co teraz osiągnęli. A Darel kryje w Niemczech, czołowymi reproduktorami, poza tym wg mnie Pati jest jedną z najpiękniejszych suk w Polsce. A ich psy, jak rzadko które, prezentują najbardziej wyrównany chyba typ w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

No Pati faktycznie jest piekna psica. Co do tych cen to jestem lekko w szoku. Napisalam ci na PW jaka ja cene uslyszalam (nie pisze tutaj, bo panstwo R.G. mogliby sobie nie zyczyc ze ktos gada o potencjalnych cenach ich psiakow) i wg mnie jest to normalana cena za szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

No jeszcze Cordis z Warszawy Federaka. Zresztą ja radzę patrzeć na rodowody, co w nich za psy są zgromadzone. Sam przydomek, nawet znany, to nie wszystko.

Wiem, że Perkowie się przymierzają do jakichś kryć (Śląska Gwara) ale to w lecie, resztę wywęszę na klubówce.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

wiem że temat doś stary,ale dopiero teraz tu weszłam

tunio a skad Ty masz takie info :razz:
po pierwsze od kilku lat mam przerwę w rottkach.
Po drugie nigdy w życiu w mojej hodowli nie było sugerowanej ceny 2000
po trzecie w ciągu 13 lat hodowli sprzedałam jednego szczeniaka w euro-amstaffa :p
Więc może czep sie koleżko siebie, a nie uczciwych ludzi.

Administracja nie reaguje na oczernianie hodowli przez użytkownika ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...