Jump to content
Dogomania

Ka-Vangowe sznaucerki :)


Ka-Vanga

Recommended Posts

[quote name='gassira']Marcin jutro prace kończy około 12/13:multi:więc jesteśmy zmotoryzowani:razz:
a tam w Twoich okolicach nie ma jakiś fajnych terenów spacerkowych????[/quote]

to rewela - przyjedzcie do mnie to cos wykabinujemy!!!!!!!

dawno nie lazilam kolo siebie, bo Nafula nie byla w stanie, no i co chwile cos rozkopywali, w razie czego pojedziemy do centrum Konstancina ;)

kurde musze ogarnac troche w domu w takim razie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ALE Uśmiech:loveu::loveu::loveu:

[url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1763.jpg[/url]

A tu to proste tam tył gdzie ogonek:lol::lol:

[url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_2072.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']to rewela - przyjedzcie do mnie to cos wykabinujemy!!!!!!!

dawno nie lazilam kolo siebie, bo Nafula nie byla w stanie, no i co chwile cos rozkopywali, w razie czego pojedziemy do centrum Konstancina ;)

kurde musze ogarnac troche w domu w takim razie :evil_lol:[/quote]

błahahaah...Ty brudasie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
co będziesz sprzątać,swojaki przyjeżdzają:evil_lol::evil_lol:
Mam nadzieje,że M.nie ma innych planów:roll:bo jeśli ma to będę musiała mu je wyperswadować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']ALE Uśmiech:loveu::loveu::loveu:

[URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1763.jpg[/URL]

A tu to proste tam tył gdzie ogonek:lol::lol:

[URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_2072.jpg[/URL][/quote]

czesc :multi:

hihi smieszne to moje dziewczyny, co ;) :loveu:

[quote name='gassira']błahahaah...Ty brudasie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
co będziesz sprzątać,swojaki przyjeżdzają:evil_lol::evil_lol:
Mam nadzieje,że M.nie ma innych planów:roll:bo jeśli ma to będę musiała mu je wyperswadować:diabloti:[/quote]

cicho i tak nie jest zle, musze ubrania pozbierac glownie i moze jeszcze do zmywari powstawiac i pozamiatrac i ... :evil_lol: ;)

On ma juz plany na jutro = jutro przyjezdza z Toba i Gass do mnie :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']naszykowałam już Twoje trymerki co by ich nie zapomnieć:diabloti:[/quote]

DOBRZE, bo ja juz o nich znowu zapomnialam :evil_lol:

za to musze kupic nowe ostrza do maszynki i stare dac do naostrzenia, bo juz w ogole nie tna, a moje boooorki zarosniete okropnie :lol:

a sorrki, mam jeszcze dzialajaca zerowke hahaha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Uśmiech Nafki przedni :loveu:[/quote]

:loveu:

[quote name='weszka']Cześć piękn[B]i[/B] :) nie piszę piękn[B]e[/B] bo jest przecież Lo którego nam żałujesz ale jest :) Superaśne foteczki![/quote]

hehe czesc :cool3:

Lordziatko moje malutkie jest teraz na wakacjach u mojego brata :lol:

[quote name='gassira']Cześć kochana:loveu:

jak tam moja mała ulubienica wygląda:razz:
dawaj no jakieś foty:eviltong:[/quote]

czesc :loveu:

Bangitos zrobiona i ... smuuuuuuutna ...

... wczoraj pojechalam do kolezanki, zeby mi zrobila Bangitkowa, a ze wiedzialam, ze jak pojade do niej to mnie caly dzien nie bedzie ;), to Nafulke "sprezentowalam" mojemu bratu i mialam ja wieczorkiem odebrac. Ja wracalam to sie juz jakos pozno zrobilo :evil_lol: i zupelnie nie mialam sily po nia jechac do Wawy. Moj kochany brat powiedzial, zeby do jutra zostala, bo i tak rano do weta musze jechac, a to blisko niego. I to wlasnie jest powod smuuuuuutku Bangitosa, spi wtulona, na spacer poszla tylko kilka kroczkow i chciala do domu od razu - alez ona teskni za Nafula :crazyeye:.

No nic, zmykam do weta na Nafkowa kontrole ;), pozniej postaram sie wrzucic nowe fotki ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Oj teskni biedna...[/quote]

[quote name='anetta']Dziewczyny jak papużki nierozłączki :lol:

:hand:[/quote]

[quote name='weszka']Kochają się dziewczynki i żyć bez siebie nie mogą :) Czekam na wyniki kontroli![/quote]

oj tak, strasznie :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Mudik']Jak wyniki????[/quote]

[quote name='Doginka']No i co vet powiedział??:razz:[/quote]

no wiec Nafulka ma sie lepiej :multi:, wyniki sa lepsze :multi:, co prawda nie na tyle, zeby calkowicie odstawic steryd, ale LEPIEJ :multi: :loveu:

[quote name='Doginka'][URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_2135.jpg[/URL]
:crazyeye::evil_lol:O jeny, ale Puszkin:crazyeye::evil_lol::loveu::evil_lol:[/quote]

hihi juz ma zrobiona glowke, wiec nie jest takim puchatkiem ;)

[quote name='deer_1987']i jakies foty by sie przydaly :D[/quote]

zara cos bedzie

[quote name='łapeczek']hey hi hello
wam dzis mowie
co tam slychac ciekawego ?[/quote]

czesc czesc

u nas w sumie po staremu ;)

[quote name='ewka i haker']jak u weta
i czekam na fotki malej[/quote]

uno momento ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...