Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Ja bym wolała, żeby były koło siebie, to wpadnę was odwiedzić :cool3:[/QUOTE]
juz się cieszę na spotkanie:multi:
ja będę około 11-tej przy westikach bo obiecałam przygotować jedną dziewczynkę a o 13-tej idę z moją Megisią w szkocikach.
Ze względu na prognozę wolałabym aby oba ringi były w hali :shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Wieści z Krakowa: XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych ( CACIB )- sędzia Paweł Szemraj - 3 baski

Psy:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JAZZY BOY Asiaczek -
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDPwR,BOB :multi:
[COLOR=Black]klasa otwarta : [COLOR=SeaGreen]BARUBARU Loango -
[COLOR=Magenta]DOSK.2, CAC, res. CACIB

[COLOR=Black]Suki:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JELLY JOSHREEN Asiaczek-
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDSwR :multi:

[COLOR=Teal]Czekamy na wyniki na grupie oraz w dniu dzisiejszym nasza koleżanka Ala Nowak bierze udział w młodym prezenterze z [COLOR=SeaGreen]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek :multi: trzymamy kciuki :multi:


[COLOR=Indigo][SIZE=5]Brawo Asiaczki!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona'][SIZE=3][B]Wieści z Krakowa: XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych ( CACIB )- sędzia Paweł Szemraj - 3 baski

Psy:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JAZZY BOY Asiaczek -
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDPwR,BOB :multi:
[COLOR=Black]klasa otwarta : [COLOR=SeaGreen]BARUBARU Loango -
[COLOR=Magenta]DOSK.2, CAC, res. CACIB

[COLOR=Black]Suki:
klasa pośrednia: [COLOR=SeaGreen]JELLY JOSHREEN Asiaczek-
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, CACIB, NDSwR :multi:

[COLOR=Teal]Czekamy na wyniki na grupie oraz w dniu dzisiejszym nasza koleżanka Ala Nowak bierze udział w młodym prezenterze z [COLOR=SeaGreen]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek :multi: trzymamy kciuki :multi:


[COLOR=Indigo][SIZE=5]Brawo Asiaczki!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]
Brawo Asiaczki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona'][SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Magenta][COLOR=Black] mała poprawka :klasa otwarta : [COLOR=SeaGreen]BARUBARU Loango -
[COLOR=Magenta]DOSK.1, CAC, res. CACIB
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/quote]
Powiedz jeszcze czy sprawdzają zaświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

Grauluję Asiaczek:) Aktualności pogodowe:
Nie będzie lało!!!! (jestem z Krakowa) Jest coś pomiędzy upałem a ciepłem (trudno określić) jest super pogoda.Od czasu do czasu lekki wiaterek.
Tyle z pogody.

RATUNKU!!! TO JUŻ JUTRO!!! Raju, co za stres!!!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie :) Żadnych zaświadczeń nie sprawdzają, mało tego w ogóle o nie nie pytają ;) Wystarczy wbite szczepienie przeciwko wściekliźnie w książeczce :)
BRAWO DLA ASIACZKA :)
Jest i był taki upał (z lekkim wiaterkiem), że znowu jestem spalona i przypominam raczka. Nie dałam rady dosiedzieć już do wyborów grup. BIS Puupy Akita Amerykańska, BIS Weteram Lhasa Apso; tyle wiem bo po tym wyszłam

Nam też nie poszło najgorzej. Moja młodzież sreberko zdobyła w stawce 10 suczek, a dorosła suka z oceną doskonałą zeszła przed ostatnią lokatową 4 suczek z 12 wszystkich :)

Wystawę możemy zaliczyć do udanych :)

Dziękujemy wszystkim znajomym i nowo poznanym za miło spędzony czas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Spokojnie :) Żadnych zaświadczeń nie sprawdzają, mało tego w ogóle o nie nie pytają ;) Wystarczy wbite szczepienie przeciwko wściekliźnie w książeczce :)
BRAWO DLA ASIACZKA :)
Jest i był taki upał (z lekkim wiaterkiem), że znowu jestem spalona i przypominam raczka. Nie dałam rady dosiedzieć już do wyborów grup. BIS Puupy Akita Amerykańska, BIS Weteram Lhasa Apso; tyle wiem bo po tym wyszłam

Nam też nie poszło najgorzej. Moja młodzież sreberko zdobyła w stawce 10 suczek, a dorosła suka z oceną doskonałą zeszła przed ostatnią lokatową 4 suczek z 12 wszystkich :)

Wystawę możemy zaliczyć do udanych :)

Dziękujemy wszystkim znajomym i nowo poznanym za miło spędzony czas[/quote]


Gratuluję!!! Fajnie że nie sprawdzają, bo nie mam, mam tylko o wściekliźnie.
Ja chcę wystawę!!! Choć może być nie najlepiej, bo jak w piątek pytałam o salon fryzjerski czy będzie można Magię wykąpać, itp., to już nie było terminów, a dzisiaj i jutro pani fryzjerka jest na wystawie tej samej co my...
Dobrze że Magia była tam niedawno i wygląda jak na goldena przystało. Ma ogon dobrze przycięty, uszka, łapki - wszystko co u goldena ważne.
To jest nic innego tylko FART!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Gratuluję!!! Fajnie że nie sprawdzają, bo nie mam, mam tylko o wściekliźnie.
Ja chcę wystawę!!! Choć może być nie najlepiej, bo jak w piątek pytałam o salon fryzjerski czy będzie można Magię wykąpać, itp., to już nie było terminów, a dzisiaj i jutro pani fryzjerka jest na wystawie tej samej co my...
Dobrze że Magia była tam niedawno i wygląda jak na goldena przystało. Ma ogon dobrze przycięty, uszka, łapki - wszystko co u goldena ważne.
To jest nic innego tylko FART![/quote]
Hihi, jeżeli będziesz chciała coś poprawić to nie ma sprawy - ja cały sprzęt fryzjersi biorę na wystawę, więc będę mogła Tobie ( a raczej Magii ) coś niecos poprawić, przystrzyc, itp... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Witam!
Gratulacje dla Wszystkich !!
Wystawa ogólnie udana bo Megi Raciborski Pcu FCI - pudel miniaturowy CWC& CACIB
Najgorsze były Parkingi nigdzie nie bylo juz miejsc i z jednego miejsca odsylali w 2 i tak krazylismy ok godziny :([/quote]
Olu gratulacje dla Ciebie i Megi :)

Link to comment
Share on other sites

To ja się troszkę pochwalę - mamy BIS Puppy II :loveu:
Jestem bardzo zadowolona, zawsze byłam przekonana, że Emuś to pies lekko krnąbrny i niezbyt posłuszny, a jednak ładnie wytrwale stał.
Tym bardziej się cieszę, gdyż Pan sędzia sędziował wcześniej same duże pieski i byłam wręcz pewna, że nie przejdziemy nawet do pierwszej dziesiątki.


Oczywiście gratulacje dla pozostałych zwycięzców :)
Ma ktoś może stawkę z BIS Puppy?
Wiem, że wygrała Akita Amerykańska, a kto zajął trzecie miejsce?
Siberian Husky?
Tyle zamieszania, że sama już nie pamiętam :oops:
Wystawa na poziomie, było mnóstwo [U]porażająco pięknych[/U] psów, super!

Jeszcze raz gratuluję wszystkim :multi: i błagam o stawkę BISów

Link to comment
Share on other sites

W Krakowie zerwał się wiart i teraz pada ;) Dobrze, że już po wystawie :)
Mam nadzieję, że jutro też taka pogoda będzie, tzn. jak już ma padać to po wystawie ;)
Ale i tak polecała bym zaopatrzenie się w parasol, chociażby przed słońcem, bo dzisiaj naprawdę mocno grzało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...