Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !


mussimusk

Recommended Posts

DORA, czy Żabka mogłaby zamieszkać w bloku? Tylko, że miałaby 4 spacerki dziennie, 2 krótsze i dwa takie 30 min. Czy to nie byłoby za mało ruchu dla niej? I czy nie byłaby smutna gdyby musiała na 7 godzin zostać sama w mieszkaniu ( z żółwiem)?
Odwiedziła mnie dzisiaj moja przyjaciółka, jej rodzice po stracie 12 letniej jamniczki dorośli do decyzji o następnym piesku. Ludzie kochający zwierzęta, za których ręczę absolutnie. Chcieliby psiaka adoptować po wakacjach. Asia pytała mnie o rodzeństwo Malwinki, bo jest w niej zakochana, i pomyślałam o Żabce ale nie wiem czy byłaby szczęśliwa w bloku i czy nie za mało ruchu to by dla niej było? Ewentualnie mógłby być inny piesek , wiek i wygląd nieważne, byle by nie za duży bo mieszkanie niewielkie, może być ślepy, po prostu musi zabić im serce mocniej. Jakby co to będę im pokazywać psiaki we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='masza44']DORA, czy Żabka mogłaby zamieszkać w bloku? Tylko, że miałaby 4 spacerki dziennie, 2 krótsze i dwa takie 30 min. Czy to nie byłoby za mało ruchu dla niej? I czy nie byłaby smutna gdyby musiała na 7 godzin zostać sama w mieszkaniu ( z żółwiem)?
Odwiedziła mnie dzisiaj moja przyjaciółka, jej rodzice po stracie 12 letniej jamniczki dorośli do decyzji o następnym piesku. Ludzie kochający zwierzęta, za których ręczę absolutnie. Chcieliby psiaka adoptować po wakacjach. Asia pytała mnie o rodzeństwo Malwinki, bo jest w niej zakochana, i pomyślałam o Żabce ale nie wiem czy byłaby szczęśliwa w bloku i czy nie za mało ruchu to by dla niej było? Ewentualnie mógłby być inny piesek , wiek i wygląd nieważne, byle by nie za duży bo mieszkanie niewielkie, może być ślepy, po prostu musi zabić im serce mocniej. Jakby co to będę im pokazywać psiaki we wrześniu.[/QUOTE]

Masza,dla Zabci wszystko lepsze niz tymczas,bo tutaj jest uwiazana,ze wzgledu na te ucieczki.
Chcialabym wyadoptowac i inne psiaki,ale Zabcia jest w pierwszej kolejnosci.
Ona oprocz tej wolnosci potrzebuje bardzo milosci czlowieka,wiec jak ja bedzie miala to nie musi ciagle ganiac
4 spacerki dziennie w zupelnosci jej wystarcza.
Szkoda,ze nie chca dwoch suczek,bylo by im razniej zostawac na 7 godzin,ale jak moga adoptowac tylko jedna to Zabcia pierwsza,ona jest bardzo podobna do Malwinki i Cziki,w koncu to ich mamusia.A Zabcia to badzo dobra i kochana sunia.

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie jest jakaś opcja, tylko, że to dopiero na wrzesień:( może do tego czasu Żabka znajdzie dom, a jeśli nie to będę ich zachęcać do adopcji Żabki. Gdyby mieli też jakieś kłopoty to mogłabym pomóc, bo jestem na miejscu. Tylko najpierw chciałam wiedzieć czy blok w ogóle wchodzi w grę i czy Żabka będzie tam szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']To w takim razie jest jakaś opcja, tylko, że to dopiero na wrzesień:( może do tego czasu Żabka znajdzie dom, a jeśli nie to będę ich zachęcać do adopcji Żabki. Gdyby mieli też jakieś kłopoty to mogłabym pomóc, bo jestem na miejscu. Tylko najpierw chciałam wiedzieć czy blok w ogóle wchodzi w grę i czy Żabka będzie tam szczęśliwa.[/QUOTE]

Ale Zabka musi mieszkac w bloku,inaczej ucieknie.
Moglaby mieszkac w domu,ale ktos musialby ja pilnowac jakby biegala,a nie wiem czy ktos podjaby sie tego.
Bo trzeba wielkiej milosci do suni,zeby poswiecic jej troche czasu.
Jakos bedzie musiala wytrzymac do wrzesnia,chociaz to tak dlugo,ale innego wyjscia nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka z rodzicami chcą Żabke na 100%, i błagają, żeby jej nikomu już nie dawać bo jej ojciec tego nie przeżyje ( chcieli już brać jednego pieska z azylu i jak przyjechali to im ktoś Wojtusia już wziął...). Mogliby ją zabrać za 2 tyg w niedziele 3 czerwca, bo będa wtedy w Sanoku a to bliżej niż z Krakowa jechać. Tylko czy dałby ktoś radę podrzucić Żabkę do Rzeszowa? To tak wpół drogi ich potem czeka jeszcze powrót do Krakowa. Asia odda za paliwo tylko nie są w stanie trasy całej obrócić.Malwinka chyba czuje co sie święci i że mamusia ją odwiedzi niedługo:) bo przybiegła z ogrodu i rozdaje mi buziaki:)

Link to comment
Share on other sites

O jeju Becia byłoby super to by im bardzo pomogło, bo oni wschodniej Polski nie znają, do Rzeszowa trafią a i powrót po weselu i z Żabcią do Krakowa to już i tak dużo wrażeń. Jak się coś wyklaruje to proszę daj mi znać na pw, podałabym Asi twój numer, umówiłybyście się. Jak pisałam Asia zwraca za paliwo. Oni już się nie mogą doczekać Żabki:) Będzie przyjeżdżać do moich wariatów na grilla :) tylko będą i ona ( ucieczki) i moja Świnka ( agresywna do dorosłych ) na smyczkach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']Masza wysłałam Ci na PW mój nr tel, niech Asia do mnie zadzwoni to się z nią umówię kiedy i dokąd jej pasuje. Muszę wiedzieć wcześniej na kiedy załatwiać auto :)[/QUOTE]
Niestety nic nie dostałam...Jeśli możesz prześlij jeszcze raz. Oni już się na nią doczekać nie mogą:) Po śmierci ostatniej suni ( miała 12 lat i raka) przez kilka miesięcy się zarzekali, ze już nie chcą psiaka ale długo nie wytrzymali:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Niestety nic nie dostałam...Jeśli możesz prześlij jeszcze raz. Oni już się na nią doczekać nie mogą:) Po śmierci ostatniej suni ( miała 12 lat i raka) przez kilka miesięcy się zarzekali, ze już nie chcą psiaka ale długo nie wytrzymali:)[/QUOTE]

wysyłam ponownie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ale się cieszę i trzymam bardzo mocno kciuki![/QUOTE]
Oni są zdecydowani na 100%, żeby z transportem wszystko było ok to będzie dobrze. Ale kciuki się przydadzą na początku w okresie aklimatyzacji, co prawda ostatnia sunia ( wzięta ze schronu) była rozpuszczona i nie przeszkadzało nikomu , że wyżera zupę z talerza stojąc na stole hehe, ale jednak Żabka nie mieszkała nigdy w bloku więc kciuki się przydadzą za szybkie nauczenie czystości i nie demolowanie/ wycie w domu. Myślę, ze będzie ok, i obiecuję wieści na bieżąco oraz fotki i już planujemy wizytę Żabki u naszej Malwinki, ciekawe czy się poznają...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i Żabka już chyba w nowym domu- około 20 dostałam smsa, że już są w drodze do Krakowa z Żabką i , że jest super:)Jutro dostanę nowe wieści ale dzisiaj już dam im spokój, niech się zaklimatyzuje, niech się wszyscy razem oswoją nawzajem:) i wypoczną bo koleżanka pojechała po Żabkę po poprawinach po moim weselu hehe. Dziękujemy z całego serca Beci- ona już wie za co:)
Będą relacje i zdjęcia, my już planujemy wizytę Żabki u naszej Malwinki:)Na razie nowy Pan Żabk iwziął na 2 dni urlop, żeby się nią na początku zająć, koleżanka się śmieje, że urlop tacierzyński:)
Idę spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...