Jump to content
Dogomania

Ale suuuper!!!


basia

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co, chyba mam problem :-?

Ceik ciągnie rewelacyjnie jak biegamy, jeździmy na rowerze czy jak poprostu wychodzimy na spacer (bo wtedy też go zapinam do pasa), ale jak podepne go do sań, za cholere nie chce ich ciągnąć, nawet samych, bez obciążenia :cry: Można go zachęcach, wołać, prosić - nic!!! Siądzie na d... i siedzi. Na początku, gdy podpiełam go pierwszy raz wydawał się zachwycony. Pociągnął nawet mnie jakieś 500 metrów, a teraz nic!

Już nie wiem co z nim zrobić... Chba się :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Agacia nie dobijaj/zabijaj Basi. Ona wzielaby i cale stado hasiorkow i to zaraz, bo ma warunki, ale niestety nie moze i nie od niej to zalezy. Przyczyny obiektywne - ale wierze, ze kiedys sie Basi uda.

Basiu - Conor tez dzis nie chcial ciagac sanek, nawet pustych, nie mowiac o wersji z pasazerem, cos mu sie porobilo, dupsko w snieg i ani kroku. Luzem prosze bardzo, i przez najwieksze zaspy, ale z sankami ani kroku! Bunt na pokladzie! :roll: :x

Link to comment
Share on other sites

Dolphine, dzięki za wstawiennictwo i dobre słowo :)

Metro; a tobie dzięki, że mi tego pistoletu jednak nie podałaś. Co do organów, aż tak zdesperowane jeszcze nie jestem, ale kiedyś... kto wie :-?

Ceikowi dzisiaj też się coś porobiło. Dla odmiany ciągnął jak oszalały. Pierwszy raz widziałam też, żeby sam z siebie ganiał po śniegu jakby mu pod ogonem strzelali :o W szoku byłam! Był taki szczęśliwy...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wlasnie wrocilam z tygodniowego pobytu w alpach (narty) i tygodniowego pobytu we Wiedniu (rodzina). BYlo super ale wszedzie dobrze lecz w domu najlepiej! :)

Aqua przywitala mnie jak na kazdego haszczaka przystalo czyli istnym szalenstwem, ale kazalam sie jej uspokoic... :angel:

Co do nart - ja z moja jezdzilam (jak byl snieg u nas) i mloda ciagnela bardzo chetnie, oczywiscie dopoki sie nie zmeczyla, bo przeciez sama ciagnela, ale ponad 1km byl (po prostym). Swietna zabawa :angel:

dzisiaj ide wywolac zdjecia i moze cs bedzie z tych nart to wkleje. :)

Link to comment
Share on other sites

zdjecia sa wywolane - sliczne super! szczegolnie Aquy mojej z kotem razem :)

Ale mam problem, teraz mam nowego windowsa xp i nie ma sterownikow do mojego przedpotopowego skanera... nie wiem co zrobic :( gdzie tych sterownikow szukac.. :( czy ktos moze mi pomoc? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...