Jump to content
Dogomania

Piękny młody Balu


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasne, że wchodzi. Piszę, co mi najbardziej pasuje, gdyby komuś było wszystko jedno. Jeśli nie może być sb przed 13.00 to wolę z kolei jak najpóźniej się da w niedzielę, może mi się uda już wtedy kotki wyekwipować i będę go miała gdzie odizolować, gdyby był np strasznie zapchlony (odpchlanie potem moich 4 zwierzaków to kolejne koszty).

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam swoje konto do wpłat ludziom, którzy deklarowali tu i na fb chęć wsparcia Balu.
Wszystkie wpłaty rozliczę na wątku, ewentualna nadwyżka pójdzie na inne pszczyńskie psy (po zapytaniu o zgodę darczyńców oczywiście).
Mam nadzieję, że Balu do mnie dotrze..
Mój dokładny adres: ul. Leśna 2a m 24 (pierwsza klatka po lewej od wejścia do Tesco), Zabierzów
to jest jakieś 15 km od Krakowa na drodze do Chrzanowa/Trzebini czyli bliżej Katowic/Pszczyny de facto.
Temu kto będzie jechał przekażcie koniecznie mój tel: 506 035 650

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal jestem chętna, żeby pomóc w transporcie. Czekam na info, czy w niedzielę da się wyciągnąć pieska ze schronu i czy będzie miał go kto podrzucić do Katowic. Godzina naszego wyjazdu jeszcze nie jest ustalona, ale jak tylko będę coś konkretnego wiedzieć, to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy mam dosyć dobre wieści:)
WYWOZU NA RAZIE NIE BĘDZIE!:) Udało się wynegocjować,wszystko dzięki temu,że masa psów została zabrana do DT.Obecnie psów jest 14.Ale dostałyśmy jasne info-jeżeli dobije do 19-psy jadą,bo po prostu na więcej nie ma miejsc.

Co do transportu Balu w niedzielę,będziemy się kontaktować z Grzanką dzisiaj bądź jutro raczej telefonicznie,bo czasami ciężko z dostępem na dogo.Musimy mieć pewność,że w niedzielę zostanie nam chłopak wydany,ale tego dowiedzieć możemy się dopiero wieczorem jak będziemy w schronie.

Link to comment
Share on other sites

No nie mam trasy. Tylko DT chciała jeszcze podjechać do weta a nie ma samochodu. W niedzielę weterynarz nieczynny. A może nie ma potrzeby z nim jechać od razu do wet. Nie wiem co ustalałyście telefonicznie. W każdym razie rozumiem, że w niedzielę i tak trzeba go przewieźć do Katowic (z Pszczyny) bo Grzanka pisała, że robi trasę Katowice - Kraków. Dobrze zrozumiałem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']No nie mam trasy. Tylko DT chciała jeszcze podjechać do weta a nie ma samochodu. W niedzielę weterynarz nieczynny. A może nie ma potrzeby z nim jechać od razu do wet. Nie wiem co ustalałyście telefonicznie. W każdym razie rozumiem, że w niedzielę i tak trzeba go przewieźć do Katowic (z Pszczyny) bo Grzanka pisała, że robi trasę Katowice - Kraków. Dobrze zrozumiałem.[/QUOTE]


Właśnie dzwoniłyśmy do Maady.Teraz nie może gadać.Prosiła aby zadzwonić za godzinę.Jeżeli Maada zgodzi się dzisiaj przyjąć Balu to będziemy do Ciebie dzwonić Rents,możliwie jak najwcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...