Jump to content
Dogomania

BUDRYS - w nowym super domku!!! :)


Agula99

Recommended Posts

Tego to ja już nie wiem, ale jak ktoś ma zamiar walnąć psa na ogród i tyle, to z dzieckiem nie będzie miał dużo do czynienia, tylko sensu w tym brak. No ale zobaczymy, może przyjdą w sobotę, to się wszystkiego dowiem, a jak nie przyjdą, to....nie przyjdą i już.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']No waśnie, komu dam zrobić krzywdę, to się jeszcze zastanowię :) w razie W spuszczę psa wojny, czyli Sonię ;)[/QUOTE]

Może tak żle nie będzie. ;)
Najgorsze,że z tych wszystkich ogloszeń byl dopiero jeden telefon...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nic z tego nie będzie ale fajnie sobie pomarzyć. Ci państwo już wielokrotnie mieli kontakt z Budrysem, ponoć nawet głaskali go przez siatkę na ile się dało, chcą podejść do przytuliska żeby poznać go naprawdę. Jeśli gościu to silny i konkretny facet to mogłoby się udać, jeśli ciepłe kluchy to szkoda zachodu. Jak na ten moment to nic nie wiemy i być może wcale nie przyjdą.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie pomarzyć można :) Budrysek fajny, do tulenia się nadaje, no ale potrzebuje dużo ruchu i zdecydowanej ręki, bo inaczej chałupę rozniesie ;) choć ostatnio spokojniejszy jest, ale dla niego to ktoś ruchliwy i żywy :) a nie upatrzyli sobie tam co innego??? No zobaczymy, może przyjdą, może nie...kto to wie ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie pan nie zadzwonił, a Sonia była dziś niegrzeczna. Jak odchodziłam z przytułku po wydaniu tego nowego,to dalej ją wypuściłam, ona do bramki, pewnie myśli że na spacer, to ją przytrzymałam, wychodzę, a ona z zębami na mnie. O taka jest ta Sonia, gorszy przypadek niż Kajka niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No i nikt się nie zgłosił, myślę że to takie widzi misię, bo jak komuś zależy, to potrafi gonić w te pędy :) Budryś dziś wyspacerowany przez pana Maćka, któremu bardzo dziękuję za pomoc, za słomę i za pakę chappi :)[/QUOTE]

Macie nowego Wolontariusza ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Macie nowego Wolontariusza ?[/QUOTE]
Nie, to pan Maciek, który zaadoptował Ninkę i poprosiłam go o słomę, więc jak przyjechał to i wyprowadził, a tak przy okazji, u Ninki wszystko dobrze, kopie dziury, kocha żółwia, wariuje, szaleje, grandzi, czyli standard ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Nie, to pan Maciek, który zaadoptował Ninkę i poprosiłam go o słomę, więc jak przyjechał to i wyprowadził, a tak przy okazji, u Ninki wszystko dobrze, kopie dziury, kocha żółwia, wariuje, szaleje, grandzi, czyli standard ;)[/QUOTE]

Miło czytać dobre wieści.

Link to comment
Share on other sites

No jak ci potencjalni ludzie nie mają dość przekonania, żeby dzwonić natychmiast, to to nie są ludzie dla Budrysa.
Jemu trzeba zdecydowanych i konsekwentnych opiekunów wszak.
Allegro się skończyło, ale nie wiem, czy jest sens odnawiać, pewnie mi usuną...
trzeba się będzie podszkolić z portali ogłoszeniowych...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...