Jump to content
Dogomania

Sonia[*], Masza, Sajgon, Emi i Drago - czyli Nano Team :D


Nano

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miło znowu Was widzieć :loveu:

Stadko jak zawsze piękne, taki czyściutkie i milutkie - chciałoby się je tylko przytulić :loveu:

[url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181150_329728877111102_667208350_n.jpg[/url] - Sonia ma wadę zgryzu?
[url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539860_329137463836910_1770697347_n.jpg[/url] - jaki słodki pręgusek :loveu: Jak się nazywa? I jak reagują na niego psice? ;]

Link to comment
Share on other sites

Sonia ma paradontoze... miała już kilka razy operowane ząbki ale nic to nie daje... trzeba wyrywać.
Kociak w tej chwili leży mi na kolanach - Mimi okazała się być jednak chłopcem :P Moje psiak jeszcze go nie znają (kociak miesza u mojego chłopaka), ale z jego psiakiem (owczarek niemiecki - Boni) i dorosłym kotem Maksiem dogaduje się bez problemu :) Boni traktuje Mimi jak swoje dziecko ;p zabawnie sie patrzy jak sie gonią i bawią :P takie wielkie z takim małym xD

Link to comment
Share on other sites

A z Sonią znów gorzej ;(;(;( wczoraj przed spacarem dostała paraliżu tylnych nóżek ;(;( piszczała ;(;( troche trwało zanim wróciła "do normy" i dała radę iść na spacer... ale widzę, że cały czas takie skurcze ją męczą ;(;(;( nie wiem co mam poradzić ;(;(;( boje się ;(;(;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']A z Sonią znów gorzej ;(;(;( wczoraj przed spacarem dostała paraliżu tylnych nóżek ;(;( piszczała ;(;( troche trwało zanim wróciła "do normy" i dała radę iść na spacer... ale widzę, że cały czas takie skurcze ją męczą ;(;(;( nie wiem co mam poradzić ;(;(;( boje się ;(;(;([/QUOTE]
ostatnio mój 1,5 roczny kundel dostał paraliżu tylnych łap.. jak sie okazało było to następstwo zapalenia gardła i przez to dostał skurczu łap plus osłabienie. może to przez te ząbki? jakieś zapalenie i przez to skurcze ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Napiszę krótko, bo się rozkleje:

Diagnoza: zaawansowana mocznica

Mocznik na dzień 5.08: 392,7
Kreatynina na dzień 5.08: 14,7

po kroplówkach (przepłukiwaniu):
Mocznik na dzień 10.08: 300
Kreatynina na dzień 10.08: 5,5

przy czym normy to:
Mocznik: 20-45mg/dl
Kreatynina: 1,0-1,7 mg/dl

podjęliśmy leczenie, na szczęście jak widać po wynikach idzie ku dobremu, jedynym mankamentem i kwestią najważniejszą w tej chwili jest fakt, że Sonia nie chce jeść :(

Link to comment
Share on other sites

Cały czas codziennie kroplówkujemy, jutro lub w piątek bedzie mieć znów badanie krwi. Zaczęła troszkę jeść - wczoraj zjadła parowkę i troche puszki :D a dziś zjadła całą parówkę i to wszystko SAMA !!! nie musiałam jej nic wmuszać na siłe :) dziś też zrobiła małego bobka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety ;(;(;( jest znów to samo ;( 24.08 miała badanie mocznik był 77,6 kreatynina 1,2... Dziś byliśmy u wetarynarza znów... bo przestała jeść i wygląda jak cień... mocznik 391,5 kreatynina 8,5 ;(;(;(;(
ja już nie wiem co mam zrobić ;(;(;(

Link to comment
Share on other sites

bije się z myślami ;(;(;( weterynarz powiedział, że tego nie przeskoczymy, jest to chorba nieuleczalna... Ipakitine i Furosemidum nie dały rezultatu ;(;( wet nie gwarantuje mi ze np po miesiacu kroplówek jej stan znów po tygodniu po nich nie bedzie taki sam... ;(;(;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...