Jump to content
Dogomania

Szilvásvárad 2007.


Krasna

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Krasna']Wystawa Miedzynarodowa w Szilvásvárad na Wegrzech....

07-08. 04.2007.

W poniedziałek wystawy klubowe!

Wiecej:
[URL]http://www.szilvasvaradcacib.hu/bli_hun.htm[/URL][/quote]

:crazyeye: to juz kolejna wystawa odbywajaca sie w czasie Wielkanocy, ciekawe czy tylko w Polsce nie mamy zadnej w tym terminie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia.gie']:crazyeye: to juz kolejna wystawa odbywajaca sie w czasie Wielkanocy, ciekawe czy tylko w Polsce nie mamy zadnej w tym terminie:razz:[/quote]


Termin mi sie nie podoba... ale widze, ze przewaznie ludziom odpowiada....zawszw organizuja na Wielkanoc...

Jeszcze nigdy nie byłam tam na wystawie, choc psa juz wysłałam raz...... a mieszkam na Wegrzech...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zamiar się wybrać, ale chyba tylko na sobotę, bo wtedy są wyżły, o klubowych w poniedzialek nic nie wiem. Na tej dolinkowanej stronie wszystko w przezabawnym języku naszych bratanków. Nic nie rozumiem :-) W Polsce nic nie ma w tym terminie, tzn. teoretycznie jest krajówka w Legionowie, ale mailowałam tam i mi powiedzieli, że to pomyłka, w rzeczywistości wystawa będzie tydzień później.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]On the occasion of the Easter kynological events at Szilvásvárad, as a tradition we plan to award a memorable prize for the most beautful dog.
The best BABY, PUPPY, JUNIOR, VETERAN, and the BIS Dog winnig on the second day, namely 9 dogs from each of the two days exhibitions compete for an extraodinary grand prize.
The prize awarded to the overall winner: Lipica colt of elite origins.
If it is not possible for the owner of the winning dog to take away the prize, we are ready to sell the horse. 50% of the purchase price is given the winner, 50% is paid to support of protection of animals.
After the 8 day period until the horse is dispatched, the presenter charges the new owner the official daily fee for keeping the horse.[/QUOTE]

wow, ciekawe czy ktos wróci z koniem hihi

Link to comment
Share on other sites

Dobra Avaria, jak już będę wiedziała na pewno, to na pewno się odezwę i jakoś się umówimy. Ja mam wyżlicę, więc dość duża, ale też nieagresywna i tez piekielnie chętna do zabawy. Tylko od razu uprzedzam, że my będziemy jechać wyłącznie na sobotę, bo na niedzielę wielkanocną chcemy wrócić do dzieci. Czyli będzie to dość męczący wyjazd i taki na wariata :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Dobra Avaria, jak już będę wiedziała na pewno, to na pewno się odezwę i jakoś się umówimy. Ja mam wyżlicę, więc dość duża, ale też nieagresywna i tez piekielnie chętna do zabawy. Tylko od razu uprzedzam, że my będziemy jechać wyłącznie na sobotę, bo na niedzielę wielkanocną chcemy wrócić do dzieci. Czyli będzie to dość męczący wyjazd i taki na wariata :-)[/quote]


Saskja!

Niestety w tym roku wystawa w Szilvásvárad, to nie 1 weekend-2 wystawy...
Grupa VII bedzie esdziowana w niedziele!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...